МЕЂУОПШТИНСКА СРЕМСКА  ЛИГА-ЗАПАД: Министар Недимовић решио меч

Граничар (К) - Ердевик 4:0 (2:0)
Ministar poljoprivrede Branislav Nedimović Foto: F. Bakić

ЕРДЕВИК: Игралиште Слоге, гледалаца 100, судија Р. Петровић (Сремска Митровица). Стрелци: Недимовић у 13, Стефановић у 43. и 67. и Владисављевић у 83.  минуту.Жути картон: (Граничар), (Ердевик).

ГРАНИЧАР: Јовић, М. Симић (Владисављевић), Врањковић (Ракић), Дејан Печеница, Стефановић (Белић), Дарко Печеница (Зечевић), Јовановић, Радовановић (Ракић), Шојић, Н. Симић, Недимовић (Сушић).

ЕРДЕВИК:  Панић, Цветковић, Вукадиновић, Ганић, Јелчић, Заблаћански, Штрбац, Шили (Томан), Ширадовић, Поважан, Марчок Маодуш).  Кузминци су успели да освоје сва три бода, играјући као домаћини у Ердевику и славили су убедљиво. Најзаслужнији за победу Кузминаца били су први стрелац на утакмици министар Бранислав Недимовић, који је два пута уздрмао пречку, као и  Славиша Стефановић, стрелац два гола.Први после контре, а други после фантастичног волеј ударца с 16 метара. Владисављевић је само потврдио победу.

Б. Цветичанин

Бачинци - Фрушка гора 6:1 (2:1)

БАЧИНЦИ: Игралиште Бачинаца, гледалаца 100, судија Стојковић (Добринци).Стрелци: У. Радивојшић у 10, 23, 60. и 77, Калинић у 76. (из пенала) и Јовановић у 80. за Бачинце, а Рокса у 38. минуту за Фрушку гору. Жути картони: Јовановић (Бачинци), Путник, Гојковић, Рокса, Тешић (Фрушка гора).

БАЧИНЦИ: Божичковић, Тубић, М. Босанчић, Д. Радивојшић, Блажановић, Јовановић, Андрић (Станојевић), Вурдеља, Калинић, У. Радивојшић, Васиљевић.

ФРУШКА ГОРА: Радивојевић, Савић (Каранфиловић), Ђапић (Путник), Катић, Влајсевић, Дражић, Бежановић, Деврња, Рокса, Тешић, Гојковић.

Бачинчани су пропустили још неколико повољних шанси тако да гости из Руме могу бити задовољни коначним резултатом.

З. Лазаров

Граничар (А) - ЛСК 2:1 (0:1)

АДАШЕВЦИ: Игралиште Граничара, гледалаца 100, судија Радовац (Рума).Стрелци: Шибалић у 52. и Скакавац 75. за Граничар, а Милићевић у 29. минуту.Жути картони: Васиљевић (Граничар), Шућак (ЛСК).

ГРАНИЧАР: Кукуљ, Васиљевић, Вурдеља, Станковић (Ж. Малић), Старчевић, Радмановић, Нешковић, Вујић, Шибалић, Скакавац, Миличић (М. Малић).

ЛСК: Симеуновић, Зарић, Шћурк, Вуколић, Босанчић, Гршић (Савић), Петковић, Мирков, Дринић (Радишић), Милићевић, Требовац.

Била је то добра првенствена утакмица. Играчи Граничара су могли на крају тријумфовати и убедљивије, бар са два, три гола разлике.

Б. Илић

Јединство (Р) - Обилић 0:2 (0:1)

РУМА: Игралиште Јединства, гледалаца 100, судија Ђурић (Инђија).Стрелци: Војновић у 15. и Ј. Микић у 82. минуту.

ЈЕДИНСТВО: Цветковић, Сремчевић, Цвјетичанин, Јеж, Јовановић, Лошић, Адамовић, Момчиловић, Војчанин, Самарџић, Вујовић.

ОБИЛИЋ: Медаковић, Шућак, Медић, Ј. Микић, Девић, Болић, Војновић, А. Зец, Дробњак, М. Зец (А. Петровић), Кончар (Милосављевић).

Ривали су одиграли доста добру утакмицу.Гост је био бољи, таман за два гола, уз и то гостујући стрелци неколико пута су се поштено испромашивали. Војновић је постао стрелац из шута с 16 метара, а Ј. Микић, после контре.

