Међуопштинска лига Срем - запад: Панић у надокнади донео победу

Фрушка гора - Фрушкогорац 0:1 (0:0)
с

РУМА: Игралиште Фрушке горе, судија Селаковић (Лаћарак). Стрелац: Панић у 95. минуту. Жути картони: Бежановић, Миловановић, Цвијановић, Цвјетићанин (Фрушка гора), Вукојевић, Ђукић, Ж. Ђорић, Жижић (Фрушкогорац). Црвени картон: Перић (Фрушка гора).

ФРУШКА ГОРА: Мандић 7, Обреновић 7, Тешић 7, Јокић 7, Бежановић 7, Катић 7 (Цвјетићанин 7), Небригић 7, Цвијановић 7, Рокса 7, Миловановић 7, Перић 7.

ФРУШКОГОРАЦ: Угљешић 7, Вукојевић 7 (Драгољуб Грабић 7), М. Трнић 7, Н. Трнић 7, Ђукић 7, Душан Грабић 7, Жижић 7 (Лужајић 7), Ж. Ђорић 7, Мачкић 7, Панић 7 (Р. Крстић 7), Ђуричић 7.

Играчи Фрушке горе нису искористили неколико изванредних прилика. Али, ни гости из Манђелоса нису били баш прецизни, ипак су успели да постигну гол у надокнади времена. Панић је био најприсебнији пред голом гостију после корнера и у гужви највише је скочио и само мало главом додирнуо лопту, која је завршила иза леђа голмана Мандића.

Д. Чучин

Сремац (Ј) - Граничар (А) 0:2 (0:1)

ЈАРАК: Игралиште Сремца, судија Борођи (Сремска Митровица). Стрелци: Грбатинић у 5. и Скакавац у 89. минуту. Жути картони: Тешић, Петровић, Н. Гвока (Сремац), Радмановић, Скакавац (Граничар). Црвени картони: Урошевић (Сремац), Шибалић (Граничар).

СРЕМАЦ: Михајло Гвока 5, Н. Даничић 5, Гвозденовић 5 (Томић), Тешић 5, Урошевић 5, Ристић 5 (Станојевић), Симовљевић 6, Васиљевић 5, Ђукнић 5 (Н. Гвока 5), Петровић 5, Благојевиоћ 5.

ГРАНИЧАР: Стојановић 6, Д. Васиљевић 7, Трлајић 7, Личанин 7, Грбатинић 8, Бојанић 7, Радмановић 7, Вујић 8 (Миличић), А. Нешковић 7 (Матић), Шибалић 6, Скакавац 8.

Гости су одиграли одличну утакмицу.  Играли су  отворено са доста шанси. Постигли су и два ефектна гола.

Б. Гвока

Слога (Ч) - Јединство (Р) 0:4 (0:3)

ЧАЛМА: Игралиште Слоге, судија Ждињак (Шид). Стрелци: Јеж у 16. и 22, Лошић у 26. и Паунковић у 51. минуту. Жути картони: Богосављевић (Слога), Мађешић (Јединство).

СЛОГА: Милић, Станивуковић, Славко Кекић, Моцоња, Вукмир, Лакић, Зец (Мрђан), Слободан Кекић, Богосављевић (Цвијетић) Савић (Јуришић).

ЈЕДИНСТВО: Милановић, Мађешић, Ерор, Момчиловић, Маринковић, Паунковић, Јеж, Маyарац, Лошић, Илић, Сремчевић, Коларовић.

Румљани су заслужено славили после добре игре. А преслаби домаћини мало су показали ниједном нису запретили.

С. Кекић

Трговачки - Змај 2:1 (0:0)

СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Игралиште Срема, судија Ранковић (Јарак). Стрелци: Дрча у 75. и 90. за Трговачки, а Зацкалицки у 57. минуту за Змај. Жути картони: Ђ. Крстић (Трговачки), В. Симеуновић (Змај).

ТРГОВАЧКИ: Ђукић, Вученовић, Ћетковић, Н. Николић, Станић, Јаковљевић, Аћимовић, Ђ. Крстић 6 (Лукић), С. Николић (Д. Крстић), Дрча.

ЗМАЈ: Кљајић, Ђурчић, Тојић, Сретеновић, В. Симеуновић, Божјаковић, Јесретић, Владисављевић (Панић),  Зацкалицки, Чупић, Савић.

Трговци су освојили сва три бода и то захваљујући брзоногом Дрчи. Нападач Митровчана је био бржи од целе гостујуће одбране и оба пута је постигао рутинске голове.

С. Војновић

Граничар (К)- Сремац (Б) 4:0 (0:0)

КУЗМИН: Игралиште Граничара, судија Цвијетић (Чалма). Стрелци: Миражић у 61, 68. и 69. и Н. Симић у 86. минуту. Жути картони: Шојић, Јовић (Граничар), Вранов (Сремац).

ГРАНИЧАР: Христов, М. Симић (Владисављевић), Шојић, Петрић (Макитановић), Дејан Печеница, Сладојевић (Каролић), Белић, Миражић, Врањковић (Јовић 7), Дарко Печеница (Недимовић), Н. Симић.

СРЕМАЦ: Коларевић, Вранов, Остојић, Леваја, Н. Смајић, З. Смајић, М. Мијатовић, Чавић, Босанац, Башић, Папуга.

