МЕЂУОПШТИНСКА СРЕМСКА ЛИГА – ИСТОК: Крушедол наставио серију

Крушедол - Фрушкогорац 4:1 (1:0)
fudbalska lopta

КРУШЕДОЛ: Игралиште Крушедола, гледалаца 150, судија Деспотовић (Огар). Стрелци: Клаић у 10. (из пенала), Куља у 60, Н. Цурковић у 65. и М. Цуркловић у 75. за Крушедол, Видаковић у 80. минуту за Фрушкогорац.Жути картонИ: М. Цурковић (Крушедол), Филиповић, С. Ранитовић на клупи (Фрушкогорац).

КРУШЕДОЛ: Иванишевић, Ђурђевић, Новаковић (Вук Марковић), Хорњак, Крунић, З. Клаић (Н. Цурковић), Карас (Станчић), Јовановић (М. Цурковић), Радуловић, Куља, Марчетић.

ФРУШКОГОРАЦ:  М. Вучић, Добријевић, Љутовац, Тртица, Јованов, Видаковић, Милешевић, Васиљевић, Месаровић (Ђорђевић), С. Вучић, Медић.

Домаћи су постигли четири гола и тако наставили у низ победа.

С. Ранитовић

Младост (Б) - Шумар 2:6 (0:5)

БУЂАНОВЦИ: Игралиште Младости, гледалаца 150, судија Граовац (Рума).Стрелци: Праљић у 65. и 81. за Младост, а Митровић у 2, 15, 35. и 42. и Обрадовић у 18. и 74. минуту за Шумар. Жути картон: Драгановић (Шумар).

МЛАДОСТ: Милошевић (Љуштинић), Дукић, Стјепановић, Цветиновић, Праљић, Бакић, Пешељ, Кривошија,  Стојићевић, Исаиловски, Кошутић.

ШУМАР: Младеновић, З. Миличевић, Драганић, Назиф, Томић, Митровић (Стјепановић), Обрадовић, Петронијевић, Ивановић (Д, Стјепановић), Драгановић (Г. Миличевић), Поповић (Радојчић, Спасојевић).

Домаћини су после вођства од 5:0 гостију промашили су неколико заиста добрих прилика, само се Праљић уписао два пута у листу стрелаца.

Р. Кошутић

Полет - Напредак (Ж) 1:2 (1:2)

НОВИ КАРЛОВЦИ: Игралиште Полета, гледалаца 100, судија Радић (Ириг). Стрелци: Савковић у 28. за Полет, а Љубинковић у 43. и Божић у 45. минуту за Напредак. Жути картони: Делибос, Р. Кесић (Полет), Мачак, М. Савић, Остојић (Напредак).

ПОЛЕТ: Башић, Л. Милић (Д. Милић), И. Савић, Костић, Стоисављевић, Поповић, Савковић, Ђорђевић, Делибос, Р. Кесић, Јовић (Миљуш).

НАПРЕДАК: Крнић, Ђурђевић (Козлина), Мачак, М. Савић, С. Божић, Гемери, Остојић, Љубинковић, Деврња (Топић), Марковић.

Искусни гости дошли су лако до победе. .

Б. Рађеновић

Срем (СМ) - Хајдук (Ш) 2:1 (2:0)

СРЕМСКИ МИХАЉЕВЦИ: Игралиште  Срема, гледалаца 100, судија Митровић (Рума). Стрелци: Крејић у 23. и Пилиповић у 39. за Срем, Михић у 74. минуту за Хајдук. Жути картони: Крејић (Срем), Крстовић, Михић (Хајдук).

СРЕМ: Штампар, Турчиновић, Пилиповић, Маричић, Куртеш, Паунковић, Алијагић, Новић (Вукасовић), Бежановић (Босанчић), Крејић (Ранковић).

ХАЈДУК: Нинић, Војкић, Крстовић, Белић, Предраговић, Галијот, Видовић, Закић (Михић), Лалић (Чавић), Томић (Илић), Миловановић.

Славили су домаћи, али није баш било лако како су очекивали. Резултат  је могао бити и другачији, да су стрелци обе екипе били прецизнији. Посебно играчи Срема. Изванредан гол је постигао Михић из слободног ударца за госте.

