МЕЂУОПШТИНСКА СРЕМСКА ЛИГА – ЗАПАД: Ватеха одлучио дерби

Хајдук (В) - Зека Буљубаша 1:0 (0:0)
fudbal

ВИШЊИЋЕВО: Игралиште Хајдука, гледалаца 100, судија Тодић (Врдник). Стрелац: Ветеха у 87. минуту.

ХАЈДУК: Митровић 7, Томшић 7, Б. Ковачевић 7, Бакајлић 7 (В. Гавриловић 7), Хрчек 7, Марјановић 7 (Грујичић 7), Ветеха 8, Петаковић 7, Петровић 7, Кљајић 7, Перић 7.

ЗЕКА БУЉУБАША: Дудић 7, Д, Мартиновић 7 (Д. Миловановић 7), Копуновић 7, М. Беговић 7, У. Беговић 7, Беловуковић 7, Ч. Миловановиућ 7, Пармаковић 7, Будечевић 7, Милан Банчевић 7 (Турудић 7), Павловић 7 (Боровац 7).

Стрелац победоносног гола Ветеха захватио је лопту на 16 метара и послао је у саме рашље.

С. Томашевић

Ердевик - Обилић 2:2 (1:0)

ЕРДЕВИК: Стадион Слоге, гледалаца 100, судија Павловић (Сремска Митровица). Стрелци: Штрбац у 14. и Ширадовић у 61. за Ердевик, а Болић у 54. и А. Зец у 84. минуту за Обилић. Жути картон: Девић (Обилић).

ЕРДЕВИК: Панић, Томан, Вукадиновић, Ганић, Јелчић, Воларевић, Штрбац (Марчок), Пап (Шили), Ширадовић, Поважан, Цветковић (Мариновић).

ОБИЛИЋ: Медаковић, Б. Чавић (Шућак), Девић, Болић, Бертић, Војновић, А. Зец, Дробњак, М. Зец, Медић, Ј. Микић (Кончар).

Ердевичани су пропустили неколико повољних шанси, а ривал из Кукујеваца из прве добре прилике поравнао је резултат. Искусни Ширадовић је потом поново довео свој тим у вођство. Али, гости се нису предавали и у финишу утакмице успели су да поравнају резултат.

С. Матијевић

Бикић - Јединство (Р) 0:1 (0:1)

БИКИЋ ДО: Стадион Бикића, гледалаца 150, судија Ипач (Марадик). Стрелац: Лошић у 18. минуту.Жути картони: Сарић, Н. Смајић, Јовичилић (Бикић). Црвени картон: Сарић (Бикић).

БИКИЋ: Матић 6, Ђурђевић 7 (Васић), Шумаруна 6 (Ђорђевић), Сарић 6, Н. Смајић 7 (Бајрами), З. Смајић 7, Јовичилић 7, Благојевић 6, Радмановац 6, Добрић 7.

ЈЕДИНСТВО: Цветковић 7, Сремчевић 7, Цвјетичанин 7, Милекшић 8, Јеж 7, Јовановић 7 (Милић), Лошић 8, Илић 8, Војчанин 7 (Коларовић), Момчиловић 7 (Бабић), Самарyић 8.

Била је то добра првенствена утакмица. После Недића, З. Смајића и потом и голмана Матића, искористио је Лошић, и лако затресао домаћу мрежу.

Б. Басрак

Срем (СР) - Фрушка гора 2:0 (1:0)

СРЕМСКА РАЧА: Игралиште Срема, гледалаца 100, судија Грбатинић (Адашевци). Стрелци: Никола Вићентић у 10. и Грубиша у 63. минуту. Жути картони: Радивојевић, Влајсевић (Фрушка гора).Црвени картон: Гојковић (Фрушка гора).

СРЕМ: Томашевић 8, Ненадовић 7 (Ђорђе Крстић 7), Иносављевић 7, Љ. Копрић 7, Марјановић 7, Јовић 7, Небојша Вићентић 8, Радосављевић 7, Милош Зарић 7 (Грубиш 8), Сивчевић 7, Никола Вићентић 7 (Драган Крстић 7).

ФРУШКА ГОРА: Радивојевић 7, Влајсевић 7, Девња 7, Каранфиловић 7, Новаковић 7, Бежановић 7, Љубинковић 7, Ромић 7, Савић 7, Тешић 7 (Мишкулин 7), Гојковић 6.

