Међуопштинска лига Срем – запад: Разиграни млади Румљани

Словен - Трговачки 5:0 (3:0)
lopta_u_mrezi_1

РУМА: Стадион Словена, гледалаца 150, судија Петровић (Сремска Митровица).Стрелци: Адамовић у 5.и 31, Самарџић у 37, Батањски у 75.и Пузић у 87. минуту. Жути картони: Марин (Словен), Дебељак, Николић (Трговачки).

СЛОВЕН: Васовић -, Марин 8 (Љубинковић 8), Бирињи 8, Калајџић 8, Јовић 8, Самарџић 8 (Батало 8), Топић 8, Батањски 8 (Путник 8), Бероња 8, Адамовић 9 (Вукелић 8), Влајин 8 (Пузић 9).

ТРГОВАЧКИ: Вуковић 5, Ђокић 5, Николић 5, Станић 5, Мијатовић 5, Дебељак 5, Бједић 5 (Недић),  Петровић 5 (Бегановић), Дрча 7 (Чубра), Галетић 5 (Гргић), Соларевић 5.

Пет младића из кадетске школе Словена, потуно су се разиграли и ривал је примио чак пет голова. Уз то су млађани Марин и Пузић први пут наступили од првог минута и потпуно оправдали што су се нашли у тиму.

М. Ивошевић

Сремац (Б) - Зека Буљубаша 6:2 (1:0)

БЕРКАСОВО: Игралиште Сремца, гледалаца 50, судија Зечевић (Шид). Стрелци: Леваја у 41. и 55, Мијатовић у 66, З. Смајић у 72. и Јанковић у 77. и 85. за Сремац, а Миловановић у 88. и Копуновић у 90. минуту за Зеку Буљубашу. Жути картони: Н. Смајић (Сремац), Миловановић (Зека Буљубаша).

СРЕМАЦ: Милановић 9, Чавић 9, Вранов 9, Алексић 9 (Остојић 8), Субић 9, Леваја 9 (Дмитров 7), Н. Смајић 9, З. Смајић 9 (Ненадовић 7), Мијатовић 9 (Влаисављевић 8), Чалић 9 (Јанковић 8), Ерор 9 (Јовановић 7).

ЗЕКА БУЉУБАША: Христов 7 (Јефтић), Стојаковић 7, Беловуковић 7, Н. Павловић 7, Кукић 7, Д. Павловић 7, Вуга 7 (Мартиновић 7), Миражић 7 (Самарџић 7), Виторовић 7 (Тодоровић), Ч. Миловановић 7, Капуновић 7.

Утакмица, у којој су домаћини били много бољи ривал, стварали прилике, а постигли само шест голова и то из такорећи правих школских акција.

З. Видовић

Фрушкогорац - БСК 3:2 (0:1)

МАНЂЕЛОС: Игралиште Фрушкогорца, гледалаца 200, судија Галић (Сремска Митровица). Стрелци: Р. Крстић у 59, Панић у 74.и Душан Грабић у 76. за Фрушкогорац, а Цвјетић у 15. и Скорупан у 84. минуту за БСК. Жути картони: М. Гајић, Вукојевић (Фрушкогорац), Б. Ћирић (БСК).

ФРУШКОГОРАЦ: Херцег 8, Н. Гајић 7, Вукојевић 8, Трнић 9, И. Ђорић 8 (Кочић), Душан Грабић 8(Д. Крстић), М. Гајић 7 (Драгољуб Грабић), Р. Крстић 9, Панић 8, Ђуричић 7 (Тодић), Мачкић 8.

БСК: Рогић 6, Т. Племић 7, Ивковић 6, Мрвичин 7, Цвјетић 7, Смајловић 6, Д. Племић 6, Драгојевић 6, Скорупан 7, Б. Ћирић 7 (Јакшић), Ж. Ћирић 7.

Обе екипе играле су добро, посебно домаћини, а гост је играо много борбеније у првом полувремену и плод такве игре је гол у мрежи Херцега.У наставку играчи Фрушкогорца кренули на све или ништа и дошли до 3:1, уз то промашили, још неколико одличних прилика за још убедљивије вођство, а онда у финишу гости су после контре постигли и други гол, али домаћини заслужено освајају сва три бода.

В. Цвјетић

Бикић - Слога (В) 1:1 (0.0)

БИКИЋ ДО: Игралиште Бикића, гледалаца 100, судија Чекичевић (Моровић). Стрелци: Добррић у 82. за Бикић, а Цвијановић у 88. минуту за Слогу. Жути картони: Девић, Г. Момчиловић, Д. Момчиловић, Јовичилић (Бикић), Д. Марковић, Станић, Гемери, Дер, Босанчић (Слога).

БИКИЋ: Клисурић 7, Д. Момчиловић 7, Г. Момчиловић 7, Басрак 7, Павић 7, Јовичилић 7, Кнежевић 7, Ранкић 7 (Недић 7), Милетић 7, Добрић 7, Девић 7 (Кладушић 7).

