МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА СРЕМ – ЗАПАД Поважан бржи од пиштаљке

Фудбалери Бикића ремизирали су са Обилићем - 1:1 (1:0).

Ривали су одиграли одличну утакмицу, тврду. Уз то играло се квалитетно. Повели су домаћини са пенала, пошто је предходно срушен Босанац. Гости су поравнали резултат у надокнади времена, екстра голом Поважана, маказицама, преко главе са око 12 метара.

Б. Басрак

БИКИЋ ДО: Игралиште  Бикића, судија Петровић (Шид). Стрелци: Д. Момчиловић у 44. (из пенала) за Бикић, а Поважан у 93. за Обилић. Жути картони: Стојадиновић, Ђурђевић, Васић, Кнежевић, Баштић, Девић (Бикић), Микић, А. Зец, Дробњак, Бертић (Обилић).

БИКИЋ: Стојадиновић 8, Ђурђевић 7, Васић 7, Г. Момчиловић 8, Баштић  7 (М. Босанац), Д. Момчиловић 7, Девић 7, Бајрами 7, Недић 7 (Радмановац), Милетић 7 (Кљајић), Добрић 7.

ОБИЛИЋ: Медаковић 7, Шућак 7, Недић 7, Ј. Микић, Болић, Поважан 7, Басташић, А. Зец 7, Јанковић 7, Субић 7, М. Зец 7, Бертић.

Ердевик - Слога (Ч)  1:2 (0:1)

Играчи Слоге су пропустили још некилико лепих прилика, па је победа могла бити слављена и већим резултатом. Домаћи су нападали, али више стихијски, и споро што је одбрана гостију осујетила.

С. Матијевић

ЕРДЕВИК: Стадион Слоге, судија Стевић (Шид).Стрелци: Пап у 92. за Ердевик, а Слободан Кекић у 20. (из пенала) и Секулић у 60. минуту  за Слогу.

ЕРДЕВИК: Панић (Мергл), Рајић, Ширадовић, Шолаја, Тргић, Мариновић, Штрбац, Пап (Фаркаш), Стамболија (Радаковић), Радић, Цветковић (Бојанић).

СЛОГА: Васиљевић, Славко Кекић, Малић (Арамбашић), Цвјетић, Малић, Богосављевић, Зец, Драгановић, Слободан Кекић (Станивуковић), В. Кекић (Савић), Секулић (Требовац, Пејаковић).

Змај - Граничар (К) 1:1 (0:1)

Кузминци су повели после убацивања аута у казнени простор домаћина. У гужви се најбоље снашао Стефановић и рутински лопту уграо у домаћу мрежу. До краја полувремена и у наставку Ноћајци субили бољи, али су успели само да изједначе.

Д. Богдановић

НОЋАЈ: Игралиште Змаја, судија Филиповић (Сремска Митровица). Стрелци: Симеуновић у 61. за Змај, а Стефановић у 31. минуту за Граничар. Жути картони: М. Пармаковић (Змај), Владисављевић (Граничар).Црвени картони: Витас (Змај), Христов (Граничар).

ЗМАЈ: Кљајић, А. Сретеновић Тојић, (Ђуричић), Зацкалицки,  Божјаковић, Јовановић, М. Пармаковић (Ђукић), Симеуновић, Витас, Гаџурић (Р. Пармаковић), Ђурић (Јеликић).

ГРАНИЧАР: Христов, Владисављевић, Петрић, Симић, Митровић, Макитановић, Дејан Печеница,  Стефановић, Дарко Печеница (Недимовић), Каролић (Илић), Вукадиновић.

Једнота - Слобода 2:3 (0:1)

У веома доброј и зналачкој игри Шашинчани су заслужено освојили сва три бода. Постигли су и два изванредна гола после смишљених акција, а могли су бар још толико.Мада су и домаћини имали неке  шансе, али стрелци су пред голом гостију били непрецизни.

Е. Хрчек

ШИД: Игралиште Једноте, судија Селаковић (Лачарак). Стрелци: Дрљача у 62. и Јакшић у 83. за Једноту, а Миљеновић у 19. (аутогол) и Драгичевић у 65. и 70. минуту за Слободу. Жути картони: Познан, Драгичевић (Слобода).

ЈЕДНОТА: Мајхер, Јовановић, Полуга, Петровић, Р. Котарлић, Душан Медић, Јакшић, Драган Медић, Колошњаи (Дрљача), Даниловић.Играли су још Гојковић, Станкић, Недић, Каран.

СЛОБОДА:  Јовчић, Милановић, Шулаја, Познан, Ђаковић, Антонић, А. Томић, Топић (Чанаџија), Драгичевић (Срећковић), Жегарац, Б. Ристановић (Мијатовић).

Граничар (А) - Сремац (Б) 0:0

Права првенствена утакмица. Гости су у првом делу имали неколико прилика,а у наставку су домаћини били бољи, али и поред неколико шанси, резултат се није променио.

