МФЛ Кикинда – Житиште: Погоци у финишу

У дербију кола у Новој Црњи виђена је заиста занимљива утакмица.
fudbalska lopta

Рохам  - Напредак 1:1  (0:0)

НОВА ЦРЊА: Игралиште Рохама , судија: Миљевић (Житиште), стрелци : Ћирић у 85  (из кпенала) за Рохам , а Јјакшић у 89. минуту за Напредак. Жути картони: Стојановић, Раша /Рохам), а Тодоровић (Напредак).  РОХАМ: Јовин 7,5 ,Тодор 7 (Ж. Ћирић 6,5),Колдан 7,Стојановић 7,5, Н. Ћирић 7, Хорват 7,Живковић 7,5, Челекетић 7,5(Марков 8),Фазекаш 6,5 (Балог 7,5), Панић 8, Беложански   6,5 .

НАПРЕДАК: Тодоровић 7,5 , Сирар 8 ,Влајић  6,5(Поповић 7), С. Савић  7 (Бичанин 7,5 ),Д. Савић 8,5 , Јакшић 8, Парић 7,5, Стојановић 7(Босанчић 7), Глигић 7,5, Костић 7, Кнежевић 7,5. .

У првом делу мреже су мировале , чинило се да ни у наставку неће бити голова,а онда у  85 минуту из оправдано досуђеног казненог ударца домаћи су повели, али само четири минута касније гости су успели да изједначе и да освоје један бод.

П. Станић

Резултати:

Пролетер - Напредак (БТ) 1:0, Рохам - Напредак (Ч) 1:1, Тереквеш - Омладинац 3:3.