МФЛ Кикинда-Житиште: Хетинци зауставили водећег

Тереквеш - Напредак (Ч) 3:2 (1:1)
fudbalska lopta

ХЕТИН: Игралиште Тереквеша, судија: Јонић (Кикинда).Стрелци: Лудајић у 16, Хеђеши у 50. и Чилег у 67. за Тереквеш, а Стојановић у 4. и 49. минуту за Напредак. Жути картони: Сабо (Тереквеш) ,а Вујиновић (Напредак). Црвени картон: Ф. Бичанин(Напредак).

ТЕРЕКВЕШ: Зарин 8, Сабо 7,5 (Оливер Рафа 6,5), Виктор Рафа 7 (Обрадовић 6,5), Данијел Вираг 7, Хеђеши 7 (Молнар 7), Љ. Тривуновић 8, Лудајић 9, Животин 7,5, М. Тривуновић7 (Чилег 7,5), Раданов 7,5, Марковић 7,5.

НАПРЕДАК: Тодоровић 6,5, Борислав Глигић 7,5, Кнежевић 7,5 , Костић  6,5, Влајић 7, Тадић 7, Бичанин 7, Вујиновић 7,5, Гарић 7,5, Стојановић 8 ,5, Глигић 8( Савић  8).

Играчи Тереквеша  одиграли су одличан меч и победили лидера на табели. Прво полуврем,е протекло је у равноправној игри, а у наставку.  иако су гости повекли фудбалери Тереквеша су успели да прокрену резултат.

Пролетер (М) -Напредак (БТ) 5:1 (3:1)

МЕЂА: Игралиште Пролетера, судија: Мијатовић (Житиште), стрелци: Трипић у 7. и 24. Младеновић у 39. и 53.  и Станковић у 62. за Пролетер, а Секереш у 9  минуту за Напредак. Жути картони: Грујичић, Младеновић ,Поповић (Пролетер).

ПРОЛЕТЕР: Поповић 8 ,5, А. Живков 7,5, Грујичић 7 (Ружин 8), Радиновић 7,5, Трипић 8,  Вујовић 9, Станковић 7 (Фарди 7,5), Младеновић 7,5, Мршић 7,5, Коснић 8  (Милошевић 7), Попадић 7,5.

НАПРЕДАК (БТ): Грбић 5, Ач 5,5, Вујин 6,5, Мирков 6, Секереш 7,5, Станковић 5, Фехер 6,5, Каналаш 5,5, Шврака 5.

Гостујући играчи Напредка из Банатске Тополе, допутовали су у Међу са девет играча .Тако да је домаћим играчима пут до победе био знатно олакшан, а у 42 минуту гости суостали са осам играча јер се повредио Иван Фехер.

У 80. минуту досуђен је пенал за гостујућу екипу ,који је скривио голман домаћих, али се Поповић искупио, прочитао је намеру Шандора Секереша.

Омладинац - Рохам 3:0 (2:0)

РАВНИ ТОПОЛОВАЦ: Игралиште Омладинца, судија: Кнежевић (Банатско Карађорђево), стрелци: Тривуновић у 3. и 29. и Зекировић( из пенала)  у 47. минуту. Жути картони: Сакал, Петровић (Омладинац).

ОМЛАДИНАЦ: Кордић 7 (Ђуричић 8), Зекировић 7,5 (Ћировски 7) , Пудар 7,5, Петровић 8, Даљевић 7, Сакал 7,5, Салма 7,5 (Мандић 8) ,Надаждин 7,5 (Стајић 7,5), Yемаиловски 8, Тривуновић 9 (Каракаш 7,5),  ,Капур 8.

РОХАМ: Јовин 5,5, Лајош 5, Стојановић 6,5 (С. Живковић 7),Тодор 6 ,Хорват 6 (Бобан  7), Чапо 6 (Челекетић 7,5), А. Живковић 7, Керекеш 7,5 ,Балог 6,5 (Шаму 7,5), Панић 7, Кинчеш 8 (Ходи 7,5).

Играчи Омладинца из Равног Тополовца су  оправдали улогу  фаворита и већ у првом полувремену решили су победника, а у томе им је помогла незаинтересована обрана гостију из Нове Црње .

Припремио: П. Станић

Омладинац - Рохам 3:0, Тереквеш - Напредак (Ч) 3:2, Пролетер - Напредак (БТ) 5:1.

1. Напредак (Ч) 13     9      3      1      48:14        30

2. Омладинац    13     7      2      4      32:23        23

3. Тереквеш      13     4      5      4      27:32        17

4. Пролетер       13     5      1      7      25:39        16

5. Напредак (БТ)       13     3      3      7      18:31        12

6. Рохам    13     3      2      8      23:34        11