МЕЂУОПШТИНСКА СРЕМСКА ЛИГА – ИСТОК: Михаљевчанима дерби јесени

Шумар - Срем (СМ) 0:3 (0:1)
fudbalska lopta

ОГАР: Игралиште Шумара, гледалаца 250, судија Меничанин (Врдник).Стрелци: Вучковић у 11. и 56. и Крејић у 88. минуту.Жути картони: Драганић, Петронијевић, Драгановић, Сали Назиф, Рагастовац (Шумар), Штампар, Пилиповић, Вучковић, Алијагић, Крејић, Бајловић (Срем).

ШУМАР: Младеновић, З. Миличевић (Г. Миличевић), Драганић, Сали Назиф, Томић, Митровић, Обрадовић, Петронијевић, Ивановић (Симић), Драгановић, Рагастовац (Поповић).

СРЕМ: Штампар, Турчиновић, Пилиповић, Маричић, Паунковић, Вучковић, Алијагић, Новић, Бежановић (Пуљић), Бајловић (Ранковић), Крејић.

Гости су заиграли онако како се од њих очекивало.Одлично и ефикасно. Домаћини су били немоћни у дербију. Гости у фер игри заслужили и убедљивију победу.

С. Дангић

Напредак (Ж) - Рудар 7:1 (3:1)

ЖАРКОВАЦ: Игралиште Напретка, гледалаца 100, судија Лепак (Инђија).Стрелци: Остојић у 3. и 63, Божић у 31, Топић у 40, Ђурђевић у 80, Савић у 85. и Гемери у 90. за Напредак, Опачић у 44. минуту за Рудар.

НАПРЕДАК: Крнић, Ђурђевић, Козлина, Мачак, М. Савић, С. Божић, Гемери, Остојић, Кнежевић (Шарац), Топић, Марковић (Рек).

РУДАР: М. Гвога, Митић, Милош Нинковић, Лужајић, Марко Нинковић (Бевц), Вишњоивски, Мајкић, Рутић, Јовановић, Тривунчић, Опачић.

Искусни домаћини дошли су до лако победе. Гости  без снаге, нису могли пружити јачи отпор. Почасни гол за госте Опачић је постигао за памћење, из слободног ударца с 20 метара. Лопта је само фијукнула у мрежу.

Н. Крнић

Хајдук (Ш) - Полет 0:3 (0:1)

ШИМАНОВЦИ: Игралиште Хајдука, гледалаца 100, судија Граовац (Рума).Стрелци: Кораћевић у 30. и 70. и Р. Кесић у 47. минуту (из пенала). Жути картон: Врачевић (Хајдук).

ХАЈДУК: Нинић, Војкић, Крстовић, Белић, Предраговић, Галијот, Видовић, Закић (Михић), Лалић (Чавић), Томић (Илић), Миловановић.

ПОЛЕТ: Башић, Караклајић, И. Савић, Поповић, Костић, Савковић, Ђорђевић, Кораћевић, Д. Милић (Миљуш), Р. Кесић, Лукић (Р. Савић).

Славили су гости, али није баш било лако како су очекивали. И како говори резултат. Домаћини су прокоцкали неколико одличних шанси, а потом су, како то често бива, били кажњени.

Д. Драгојевић

Фрушкогорац - Граничар (О) 3:1 (1:1)

КРЧЕДИН: Игралиште Фрушкогорца, гледалаца 150, судија Вејић (Буђановци).Стрелци: Месаровић у 15. и Д. Филиповић у 61. и 70. за Фрушкогорац, а Рауковић у 4. минуту за Граничар.Жути картони: Крнета, Медић (Фрушкогорац), Рауковић, Чавић (Граничар).

ФРУШКОГОРАЦ:  М. Вучић, Добријевић (Љутовац), Крнета, Тртица, Јованов, Ђорђевић, Мрђа, Видаковић, Милешевић (Васиљевић), Месаровић (Ланг), Медић.

ГРАНИЧАР: Честић, Чавић, Весић, Кордолуп, Ољача, Матић, Рауковић (Игњатовић), Кнежевић, Весић, Јовановић, Крејић, Мандарић.

Тек када је у игру ушао стари ас Драган Филиповић, стрелац и два одлучујућа поготка, домаћи су кренули као препорођени. И славље није изостало.