Ривали су одиграли доста добру утакмицу.Домаћини много премоћнији, али домаћи стрелци су се поштено изпромашивали, тако да обућари могу бити и задовољни коначним резултатом.

С. Голубовић

БСК - Граничар (К) 0:1 (0:0)

БЕШЕНОВО: Игралиште БСК-а, гледалаца 100, судија Кавгић (Рума). Стрелац: Миражић у 85. минуту. Жути картони: Смајловић, Скорупан, Зељковић, Ж. Ћирић (БСК).Црвени картон: Скорупан (БСК).

БСК: Коплић, Т. Племић, Б. Ћирић, Петровић, Лакетић, Смајловић, Скорупан, Цвијетић, Зељковић, Ж. Ћирић Митровић.

ГРАНИЧАР: Јовановић, Петрић (Врањковић), Митровић, Дејан Печеница, Стефановић, Дарко Печеница, Јовановић (Миражић), Радовановић, Шојић, Н. Симић, Недимовић.

Ривали су приказали лепу фудбалску представу. Кузминци  су остварили нови успех, мада би било најреалније да је резултат остао нерешен. У 92. минуту, судија Кавгић није досудио очигледан пенал за домаћине.

М. Илић

ЛСК - Змај 2:0 (0:0)

ЛАЋАРАК: Игфралиште ЛСК-а, гледалаца 100, судија Николић (Рума). Стрелци: Милићевић у 63. и Требовац у 68. минуту.Жути картони: Рибић, Дринић (ЛСК), Мијајловић, Јеликић, Тојић (Змај).

ЛСК: Симеуновић, Шћурк, Вуколић, Лацковић, М. Босанчић (Гршић), Половина (Шеик), Петковић (Радишић), Дринић (Зарић), Милићевић, Требовац, Рибић.

ЗМАЈ: Кљајић, В. Симуновић, Јовановић (Владисављевић), Зацкалицки, Синђић (А. Сретеновић), Мијајловић, Витас, Ковачевић, Витас, Јеликић, Тојић, Илић.

Била је то чврста, отворена, борбена и жива утакмица, у којој су Лаћарци тек у другом полувремену показали да су бољи тим.

Ј. Ђорђевић

Граничар (А) - Бачинци 3:0 (1:0)

АДАШЕВЦИ: Игралиште Граничара, гледалаца 100, судија Мишкулин (Рума). Стрелци: Ђачанин у 21, Вурдеља у 53. и Шибалић у 86. минуту. Жути картони: Малић, Личанин, Миличић (Граничар), М. Босанчић (Бачинци). Црвени картон: С. Гачић (Бачинци).

ГРАНИЧАР: Кукуљ 7, Шипка 7, А. Васиљевић 7, Личанин 7, Станковић 7, Ђачанин 8, Миличић 7, Радмановић 7 (Вурдеља 8), А. Нешковић 7 (Старчевић 7), Вујић 7, Малић 7 (Шибалић 8).

БАЧИНЦИ: Барјактаровић 7, Yуња 7, М. Босанчић 7, Д. Радивојшић 7, Пурић 7 (С. Гачић 5), Блажановић 7 (У. Радивојшић 6),  Мијановић 7, Калинић 7, Васиљевић 7, Милинковић 7, Јелић 7.

Домаћини су могли славити и убедљивије, иако су гости имали неколико лепих прилика.

З. Лазаров

ВИШЊИЋЕВО: Хајдук - Зека Буљубаша 1:0, БИКИЋ ДО: Бикић -Јединство (Р) 0:1, БЕШЕНОВО: БСК - Граничар (К) 0:1, СРЕМСКА РАЧА: Срем - Фрушка гора 2:0, ЛАЋАРАК: ЛСК - Змај 2:0, ЕРДЕВИК: Ердевик -Обилић 2:2, АДАШЕВЦИ: Граничар - Бачинци 3:0.

1. Хајдук (В)     7      6      1      0      23:1        19

2. Граничар (К)  7      6      0      1      19:8        18

3. Јединство (Р) 7      6      0      1      17:6        18

4. З.  Буљубаша        7      4      1      2      13:6        13

5. Обилић  7      3      4      0               12:8        13

6. БСК       7      3      1      3               18:20       10

7. Ердевик 7      3      1      3               14:18       10

8. ЛСК      7      3      0      4                 8:10      9