Л. Јовић

БСК - Срем (СР) 2:1 (1:0)

БЕШЕНОВО: Игралиште БСК-а, гледалаца 150, судија Цвијетић (Чалма).Стрелци: Скорупан у 28. и Митровић у 53. за БСК, Грубиша у 55. минуту за Срем. Жути картони: Т. Племић, Зељковић (БСК), Д. Копрић (Срем).

БСК: Коплић 7, Т. Племић 7, Б. Ћирић 7, Петровић 7, Лакетић 7, Д. Племић 7, Скорупан 8, Цвијетић 7,  Зељковић 7 (А. Племић 7), Митровић 7 (С. Племић 7), Ж. Ћирић 7.

СРЕМ: Томашевић 7, Васиљевић 7, Младеновић 7, Иносављевић 7, Љ. Копрић 7, Марјановић 7, Небојша Вићентић 7, Д. Копрић 7, Ненадовић 7 (Грубиша 7), Милош Зарић 7, Голубовић 7.

Бешеновци су оба гола постигли на исти начин. Одбијене лопте од одбране гостију Скорупан и Митровић су само вратили у гостујућу мрежу. Гости су постигли гол после велике гужве пред домаћим голом.      М. Илић

Зека Буљубаша - Змај 2:0 (0:0)

РАВЊЕ: Стадион Зеке Буљубаше, гледалаца 150, судија Мишкулин (Рума).Стрелци: Копуновић у 66. и Мирослав Банчевић у 84. минуту.Жути картони: Будечевић (Зека Буљубаша), Јесретић, Јовановић, Илић, Мијајловић (Змај).

ЗЕКА БУЉУБАША: Дудић, Турудић, Копуновић (Кукић), М. Беговић (Павловић), Белић, Беловуковић, Ч. Миловановић (Д. Мартиновић), У. Беговић (Мирослав Банчевић), М. Пармаковић, Милан Банчевић, Будечевић (Крстић).

ЗМАЈ: Кљајић, Синђић (Владисављевић), Јесретић (Ђурчић), Јовановић, Максимовић, Илић, Мијајловић, Савић, Зацкалицки, А. Сретеновић, Тојић.

Била је то чврста, отворена, борбена и жива утакмица, у којој су Равњаци, ипак, рутински славили .Први гол је постигао Копуновић са 12 метара. Мирослав Банчевић је одбијениу лопту само вратио у мрежу.У првом полувремену Равњаци су прокоцкали још неколико изванредних прилика.

М. Станковић

Бикић - Хајдук (В) 2:3 (1:2)

БИКИЋ ДО: Игралиште Бикића, гледалаца 100, судија Николић (Рума).Стрелци: Радмановац у 30. и Добрић у 83. за Бикић, Ветеха у 13. и 37. и Грујичић у 67. минуту за Хајдук. Жути картони: Басрак (Бикић), Томшчић, Ветеха, Петровић (Хајдук).

БИКИЋ: Матић 7, З. Смајић 7, Шумаруна 7 (Ђорђевић 7), Басрак 7, Н. Смајић 7, Јовичилић 7, Сарић 7, Балаћ 7 (Бајрами 7), Радмановац 8, Добрић 8, Ђурђевић 7.

ХАЈДУК: Митровић 7, Б. Ковачевић 7, Бакајлић 7, Ђорђевић 7 (Стојковић 7), Радовановић 7, (Дамјановић), Марјановић 7 (Грујичић 7), Ветеха 7, Петаковић 7 (Кузмановски), Петровић 7, Томшчић 7, Перић 7.

Гости су славити према очекивању. Али, утакмица је била занимљива и пуна борбености. Домаћини су пропстили неколико шанси, а гости из сваке праве шансе су погодили домаћу мрежу.

Б. Басрак

РАВЊЕ: Зека Буљубаша - Змај 2:0, РУМА: Јединство - Обилић 0:2, ЕРДЕВИК: Граничар - Ердевик 4:0, АДАШЕВЦИ: Граничар - ЛСК 2:1, БЕШЕНОВО: БСК - Срем (СР) 2:1, БИКИЋ ДО: Бикић - Хајдук (В) 2:3, БАЧИНЦИ: Бачинци - Фрушка гора 6:1.

1. Хајдук (В)      12     10     1      1      45:7  31

2. Јединство (Р) 12     10     0      2      26:9  30

3. Обилић  12     8      4      0      28:9  28

4. Граничар (К)  12     9      0      3      29:14        27

5. З. Буљубаша  12     8      1      3      25:12        25

6. Бикић    12     6      2      4      27:17        20

7. Змај      12     5      0      7      26:33        15

8. Ердевик 12     4      1      7      19:36        13