МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА СРЕМ – ЗАПАД Лаћарци чувају врх

Борац (Р) - ЛСК 0:2 (0:1)
fudbal, pixabay

САЛАШ НОЋАЈСКИ: Игралиште Будућности, гледалаца 200, судија Цвјетић (Чалма).Стрелци: Грбић у 20. и Чоњагић у 70.  минуту.

БОРАЦ: И. Чупић 6, Ђорђић 6, Јовановић 7, Синиша Рудић 7, С. Чупић 6 (Станисављевић), Мартиновић 7, Д. Станић 7, Галетић 7, Петрић 6, Славољуб Рудић 7, Вићентић 6 (Павловић 7).

ЛСК: Чупић 7, Радуловић 7, Сладојевић 7 (Савић), Опарушић 7, Влајић 7, Грбић 7, Малиновић 7 (Шћурк), Радишић 7, Стевановић 7 (Зарић), Стојчић 7 (Дринић), Чоњагић 7.

Фаворизовани гости су успели да надиграју упорне и борбене домаћине.

Д. Станић

Бикић - БСК 5:1 (3:1)

БИКИЋ ДО: Игралиште Бикића, гледалаца 150, судија Вучетић (Сремска Митровица).Стрелци: Н. Смајић у 3, З. Смајић у 10, Бошњаковић у 32. и 55. и Недић у 76. за Бикић, а Цвијетић у 26. минуту за БСК.

БИКИЋ: Божичковић 7, З. Смајић 8, Сарић 7, Павић 7, Н. Смајић 8 (Благојевић), Бошњаковић 9, Ђорђевић 7, Тегелтија 7, Шипка 7 (Миклош), Јовичилић 7 (Недић), Ђурђевић 8.

БСК: Добутовић 7, Т. Племић 7, Б. Ћирић 7, А. Племић 7, Кованџић 7, Цвијетић 8, Бакић 7, У. Племић 7, Влајин 7, Драгојевић 7, Милетић 7 (Милановић).

После добре игре у првих 10. минута, домаћини су имали предност од два гола и практично решили меч.

А. Басрак

Борац (ВР) - Ердевик 1:2 (0:0)

ВЕЛИКИ РАДИНЦИ: Игралиште Борца, гледалаца 150, судија Филиповић (Сремска  Митровица). Стрелци: Ђуричић у 81. за Борац, а Штрбац у 54. и Ширадовић у 57. минуту за Ердевик. Жути картони: Церовац (Борац), Радмановац, Д. Бабић (Ердевик).

БОРАЦ: Ерцег 7, Маглић 7, Козомора 7 (Ерић), Станишић 7 (Плавшић), Крстић 7, Сремчевић 7, Требовац 7, Церовац 7, Петровић 7, Ђуричић 7, Лукић 7 (Мишчевић).

ЕРДЕВИК: Панић 7, Д. Бабић 7, Вукадиновић 7, Станивуковић 7, Н. Бабић 7, Бојанић 7, Штрбац 7, Марчок 7, Белић 7 (Јанковић), Радмановац 7, Ширадовић 7.

Ривали су одиграли праву првенствену утакмицу, а на крају гости су залужено славили.

М. Лаћарац

Напредак (В) - Змај 2:0 (1:0)

ЛАЋАРАК: Игралиште ЛСК - а, гледалаца 150, судија Бодирогић (Сремска Митровица). Стрелци: Новаковић у 31. (из пенала) и Јурошевић у 65. минуту. Жути картони: П. Петровић, Кулачанин (Напредак), Петровић, Поповић, Трифковић (Змај).

НАПРЕДАК: Добројевић 7, Кртинић 7, Брекић 7, Гавриловић 7, П. Петровић 7, Малетић 7 (Н. Петровић), Новаковић 7 (Јурошевић 7), Ристић 7 (Благојевић), Ђачанин 7, Кулачанин 7, Њежић 7.

