Међуопштинска лига Срем – Запад: Витас директно из корнера

Змај - Граничар (А) 4:2 (1:1)
Fudbaleri Erdevika

НОЋАЈ: Игралиште Змаја, гледалаца 150, судија Мушицки (Рума). Стрелци: Зацкалицки у 42, Витас у 46. и 57. и Ковачевић у 87. за Змај, Вурдеља у 43. и Старчевић у 70. минуту за Граничар. Жути картон: Мијајловић (Змај).

ЗМАЈ: Кљајић, Синђић, Тојић, В. Симеуновић, Јовановић, Јесретић, Илић (А. Сретеновић, Ковачевић), Мијајловић, Витас, Чупић (Савић), Зацкалицки.

ГРАНИЧАР: Кукуљ, Трлајић, Васиљевић, Личанин, Вурдеља, Станковић, Старчевић, Радмановић (Опојевлић), Нешковиоћ (Бојанић), Вујић.

Гости из Адашеваца, били су надиграни још у првом полувремену. Домаћи нападачи су имали још неколико прилика. Изванредан гол у 57. минуту постигао је Витас, директно из корнера.

Б. Трифковић

Ердевик - Бикић 1:0 (1:0)

ЕРДЕВИК: Игралиште Слоге, гледалаца 150, судија Миљановић (Шид). Стрелац: Ширадовић у 30. минуту. Жути картон: Ширадовић (Ердевик). Црвени картон: Јовичилић (Бикић).

ЕРДЕВИК: Живановић 6 (Панић), Шолаја 6, Вукадиновић 6, Мариновић 6, Воларевић 6, Томан 6, Штрбац 6, Васић 6 (Отрешњак), Ширадовић 7, Поважан 6 (Шили), Хренка 6 (Маодуш).

БИКИЋ: Матић 7, Ђурђевић 7, Васић 7, Недић 7, Сарић 7, Јовичилић 7, Н. Смајић 7, Шумаруна 7 (Радмановац), Благојевић 7 (Бајрами), Милетић 7, Мијатовић 7.

Ривали су одиграли борбену утакмицу, и играли отворено. Домаћи стрелац победоносног гола био је Ширадовић. Шутирао је левом ногом с 20 метра. Лопта је прешла преко голмана Матића и завршила испод пречке. Најзадовиљни после утакмице, био је тренер Саша Матијевић.    С. Добрић

ЛСК - Хајдук (В) 0:4 (0:2)

ЛАЋАРАК: Игралиште ЛСК-а, гледалаца 100, судија Ранковић (Јарак). Стрелци: Радовановић у 12, Петаковић у 29, Ветеха у 82. и Б. Ковачевић у 85. минуту. Жути картони: Рибић (ЛСК), Б. Ковачевић, Марјановић (Хајдук).

ЛСК: Симеуновић 7, Шћурк 7, Савић 7, Драгишић 7 (Петковић), Лацковић 7, М. Босанчић 7, Половина 7 (Шеик), Дронић 7, Милићевић 7, Требовац 7, Рибић 7 (Иван).

ХАЈДУК: Митровић 7, Томшчић 7 (Хрчек), Б. Ковачевић 7 (С. Гавриловић), Бакајлић 7, Грујичић 7, Радовановић 7, Петаковић 7, Петровић 7 (Ветеха 7), Марјановић 7, Кљајић 7 (У. Ковачевић), Перић 7.

У првом полувремену гости из Вишњићева били су бољи таман за два гола. Радовановић је био стрелац после одличне акције, а Петаковић је искористио грешку домаће одбране.Они су му просто наместили да постигне гол.

Б. Гвока

Зека Буљубаша - Јединство (Р) 1:0 (1:0)

РАВЊЕ: Игралиште Зеке Буљубаше, гледалаца 150, судија Грбатинић (Адашевци). Стрелац: Пармаковић у 21. минуту. Жути картон: Д. Миловановић (Зека Буљубаша). Црвени картон: Пармаковић (Зека Буљубаша).

ЗЕКА БУЉУБАША: Дудић, Ч. Миловановић, Д. Миловановић (Копуновић), М. Беговић, Белић, Беловуковић, Милан Банчевић, У. Беговић (Боровац), М. Пармаковић, Турудић, Будечвић.

ЈЕДИНСТВО: Цветковић, Мађешић, Бабић, Цвјетичанин, Сремчевић, Милекшић, Јовановић, Лошић, Војчанин (Милић), Ерор (Коларовић), Самарџић (Видаковић).

Да на голу гостију није стајао, Цветковић, гости, би доживели, и тежи пораз.