Ж. Јовановић

Рудар - Граничар (Г) 4:3 (2:1)

ВРДНИК: Игралиште Рудара, гледалаца 150, судија Ћирић (Инђија). Стрелци: Опачић у 2. Мајкић у 36. (из пенала) и 89. и Тривунчић у 60. за Рудар, Митровић у 10. и 88. и Ђуровић у 83. минуту за Граничар.

РУДАР: М. Гвока 7, Митић 7, Милош Нинковић 7, Ракић 7, Манојловић 7 (Тривунчић 8), Марко Нинковић (Гаврић 7), Вишњовски 7, Мајкић 9, Поповић 7 (Бевц 7), Јовановић 7 (Михајловић 7), Опачић 8.

ГРАНИЧАР: Пауновић 7, Црнковић 7, Ристивојевић 7, Букорац 7, Митровић 9, М. Самарyић 7, Јовић 7, Костић 7, Ђурђевић 7, Васић 7 (Ђуровић 8), Лазић 7.

Врдничани су брзо повели, али гости још брже изједначили.А онда су погрешили. Захватили су лопту руком у свом казненом простору. Сигуран извођач нахјстроже казне био је Мајкић. У наставку, утакмица за инфракт. Прво је Тривунчић повисио резултат на 3:1.Потом су гости поравнали на 3:3, па направили непотребни прекшај.Мајкић извео слободан ударац с 25 метара, погодио небрањени део мреже и донео свом тиму славље.

И. Сретић

ЧСК - ПСК Путинци 4:1 (3:0)

ОГАР: Игралиште Шумара, гледалаца 150, судија Даљевић (Стара Пазова).Стрелци: Вуковић у 5, Стаменковић у 7, Д. Суботин у 19. и Драгичевић у 70. за ЧСК,  а Гагић у 58. минуту ПСК Путинце.Жути картони: Д. Суботин, Драгичевић (ЧСК).

ЧСК: Гашић, В. Кнежевић, Пејић, Д. Суботин, Ђокић, Милосављевић (Симић), Вуковић, (Терзић) Арсић (П. Суботин), Стаменковић, Матош (Драгичервић), Шпоња (Милић).

ПСК ПУТИНЦИ: Вукашиновић, Л. Галијаш, Пријовић, В. Галијаш, Стојчев (Н. Кнежевић), Станковић (Алимановић), Ф. Кнежевић (Тркуља), Јовановић, Гагић, Мијајловић, Ранђеловић.

Најлепши тренутак на утакмици се десио у 70. минуту. Контра домаћина. Гости одбијају лопту, али је дочекује Драгичевић, повратник у редове ЧСК-а после тешке повреде, и волеј ударцем лопту шаље у саме рашље.

П. Станчев

Граничар (О) - Јединство (П) 5:2 (1:1)

ОБРЕЖ: Игралиште Граничара, гледалаца 100, судија Бјелан (Хртковци).

ГРАНИЧАР: Честић, Чавић, Весић (Игњатовић), Јовановић, Кордолуп (Андрић), Ољача, Лисулов, Мандарић, Матић, Рауковић, Крејић.

ЈЕДИНСТВО: В. Сабо, Поповић, Г. Петровић, Шкара, Жакула, Милетић (Н. Шофаузер), Босуљков (Д. Шофаузер), Томић, Д. Петровић, Трумић, Р. Јошић.

Као што се и очекивало, фаворизованми домаћини лако су дошли до три бода.Али, тек у другом полувремену, када су гости стали.

НОВИ КАРЛОВЦИ: Полет - Напредак (Ж) 1:2, СРЕМСКИ МИХАЉЕВЦИ: Срем - Хајдук (Ш) 2:1, БУЂАНОВЦИ: Младост - Шумар 2:6, ВРДНИК: Рудар -Граничар (Г) 4:3, КРУШЕДОЛ: Крушедол - Фрушкогорац 4:1, ОБРЕЖ: Граничар - Јединство (П) 5:2, ЧОРТАНОВЦИ: ЧСК - ПСК Путинци 4:1.

1. Шумар  7      7      0      0                         31:3      21

2. Срем (СМ)     7      7      0      0                 20:1      21

3. Полет    7      5      1      1                         22:7      16

4. Крушедол      7      5      0      2                 21:7      15

5. ЧСК       7      4      1      2                         14:15     13

6. Младост (Б)   7      4      0      3                 17:11     12

7. Напредак (Ж)        7      4      0      3                 13:9      12

8. Граничар (О) 7      4      0      3                16:16     12