Гости из Беркасова издржали су једно полувреме, а у наставку меча на сцену је ступио Миражић. Постигао је баш велемајсторске голове. Први из шута с 16 метара, потом из лоб ударца са око 28 метара, а онда је сам избио испред искусног Коларевића и рутински га матирао.

У финишу меча Н. Симић је шутирао с 20 метара и лопта је погодила само ћоше.

Б. Цветичанин

Бикић - Ердевик 0:0

БИКИЋ ДО: Игралиште Бикића, судија Филиповић (Сремска Митровица). Жути картони: Шумаруна, Милетић, Ђурђевић, Бајрами (Бикић), Бабић, Јовановић (Ердевик).

БИКИЋ: Козељац 8, Васић 7, Г. Момчиловић 7, Сарић 7, Д. Момчиловић 7, Недић 7 (Госпојевић 7), Шумаруна 7, Думитровић 6 (Милетић 7), Бајрами 6, Добрић 6, Ђурђевић 7.

ЕРДЕВИК: Мергл 7, Бабић 7, Цветковић 7, Ганић 6, Јелчић 7, Јовановић 7, Штрбац 8, Тодоровић 7, Поважан 7, Ширадовић 6 (Марчок 6), Самарyија 7 (Пап 6).

Бледа игра ривала.Било је и неких шанси, а  најбољу су имали гости. Поважан је избио сам испред Козељца, и када су сви очекивали сигуран гол, Козељац се извио и сигурном интервенцијим спасао своју мрежу.

Б. Басрак

Обилић - Једнота 3:1 (2:0)

КУКУЈЕВЦИ: Игралиште Обилића, судија Неговановић (Сремска Митровица).Стрелци: Поповић у 26, Девић у 30. и Д. Јанковић у 58. за Обилић, а Небојша Јакшић у 47. минуту за Једноту. Жути картони: Шућак, Огњеновић (Обилић), Мајхер, Јовановић, Фаркаш (Једнота).

ОБИЛИЋ: Медаковић, Шућак, Медић, Девић, Поповић, Болић, Бертић, А. Зец, Д. Јанковић (Огњеновић), Ј. Микић, М. Зец (Басташић).

ЈЕДНОТА: Добројевиоћ, Даниловић, Хрчек, Будимир, Фаркаш, Секе, Миљеновић (Пекић), Малетић, Благојевић, Небојша Јакшић (Дмитровић), Јовановић (Захорец).

Играо се добар фудбал.Чврст, мушки, гости играли доста добро и организовано у одбрани. Ипак, су домаћини после низа напада успели да савладају голмана Добројевића. Поповић је искористио центаршут и сместио лопту у незаштићени део мреже. И Девић је искористио кикс у одбрани гостију. У наставку гол Небојше Јакшића донео је неизвесност, али изврстан гол Д. Јанковића, означио је коме припадају сва три бода.

Е. Хрчек

Слобода - Зека Буљубаша 2:0 (0:0)

ШАШИНЦИ: Игралиште Слободе, судија Зечевић (Башаид). Стрелци: Томић у 55. и Змијанац у 56. минуту. Жути картони: Томић, Змијанац, Б. Ристановић (Слобода), Н. Павловић, М. Беговић, Копуновић (Зека Буљубаша).

СЛОБОДА: Овшек 7, Милановић 7, Станојевић 7, Тепшић – (Лаћарачки 7), Томић 8, Мијатовић 7, Галетић 8, Морак 7 (Топаловић), Петровић 7, Змијанац 8 (Б. Ристановић 7), Чанаyија 8.

ЗЕКА БУЉУБАША: Симић 7 (Јефтић), Д. Мартиновић 7, Н. Павловић 7, Беловуковић 7, Белић 7, М. Беговић 7, Ђокић 7, У. Беговић 7, Кукић 7 (Данојлић), Турудић 7 (М. Мартиновић), Копуновић 7.

Гости су се бранили. А, домаћини су имали сталну теренску инцијативу,  много пропуштених шанси, ипак, на крају остварили су заслужену победу.  Томић је био стрелац после корнера. Лопта је пала на другу стативу, ту се нашао непокривен Томић и лако је угурао лопту главом у гостујућу мрежу. Змијанац је после контре био стрелац с пет метара.

Д. Владисављевић

БИКИЋ ДО: Бикић - Ердевик 0:0, КУКУЈЕВЦИ: Обилић - Једнота 3:1, ЧАЛМА: Слога - Јединство (Р) 0:4, ШАШИНЦИ: Слобода - Зека Буљубаша 2:0, СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Трговачки - Змај 2:1, РУМА: Фрушка гора -Фрушкогорац 0:1, КУЗМИН: Граничар - Сремац (Б) 4:0, ЈАРАК: Сремац -Граничар (А) 0:2.

1. Фрушкогорац 17     12     3      2      39:9  39

2. Граничар (К)  17     10     5      2      34:14        35

3. Сремац (Б)    17     10     4      3      34:15        34

4. Бикић    17     8      8      1      30:8  32

5. Јединство (Р) 17     9      5      3      32:14        32

6. Обилић  17     9      5      3      38:23        32

7. Фрушка гора 17     9      3      5      34:15        30

8. Змај      17     7      4      6      36:23        25