М. Станковић

Обилић - БСК 2:2 (2:1)

КУКУЈЕВЦИ: Игралиште Обилића, гледалаца 150, судија Познан (Рума). Стрелци: А. Петровић у 13. и А. Зец у 37. за Обилић, Ж. Ћирић у 29.и 49, минуту за БСК. Жути картони: Коплић, Б. Ћирић, Зељковић (БСК).

ОБИЛИЋ: Медаковић, Б. Чавић (Илибашић), Девић (Шућак), Болић, Бертић, А. Зец (М. Зец), Војновић, Дробњак, Медић, Ј. Микић, А. Петровић.

БСК: Коплић, Т. Племић, Б. Ћирић, Петровић, Лакетић (А. Племић), Смајловић, Д. Племић, Цвијетић, лукић, Зељковић, Ж. Ћирић.

У  Кукујевцима се развила велика борба од првог минута. После брзог вођства домаћина, играчи БСК-а су на све начине покушавали, да макар поравнају резултат, и у томе су успели. Онда су опет мало посустали, па су домаћини опет дошли у вођство, јер су и били бољи ривал. Али, неуморни Живан Ћирић је смогао снаге, опет изиграо домаће штопере и још једном поравнао резултат.

С. Марић

Фрушка гора - Граничар (К) 1:3 (0:0)

РУМА: Игралиште Јединства, гледалаца 250, судија Бошковић (Салаш Ноћајски). Стрелци: Рокса у 73. (из пенала) за Фрушку гору, а Н. Симић у 56, Дарко Печеница у 81. и Врањковић у 87. минуту за Граничар. Жути картони: Ђапић, Влајсевић, Рокса (Фрушка гора), Врањковић, Шојић (Граничар). Црвени картон: Каранфиловић (Фрушка гора).

ФРУШКА ГОРА: Радивојевић, Ђапић, Влајсевић (Лазаревић), Катић, Грубјешић, Михајловић (Савић), Новаковић, Пузић (Ромић), Рокса, Гојковић, Каранфиловић.

ГРАНИЧАР: Шивољицки, Владисављевић, М.Симић, Митровић, Вранковић, Дејан Печеница, Дарко Печеница, Сушић, Шојић, Н. Симић, Недимовић.

Играо се динамичан фудбал.У првом делу равнопрана игра, али у наставку гости из Кузмина су преузели потпуну иницијативу. Били су много бољи, спремнији, а домаћини без кондиције.

Д. Чучин

Бачинци - Срем (СР) 2:1 (0:0)

БАЧИНЦИ: Игралиште Бачинаца, гледалаца 200, судија Дујић (Сремска Митровица). Стрелци: Калинић у 22. и М. Босанчић у 75. за Бачинце, Радосављевић у 31. минуту за Срем. Жути картони: Мијановић, Васиљевић, Милинковић (Бачинци), Д. Копрић (Срем). Црвени картон: Чавић (Бачинци).

БАЧИНЦИ: У. Радивојшић 7, М. Босанчић 7, Д. Радивојшић 7, Блажановић 7, Мијановић 7, Чавић 7, С. Гачић 7 (Митровић 7), Калинић 7, Кончар 7, Васиљевић 7, Милинковић 7 (Нонковић 7).

СРЕМ: Томашевић 8, Ненадовић 7, Д. Копрић 7, Иносављевић 7, Љ. Копрић 7, Марјановић 7, Јовић 7, Марко Зарић 7, Радосављевић 7 (Голубовић 7), Милош Зарић 7 (Васиљевић 7), Вићентић 7.

Фаворизовани домаћини су успели да на крају, ипак, славе. Уз то пропустили још неколико лепих прилика па су могли и да удвоструче победу. Калинић је био сигуран извођач најстроже казне. Поравнао је Радосављевић. После центаршута, главом је дочекао лопту и само је скренуо у празан део мреже. Бачинчанима је донео прву победу у првенству М. Босанчић. Његов шут с једанаест метара одлични голман Томашевић није могао одбранити.

З. Лазаров

РАВЊЕ: Зека Буљубаша - Јединство (Р) 1:0, РУМА: Фрушка гора - Граничар (К) 1:3, НОЋАЈ: Змај - Граничар (А) 4:2, КУКУЈЕВЦИ: Обилић - БСК 2:2, ЕРДЕВИК: Ердевик - Бикић 1:0, ЛАЋАРАК: ЛСК - Хајдук (В) 0:4, БАЧИНЦИ: Бачинци - Срем (СР) 2:1.

1. Зека Буљуб.  2      2      0      0      6:0    6

2. Хајдук (В)      2      2      0      0      6:0    6

3. Граничар (К)  2      2      0      0      6:1    6

4. БСК       2      1      1      0      8:5    4

5. Јединство (Р) 2      1      0      1      4:2    3

6. Обилић  2      1      1      0      4:2    3

7. Бикић    2      1      0      1      2:2    3

8. Змај      2      1      0      1      4:5    3