МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА СРЕМ – ЗАПАД Одлука пала с пенала

Слога из Вогња савладала је екипу Фрушке горе са 1:0 (0:0)
fudbalska lopta

Домаћини су били много бољи ривал, стварали прилике, посебно у последњих 25 минута, када су ривала потиснули на своју половину, а постигли победносни гол тек са пенала.

Г. Васић

ВОГАЊ: Игралиште Слоге, гледалаца 100, судија Јовановић (Рума).Стрелац: Станић у 82. минуту (из пенал).

СЛОГА: Дер, Бранковић, Ристановић, Јоргић (Трајковић), Пуповац (Бежановић), Д. Марковић, Вукомановић, Гемери (Цвијановић), Станић (Ристић), Трајковић, А. Марковић.

ФРУШКА ГОРА: Мандић, Мијајловић, Кнежевић, Самарџија, Тешић, Божић, Грубјешић, Рокса, Вуковић, Лошић, Цветићанин.

Обилић - Граничар (А) 2:0 (0:0)

Обе екипе играле добро посебно домаћини, који су на крају заслужено славили у последњим минутима утакмице. Прво је искусни Стамболија матирао Козељца из близине, а М. Зец је само потврдио победу свог тима после успеле контре.

С. Марић

КУКУЈЕВЦИ: Игралиште Обилића, гледалаца 100, судија Чекичевић (Моровић).Стрелци: Стамболија у 87.и М. Зец у 90. минуту. Жути картони: Братић (на клупи), Р. Микић, Видовић, Н. Илибашић, Шућак (Обилић), Кулачанин, Миличић, Васиљевић (Граничар).

ОБИЛИЋ: Медаковић 7, Шућак 7 (Огњеновић), Илибашић 7 (Стамболија 8), Видовић 7, Ускоковић 7, Блажановић 7, Дробњак 7, М. Зец 7, Радивојшић 7, Јанковић 7 (А. Зец), Р. Микић 7.

ГРАНИЧАР: Козељац 7, Васиљевић 7, Трлајић 7, Скакавац 7, Радмановић 7, Вурдеља 7, Папуга 7, М. Мијановић 7, Кончар 7 (Малић 7), Кулачанин  7 (Опојевлић 7), Миличић 7.

Слобода  - Зека Буљубаша  1:4 (1:1)

У веома доброј игри гости су заслужено славили, иако су домаћини први повели и у првом полувремену могили и водити бар са два - три гола разлике.У наставку гости били и бољи и ефикаснији.

Д. Змијанац

ШАШИНЦИ: Игралиште Слободе, гледалаца 50, судија С. Петровић (Сремска Митровица).Стрелци:  Недељковић у 35. за Слободу, а Виторовић у 40. (из пенала), Симић у 59. и М. Мартиновић у 65. и 70. минуту за Зеку Буљубашу. Жути картони: Тепшић, Кекић тренер, Чевизовић (Слобода).

СЛОБОДА: Ивановић 7, Милановић 7, Шулаја 7, Тепшић 7, Антонић 7, Томић 7, Недељковић 8, Чевизовић 7, Змијанац 7, Жегарац 7, Радојчић 7 (Мијатовић).

ЗЕКА БУЉУБАША: Јевтић 8, Беловуковић 8, Н. Павловић 8, Белић 8, Д. Павловић 7 (М. Мартиновић 8), Копуновић 8, Самарџић 8 (Д. Мартиновић), Симић 9, Виторовић 8 (Тодоровић), Ч. Миловановић 8, Станковић 8.

Трговачки - Сремац (Б) 0:2 (0:0)

Права првенствена утакмица. Чврства и борбена игра ривала. Гости много физички спремнији надиграли су трговце у последњих 20.минута игре, када су Мијатовић и Н. Смајић матирали из лепих акција голмана домаћих Вуковића.

С. Војновић

СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Стадион Срема, гледалаца 50, судија Мијановић (Адашевци).Стрелци: Мијатовић у 70. и Н. Смајић у 90. минуту., Жути картони: Ђокић, Соларевић (Трговачки), Субић, Н. Смајић (Сремац).

ТРГОВАЧКИ: Вуковић, Ђокић (Недић), Аљић, Тривуновић, Дебељак, Гргић (Бегановић), Мијатовић, Малешевић, Соларевић, Дрча, Галетић.

СРЕМАЦ: Гледић, Чавић, Вранов, Алексић, Субић, Леваја, Н. Смајић, З. Смајић, Мијатовић, Влаисављевић (Билић), Ерор (Јовановић).

