МЕЂУОПШТИНСКА СРЕМСКА ЛИГА–ЗАПАД: Румљани сада на врху

Јединство (Р) - Хајдук (В) 2:0 (2:0)
fudbal

РУМА: Игралиште Јединства, гледалаца 250, судија Бошковић (Салаш Ноћајски).Стрелци: Лошић у 28. и Момчиловић у 35. минуту.

ЈЕДИНСТВО: Цветковић, Сремчевић, Цвјетићанин, Милекшић, Јеж, Јовановић (Ерор), Лошић, Илић (Војчанин), Адамовић (Коларовић), Момчиловић, Самарyић.

ХАЈДУК:  Митровић, Стојаковић, Б. Ковачевић, Бакајлић (Хрчек), Ветеха, Грујичић, Петаковић, Кљајић (Ђорђевић), Перић, Марјановић, Томшчић.

Била је то добра првенствена утакмица. Прави дерби кола. Овом победом Румљани су преузели врх табеле, јер су гостима нанели први пораз у првенству. Гости су пропустили неколико повољних шанси.

Л. Јовић

Змај - Ердевик 6:1 (1:0)

НОЋАЈ: Игралиште  Змаја, гледалаца 150, судија Цвијетић (Чалма).Стрелци: Мијајловић у 35. и 57, Јеликић у 54, 60. и 72. и Чупић у 55. за Змај, Јелчић у 70. минуту (из пенала) за Ердевик. Жути картони: Синђић (Змај), Ширадовић (Ердевик).

ЗМАЈ: Кљајић 7, јесретић 7 (В. Симуновић), Зацкалицки 7, Јовановић 7 (Савић), Максимовић 7, Илић 7,5 (А. Сретеновић), Мијајловић 7,5, Витас 7, Чупић 7, Јеликић 8 (Тојић), Синђић 7,5.

ЕРДЕВИК: Панић 6, Томан 6, Вукадиновић 6, Ганић 7, Јелчић 7, Мариновић 6, Штрбац 6 (Васић), Пап 6 (Марчок), Ширадовић 6 (Шили), Поважан 6, Цветковић 6 (Маодуш).

Била је то чврста отворена али борбена и жива утакмица у којој су Ноћајци рутински славили.

М. Трифковић

Бачинци - Обилић 0:2 (0:1)

БАЧИНЦИ: Игралиште Бачинаца, гледалаца 100, судија Познан (Рума).Стрелци: Болић у 5. минуту за Обилић.Жути картон: (Бачинци), (Обилић).

БАЧИНЦИ: Барјактаровић, Џуња (Вурдеља), М. Босанчић, Д. Радивојшић, Пурић, Блажановић, Мијановић, Калинић, Васиљевић, Милинковић, Јелић (У. Радивојшић).

ОБИЛИЋ: Медаковић, Шућак (Б. Чавић), Милосављевић, Болић, Војновић, А. Зец, Дробњак, М. Зец, Медић, Ј. Микић, Кончар.

Бачинчани су пропустили неколико повољних шанси у првом полувремену. Ривал из Кукујеваца из прве добре шансе је дошао у вођство. Болић је повратну лопту с 18 мертара снажним шутем сместио у небрањени део мреже. Одмах у наставку, једну високо набачену лопту Војновић је главом сместио иза леђа голмана Барјактаревића.            З. Лазаров

Фрушка гора - ЛСК 1:4 (1:1)

РУМА: Игралиште Фрушке горе, гледалаца 100, судија Билић (Моровић).Стрелци: Цвјетичанин у 10. за Фрушку гору, а Милићевић у 30. и 59, Дринић у 65. и Лацковић у 70. минуту за ЛСК. Жути картони: Лазаревић, Цвјетичанин (Фрушка гора), Требовац (ЛСК).

ФРУШКА ГОРА: Радивојевић, Ђапић, Катић, Пузић, Каранфиловић, Рокса, Тешић, Лазаревић, Цвјетичанин (Михајловић), Дражић (Љубинковић), Влајсевић (Савић).

ЛСК: Симеуновић, Шћурк, Вуколић, Лацковић, М. Босанчић, Половина, Петковић (Зарић), Дринић, Милићевић (Шеик), Требовац, Рибић (Радишић).