С. Мијановић

АДАШЕВЦИ: Игралиште  Граничара, судија Цвјетић (Чалма).Жути картони: Шибалић, Андришка, В. Мијановић, А. Нешковић (Граничар), Чавић, Н. Смајић, М. Мијатовић, С. Мијатовић, Леваја (Сремац).

ГРАНИЧАР: Гледић, Васиљевић, Трлајић, Вујић, Бојанић, Грбатинић, Старчевић, В. Мијановић, Радмановић (Вурдеља), А. Нешковић (Андришка), Шибалић (Миличић).

СРЕМАЦ:  Милановић, Шумарина, Вранов, Чавић, Субић (Леваја), Н. Смајић, З. Смајић, М. Мијатовић, С. Мијатовић, Ерор, Папуга (Ђорђевић).

Јединство (Р) - Трговачки 1:0 (0:0)

Румљани, после борбене игре, поготово у другом полувремену, дошли до заслужене победе.Победносни гол постигао је Мађарац после центаршута и то главом са неких дестак метара.

З. Јовић

РУМА: Игралиште Јединства, судија Даниловић (Шид). Стрелац: Мађарац у 67. минуту. Жути картони:  Радојчић, Мирић (Јединство), Ђокић (Трговачки).

ЈЕДИНСТВО: Кухар, Мађешић, Јовић, Мирић, Маринковић (Арчић), Паунковић (Мудрић), Греч (Недић), Мађарац, Б. Вуковић, Д. Вуковић, Илић (Милић).

ТРГОВАЧКИ: Спасојевић, Н. Николић (Стојковић), Ђокић, Трифуновић, Станић, Јаковљевић (Бошковић), Матаруга (Мијатовић), Аћимовић, Париповић, Вученовић (Ћетковић), Дрча.

Фрушкогорац - Сремац (Ј) 6:0 (2:0)

Домаћини су лако дошли до сигурне победе. А гости су само у првих пет минта утакмице два пута запретили.

В. Цвјетић

МАНЂЕЛОС: Стадион Фрушкогорца, судија Борођи (Сремска Митровица).Стрелци: ђукић у 15, Мачкић у 17. и 80, Лужајић у 57. и 75. и Панић у 59. минуту.  Жути картон: Бојан Даничић (Сремац).

ФРУШКОГОРАЦ: Милић, Гајић, Ђукић, М. Трнић, Н. Трнић (Жижић), Душан Грабић (Р. Крстић), Јошић, Ж. Ђорић (Лужајић), Мачкић, Ђуричић , Панић (Недић).

СРЕМАЦ:  Михајло Гвока, Михољић (Крчић), Гвозденовић, Урошевић (Н. Гвока), Мијатовић (Благојевић), Бојан Даничић, Грујић, Тешић, Симовљевић (Ристић), Петровић, Васиљевић.

Зека Буљубаша - Фрушка гора  2:2 (1:1)

Равњанци су успели да постигну два гола на почетку сусрета, а онда су се доста опустили, а обућари су стално нападали, стварали шансе и у наставку успели и да поравнају резултат, а могли су да је било мало спортске среће да однесу и сва три бода.

М. Станковић

РАВЊЕ: Игралиште Зеке Буљубаше, судија Билић (Моровић).Стрелци: М. Мартиновић у 3. и 10. за Зеку Буљубашу, а Рокса у 22. и Самарџија у 73. за Фрушку гору.Жути картони: Крстић, Беговић, Ђонлић, Турудић (Зека Буљубаша), Миловановић, Цвијановић, Коларевић, Копуновић, Самарџија (Фрушка гора).Црвени картон: Копуновић (Фрушка гора).

ЗЕКА БУЉУБАША: Јефтић, Беловуковић, Н. Павловић, Беговић, Живковић, Белић, Ђокић, Крстић, Д. Мартиновић, Ђонлић (Турудић), М. Мартиновић (С. Павловић).

ФРУШКА ГОРА: Мандић, Кнежевић, Каранфиловић, Ђурђевић (Видаковић), Тешић, Копуновић, Бирињи, Цвијановић (Коларевић, Цвјетићанин), Рокса, Самарџија, Миловановић.

ЕРДЕВИК: Ердевик - Слога (Ч) 1:2, БИКИЋ: Бикић - Обилић 1:1, ШИД: Једнота - Слобода 2:3, РУМА: Јединство - Трговачки 1:0, РАВЊЕ: Зека Буљубаша -Фрушка гора 2:2, НОЋАЈ: Змај - Граничар (К) 1:1, МАНЂЕЛОС: Фрушкогорац - Сремац (Ј) 6:0, АДАШЕВЦИ: Граничар - Сремац (Б) 0:0.

1. Бикић            4      3      1      0      12:1  10

2. Обилић          4      3      1      0      13:4  10

3. Сремац (Б)     4      3      1      0      9:2    10

4. Јединство (Р) 4      3      0      1      8:4    9

5. Фрушкогорац 4      2      1      1      11:4  7

6. Зека Буљубаша4    2      1      1      8:4    7

7. Граничар (А)  4      2      1      1      6:5    7

8. Фрушка гора  4      2      1      1      6:5    7