БСК - Бикић 3:2 (2:2)

Бешеновци су славили. Тек у наставку игре, сломљен је ривал, а  победносни гол постигао је Скорупана с 16 метара, после повратне лопте Цвјетића.

М. Илић

БЕШЕНОВО: Игралиште БСК-а, гледалаца 80, судија Р. Петровић (Сремска Митровица).Стрелци: Драгојевић у 19, Ж. Ћирић у 25.и Скорупан у 72. за БСК, а Добрић у 11. и 35. минуту за Бикић. Жути картони: Д. Племић (БСК), Милетић, Јовичилић, Павић (Бикић).

БСК: Рогић 7, Јакшић 8, Мрвичин 6, М. Лакетић 5, Смајловић 6, Д. Племић 7 (Д. Лакетић), Драгојевић 7, Скорупан 7,  Цвјетић 7 ( Митровић), Б. Ћирић  7 (Тодић), Ж .Ћирић 7 (А. Племић).

БИКИЋ: Мајхер 7, Секулић 7, Момчиловић 7, Басрак 7, Павић 7, Бајрами 7, Кнежевић 7 (Недић 7), Кљајић 7, Милетић 7 (Радмановић), Добрић 8, Јовичилић 7 (Пекић).

Слога (Ч) - Фрушкогорац 1:2 (0:0)

Веома, добра, и занимљива утакмица. Права првенствена. И поред тога што су домаћини први повели, гости су потом кренули много озбиљније и ангажованије и плод такве игре је и два гола у финишу утакмице. Голови Д. Крстића и Панића Манђелошане и даље држе на врху табеле.

Г. Малешевић

ЧАЛМА: Игралиште Слоге, гледалаца 60, судија Тодоровић (Сремска Митровица).Стрелци: Слободан Кекић у 70. (из пенала) за Слогу, а Д. Крстић у 83. и Панић у 89. минуту за Фрушкогорац. Жути картони: Секулић (Слога), М. Гајић, Н. Гајић, Ђуричић (Фрушкогорац).

СЛОГА: Секулић, Плавшић, Петковић, Славко Кекић, Арамбашић, Богосављевић, Моцоња, Зец,  Слободан Кекић, Мрђан (Миљеновић), Пејаковић (Цвјетић).

ФРУШКОГОРАЦ: Ерцег, Драгољуб Грабић, Н. Гајић (Трнић), М. Гајић, Р.Крстић, Душан Грабић, Д. Крстић, Ђуричић, Мачкић, Тодић, Панић, Тешановић.

Једнота – Словен 1:1 (0:1)

Ривали су постигли два изванредна гола после успелих центаршутева. Прво је Адамовић лоб ударцем, савладао изненађеног голмана домаћих Стојадиновића, па потом у финишу утакмице и Ђурђевић је на исти начин, лоб ударцем, савладао голмана Васовића.

Е. Хрчек

ШИД: Игралиште Једноте, гледалаца 100, судија Кончар (Ердевик).Стрелци: Ђурђевић у 86. за Једноту, а Адамовић у 15. минуту за Словен. Жути картони: Бјелобрк, Кљајић (Словен).

ЈЕДНОТА: Стојадиновић, Ђурђевић, Шипка, Шумаруна, Хрчек, Милутиновић (Радоњић), Думитровић (Колошњај), Поповић, Станкић, Полуга (Гојковић), Котарлић.

СЛОВЕН: Васовић, Кљајић, Бјелобрк, Калајџић, Јовић, Самарџић, Топић, Батало (Марин), Бероња, Адамовић (Путник), Пузић (Вукелић).

БЕШЕНОВО: БСК - Бикић 3:2, СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Трговачки -Сремац (Б) 0:2, ШАШИНЦИ: Слобода - Зека Буљубаша 1:4, КУКУЈЕВЦИ: Обилић - Граничар (А) 2:0, ШИД: Једнота - Словен 1:1, ЧАЛМА: Слога -Фрушкогорац 1:2, ВОГАЊ: Слога - Фрушка гора 1:0.

1. Фрушкогорац 7      5      1      1      23:11                16

2. Зека Буљуб.  7      5      1      1      17:10       16

3. БСК               7      5      0      2      16:7          15

4. Словен          7      3      3      0      10:3          12

5. Сремац (Б)     7      4      0      3      16:13       12

6. Бикић            7      3      2      2      19:14         11

7. Слога (В)       7      2      4      1      5:5            10

8. Фрушка гора  7      3      0      4      18:12         9