Ривали су одиграли доста добру утакмицу. Гости су били много бољи.         Д. Чучин

Граничар (К) - Бикић 1:3 (0:2)

КУЗМИН: Игралиште Граничара, гледалаца 150, судија Мијановић (Адашевци).Стрелци: Бајрами у 64. (аутогол) за Граничар, а Мијатовић у 10. (из пенала) и 87. и Благојевић у 20. минуту за Бикић. Жути картони: Јовић, Стефановић  (Граничар), Ђурђевић, Радмановац (Бикић). Црвени картон: Шојић (Граничар).

ГРАНИЧАР: Јовић, Владисављевић, Петрић (Врањковић), Дејан Печеница, Стефановић, Дарко Печеница, Јовановић (Сушић), Радовановић, Шојић, Н. Симић (Белић), Недимовић.

БИКИЋ: Милутиновић, Ђурђевић, Васић, Шумаруна, Басрак, Н. Смајић, Недић, З. Смајић, Јовичилић (Бајрами), Благојевић (Радмановац), Мијатовић.

Ривали су приказали лепу фудбалску представу. Кузминци нису остварили нови успех. Једноставно је ривал из Бикић Дола потпуно изненадио ефикасном игром и добро организованом одбраном.

Б. Цветичанин

Зека Буљубаша - Срем (СР) 3:0 (3:0)

РАВЊЕ: Игралиште Зеке Буљубаше, гледалаца 100, судија Ранковић (Јарак).Стрелац: Будечевић у 4, Турудић у 17, Копуновић у 27. минуту. Жути картони: М. Беговић, Будечевић, Крстић (Зека Буљубаша), Радосављевић, Ђ. Крстић (Срем).Црвени картон: Ђ. Крстић (Срем).

ЗЕКА БУЉУБАША: Дудић 7, Турудић 8, Копуновић 8 (Д. Миловановић), М. Беговић 7 (Боровац), Белић 7 (Мирослав Банчевић), Беловуковић 7, Ч. Миловановиућ 7 (Павловић), Крстић 8 (Кукић), Пармаковић 7, Милан Банчевић 7, Будечевић 8.

СРЕМ: Томашевић 6, Ненадовић 6, Иносављевић 7, Љ. Копрић 7, Марјановић 7, Д. Крстић 6, Ђ. Крстић 5, Радосављевић 7, Милош Зарић 7 (Грубиша), Небојша Вићентић 7 (Попов), Никола Вићентић 7.

Фаворизовани домаћини су успели да освоје три планирана бода. Будечевић је постао стрелац после акције. Турдић и Копуновић су искорстили центаршутеве  лопту су проследили у мрежу.

М. Станковић

Граничар (А) - БСК  3:1 (1:0)

АДАШЕВЦИ: Игралиште Граничара, гледалаца 100, судија Узелац (Рума).Стрелци: Вурдеља у 23, Нешковић у 56. и Малић у 70. за Граничар, а Ж. Ћирић у 65. минуту за БСК.

ГРАНИЧАР: Кукуљ 7, Шипка 7, А. Васиљевић 7, Личанин 7, Станковић 7, Ђачанин 8, Миличић 7, Радмановић 7 (Вурдеља 8), А. Нешковић 7 (Старчевић 7), Вујић 7, Малић 7 (Шибалић 8).

БСК: Коплић 7, Новаковић 7, Рокић 7, Лакетић 7, Т. Племић 7, Петровић 7, Зељковић 7, Ж. Ћирић 7, Цвијетић 7, А. Племић 7, Кованyић 7.

Домаћини су могли славити и убедљивије, иако су гости имали неколико лепих прилика после сваког гола домаћина.

П. Симић

РАВЊЕ: Зека Буљубаша - Срем (СР) 3:0, РУМА: Јединство - Хајдук (В) 2:0, КУЗМИН: Граничар - Бикић 1:3, АДАШЕВЦИ: Граничар - БСК 3:1, РУМА: Фрушка гора - ЛСК 1:4, НОЋАЈ: Змај - Ердевик 6:1, БАЧИНЦИ: Бачинци -Обилић 0:2.

1. Јединство (Р)        8      7      0      1      19:6  21

2. Хајдук (В)     8      6      1      1      23:3  19

3. Граничар (К)  8      6      0      2      20:11        18

4. З. Буљубаша 8      5      1      2      16:6  16

5. Обилић  8      4      4      0      14:8  16

8. ЛСК      8      4      0      4      12:11        12

9. Змај      8      4      0      4      19:21        12

10. Бикић  8      3      2      3      12:11        11