СЛОГА: Дер 8, Вучковић 7, Јоргић 7, Бранковић 7, Вукомановић 7, Гемери 7, Цвијановић 7 (Лазичић), Станић 8 (Пуповац), А. Марковић 7 (Ристић), Д. Марковић 7, Мијатовић 7 (Босанчић).

Домаћини су постигли први гол. Добрић искористио гужву пред голом гостију. Гости су успели да изједначе. Цвијановић је био највиши у казненом простору домаћина и главом пласирао лопту у домаћу мрежу.

Б. Басрак

Граничар (А) - Слобода 4:0 (0:0)

АДАШЕВЦИ: Игралиште Граничара, гледалаца 100, судија Борођи (Сремска Митровица).Стрелци: Кулачанин у 54, Андришка у 60, Милиичић у 76. и В. Мијановић у 86. минуту. Жути картони: Тепшић, Станојевић, Чевизовић, Жегарац (Слобода).

ГРАНИЧАР: Козељац, Васиљевић, Трлајић, Скакавац, Симић, Радмановић, Папуга (Малић), Старчевић (Бојанић), Кончар (Опојевлић), Андришка (В. Мијановић), Кулачанин (Миличић).

СЛОБОДА: Ивановић, Шулаја, Станојевић, Тепшић (Познан), Станојевић, Антонић, Чевизовић, Томић, Милановић, Недељковић (Тот), Змијанац (Жегарац), Радојчић (Мијатовић).

Права првенствена утакмица. Чврства и борбена игра ривала. Адашевчани много бољи ривал у другом полувремену. Плод такве игре је само четири гола у мрежи голмана Ивановића, а имали су домаћини још неколико добрих шанси.

П. Симић

Фрушка гора - Једнота 4:0 (1:0)

РУМА: Игралиште Фрушке горе, гледалаца 100, судија Дујић (Сремска Митровица). Стрелци: Вуковић у 32, Дејановић у 73. (из пенала), Лошић у 76. и Поповић у 90. минуту. Жути картони: Дејановић, Божић, Вуковић, Цветићанин (Фрушка гора), Хрчек, Стојадиновић (Једнота).

ФРУШКА ГОРА: Мандић, Божић, Стоиљковић, Рокса (Цветићанин), Мијајловић, Вуковић, Тешић (Поповић), Боровић, Самарџија (Матић), Дејановић (Каранфиловић) Лошић.

ЈЕДНОТА: Стојадиновић, Ђурђевић, Шипка, Шумаруна, Хрчек, Петровић (Станкић), Ханчовски, Митровић, Котарлић, Недић (Шолаја), Думитровић, Гојковић (Полуга).

Веома добра и занимљива утакмица. Гости су изненадили у првом полувремену добром игром, али у наставку обућари су дошли до своје игре. Имали су домаћи још један досуђени пенал. Рокса је био слаб извођач најстроже казне и голман Стојадиновић је одбранио ударац.

Д. Чучин

Слога (Ч) - Обилић 1:6 (1:2)

ЧАЛМА: Игралишпте Слоге, гледалаца 50, судија Филиповић (Сремска Митровица). Стрелци: Моцоња у 36. за Слогу, Дробњак у 10, Блажановић у 41, Јанковић у 63. и 90, Огњановић у 71. и М. Зец у 83. минуту. за Обилић. Жути картони: Мајсторовић, Тимотијевић (Слога), Дробњак, Стамболија (Обилић). Црвени картон: Тимотијевић (Слога).

СЛОГА: Арамбашић, Пејаковић, Бојанић, Тимотијевић, Петковић, Моцоња, Зец, Слободан Кекић, Славко Кекић,  Мајсторовић (Драгановић), Миљеновић.

ОБИЛИЋ: Медаковић, Шућак, М. Зец (Стамболија), Јанковић, Поповић, Блажановић (Огњановић), Дробњак, Р. Микић, А, Зец, Ј. Микић, Радивојшић (Гојковић).

Тек у наставку гости из Кукујеваца су се поштено распуцали и постигли још четири изванредна гола после успелих и брзих контри.

Г. Малешевић

ИКИЋ ДО: Бикић - Слога (В) 1:1, БЕРКАСОВО: Сремац -  Зека Буљубаша 6:2, АДАШЕВЦИ: Граничар - Слобода 4:0, РУМА: Словен - Трговачки 5:0, МАНЂЕЛОС: Фрушкогорац - БСК 3:2, ЧАЛМА: Слога - Обилић 1:6, РУМА: Фрушка гора - Једнота 4:0.

1. Фрушкогорац 4      3      1      0      13:6  10

2. БСК                4      3      0      1      11:4  9

3. Граничар (А)  4      2      1      1      7:2    7

4. Бикић             4      2      1      1      11:7  7

5. З. Буљубаша  4      2      1      1      7:8    7

6. Фрушка гора   4      2      0      2      10:5  6

7. Словен           4      1      3      0      7:2    6

8. Сремац (Б)     4      2      0      2      9:11  6