С. Ранитовић

Граничар (Г) - Крушедол 0:2 (0:2)

ГРАБОВЦИ: Игралиште Граничара, гледалаца 150, судија Даљевић (Стара Пазова).Стрелци: Јовановић у 23. и Куља у 34. минуту.Жути картони: Црнковић, Митровић (Граничар), Пагач (Крушедол).Црвени картон: Митровић (Граничар).

ГРАНИЧАР: Пауновић 6, Црнковић 7 (Стевић), Ђорђић 7, Букорац 7 (Бучо), Миловановић 6, Митровић 5, Таборовић 6 (Костић 7), Ђуровић 7 (Ранкић), С. Јовановић 6, Ђурђевић 7 (Лазић 7), М. Самарyић 6.

КРУШЕДОЛ: Иванишевић 7 (Пагач 7), Мићин 7, Марчетић 8, Хорњак 7 (Крунић 7), Јелковић 7, З. Клаић 7, М. Цурковић 7, Карас 7, Јовановић 9 (Станчић 7), Марковић 7, Куља 8 (Белановић 7).

Крушедолци настављају низ победа на гостујућим теренима. Једноставно данас је гост био бољи таман за два постигнута гола. Јовановић је постигао невиђено леп гол из слободног ударца са око 40 метара. Куља је остао сам на другој стативи, и лако је био матиран Пауновић.

М. Градић

ЧСК - Младост (Б) 1:1 (0:0)

ЧОРТАНОВЦИ: Игралиште  ЧСК-а, гледалаца 150, судија Петровић (Шид).Стрелци: Симић у 85. за ЧСК, а Праљић у 75. минуту за Младост.Жути картони: В. Кнежевић, Арсић, П. Суботин (ЧСК), Кривошић, Јовановић, Кошутић (Младост). Црвени картон: В. Југовић (Младост).

ЧСК: Војновић, В. Кнежевић, Пејић, Д. Суботин, Милосављевић, Вуковић (Терзић), Арсић (П. Суботин), Стаменковић, Шпоња (Симић), Матош, Милић.

МЛАДОСТ: Милошевић, Јовановић, Дукић, Стјепановић, Праљић, Цветиновић, Кривошић, Д. Кривошија, Исаиловски, Кошутић (Лилић), В. Југовић.

Голман гостију Милошевић спасао је госте тежег пораза. Само је пет пута бранио опасне ситуације пред својим голом и онда када су сви видели лопту иза његових леђа. Стаменковић је код резулата 0:1, погодио пречку.

П. Станчев

ПСК Путинци - Јединство (П) 0:2 (0:1)

ПУТИНЦИ: Игралиште крај Кудељаре, гледалаца 100, судија Кандић (Инђија).Стрелац: Д. Шофаузер у 25. и 55. минуту.Жути картон: Томић (Јединство).

ПСК ПУТИНЦИ: Вукашиновић, Л. Галијаш, Грковић, Ф. Кнежевић, Стојчевић, Јовановић, Гагић, В. Галијаш, Растовац, Тркуља, Ранитовић, Ранђеловић.

ЈЕДИНСТВО: В. Сабо, Томић, Г. Петровић, Шкара, Жакула, Р. Јошић, Н. Шофаузер, Д. Шофаузер, Д. Петровић, Стевановић, Трумић.

Као што се и очекивало, фаворизованми Платичевци лако су дошли до три бода. Постигли су два гола, а могли су бар још три, четири. С. Р.

ЖАРКОВАЦ: Напредак - Рудар 7:1, ШИМАНОВЦИ: Хајдук - Полет 0:3, ОГАР: Шумар - Срем (СМ) 0:3, ЧОРТАНОВЦИ: ЧСК - Младост (Б) 1:1, ГРАБОВЦИ: Граничар - Крушедол 0:2, КРЧЕДИН: Фрушкогорац - Граничар (О) 3:1, ПУТИНЦИ: ПСК Путинци - Јединство (П) 0:2.

1. Срем (СМ)     8      8      0      0      23:1  24

2. Шумар  8      7      0      1      31:6  21

3. Полет    8      6      1      1      25:7  19

4. Крушедол      8      6      0      2      23:7  18

5. Напредак (Ж)        8      5      0      3      20:10        15

6. ЧСК       8      4      2      2      15:14        14

7. Младост (Б)   8      4      1      3      18:12        13

8. Граничар (О) 8      4      0      4      17:19       12