ЗМАЈ: Марјановић 6, Марковић 6, Поповић 7, Стевановић 7, Трифковић 7, Петровић 7, Ковачевић 6, С. Јеликић 7, Заскалицки 7, М. Јеликић 7, Петрић 7.

У првом полувремену Ноћајци су били равноправан ривал, али у наставку домаћи тим је био много бољи.

Д. Јастребић

Обилић - Граничар (А) 2:0 (2:0)

КУКУЈЕВЦИ: Игралиште Обилића, гледалаца 150, судија Граовац (Рума).Стрелци: Б. Шућак  у 17. (из пенала) и Павловић у 35. минуту. Жути картони: Мергл, Б. Шућак, Павловић, А. Зец, Дробњак, Н. Шућак (Обилић), Илић, Старчевић, Нешковић, Малић, Васиљевић (Граничар).Црвени картон: Мирчетић (Граничар).

ОБИЛИЋ: Мергл 7, Васић 7, Павловић 7 (Н. Шућак), Б. Шућак 7, Војновић 7 (Поповић), А. Зец 7 (Болић), Дробњак 7, Медић 7, М. Петровић 7, А. Петровић 7 (М. Зец), Р. Микић 7.

ГРАНИЧАР: Илић 7, Утвић 7, Ветеха 7, Наранџић 7 (Васиљевић), Старчевић 7 (Андришка), Нешковић 7, Малић 7, Мирчетић 7, Веиновић, Шуша 7, Мијановић 7, Радмановић 7.

Кукујевчани су већ у првом полувремену сломили жилав отпор играча Граничара. Домаћини су и у наставку били бољи ривал.

С. Марић

Срем (СР) - Јединство (Р) 2:0 (2:0)

СРЕМСКА РАЧА: Игралиште Срема, гледалаца 100, судија Галић (Сремска Митровица). Стрелци: Д. Ненадовић у 30. и Н. Ненадовић у 42. минуту. Жути картони: Крстић, Р. Ашћерић (Јединство). Црвени картон: Честић (Јединство)

СРЕМ: Јандрић 7, Ђилас 7 (Никола Вићентић), Шумарски 7, Д. Ненадовић 7 (Ковачевић), Зељковић 7, Н. Ненадовић 7 (Бабић), Сремац 7 (Марјановић), Зарић 7, Кљајић 7 (Шуман 7), Љ. Копрић 7, Калинић 7.

ЈЕДИНСТВО: Честић 5, Поткоњак 7, Крстић 6 (Бикић), Ристић 7, Р. Ашћерић 7, Јеж 7, Вучковић 7, Зец 7 (Тркуља), Пањак 6,  Адамовић 6 (Старчевић 6), Бабић 7.

Дарко и Никола Ненадовић су својим ефектим головима допринели да њихов тим заслужено слави. Гости из Руме играли су слабо.

С. Голубовић

Фрушка гора - Зека Буљубаша 1:3 (0:2)

РУМА: Игралиште Фрушке горе, гледалаца 150, судија Божић (Шуљам). Стрелци: Бежановић у 57. за Фрушку гору, а Ивић у 29, Пармаковић у 32. и Миловановић у 77. минуту за Зеку Буљубашу. Жути картон: Докмановић (Фрушка гора), У. Беговић (Зека Буљубаша).

ФРУШКА ГОРА: Радивојевић 6, Ђермановић 6 (Каранфиловић 7), Несторовић 7, Нинковић 7, Докмановић 7, Добић 7 (Станишић), Марковић 7, Савић 7, Анђелић 6, Бежановић 7 (Гојковић 6), Тешић 6, Кнежевић 7.

ЗЕКА БУЉУБАША: Саватић 7, Беловуковић 7, Копуновић 7, Девић 7, Мијаиловић 7, К. Крстић 7, Ч. Миловановић 7, У. Беговић 7 (Панић 7), Пармаковић 7 (Будечевић 7), Банчевић 7 (Самарџић), Ивић 8 .

У првом полувремену гости много бољи и плод такве игре је вођство од 2:0. У наставку, нешто бољи обућари, али недовољно за преокрет.