МФЛ Рума – Ириг – Инђија – Стара Пазова: Одлука с пенала

Полет - Граничар (Г) 1:0 (0:0)
fudbalska lopta

НИКИНЦИ: Игралиште Полета, судија Мишкулин (Рума). Стрелац: Видић у 88. минуту (из пенала). Жути картони: Лозанчић (Полет), Таборовић, Митровић, Лазић, Станојевић, Стевић (Граничар). Црвени картони: Дамјановић (Полет), Ранкић (Граничар).

ПОЛЕТ: Вељовић, Лозанчић 7 (Цвијановић 7), Живић 8, Видић 8, Перић 7, Стевановић 7, Марковић 7, Марић 7, Дамјановић 7, Милетић 7 (Н. Петровић 7), Нешковић 7 (Глушац).

ГРАНИЧАР: Мијалчић 7, Стевић 6, Лазић 6 (Ранкић 5), Ристивојевић 7, Вукашиновић 7, Станојевић 7, Костић 7 (Ђорђић), Таборовић 6 (Митровић), Букорац 6, Рајачић 6, Ковачевић 7 (Гавриловић).

Домаћин је играо много боље од свог риивала, али нису успели све до финиша да пробију бедем гостију. А онда су гости скривили пенал.  Стевић је срушио Н. Петровића, а сјајни Видић је реализиова најстрожу казну.

Н.  Петровић

Цар Урош - Борац (С) 4:2 (2:1)

ЈАЗАК: Игралиште Цар Уроша, судија Данчуло (Инђија). Стрелци: Опачић у 7. и 81, Паповић у 26. и Младеновић у 80. за Цар Урош, а Кресојевић у 8. (из пенала) и Кескеновић у 74. минуту за Борац. Жути картони: Ракита (Цар Урош), Дејан Јанковић (Борац). Црвени картон: Кресојевић (Борац).

ЦАР УРОШ: Губрански 8, Врховац 9, Утвић 7 (Антонијевић), Опачић 9 (Бојић), М. Вукмировић 7, Паповић 8, Спасојевић 7, Ракита 8, Грујић 8, Тешић 8 (Мирковић), Младеновић 9.

БОРАЦ: Душан Јанковић 8, Л. Јанковић 8, Дејан Јанковић 7, Кресојевић 7, Нинковић 9, Богнар 8 (Милојевић), Торњански 8, Недић 7, Лукић 7 (Шивољски), Ратковић 8.

У занимљивој игри,домаћини су били много бољи ривал. Постигли су четири гола и још толико шанси су промашли.

П.  Михајловић

Јединство (К) - Слога (М) 3:1 (2:1)

КРАЉЕВЦИ: Игралиште Јединства, судија Бјелан (Хртковци).  Стрелци: М. Н. Лазаревић у 6. и Томић у 17. и 86. за Јединство, Мишчевић у 42. минуту за Слогу. Жути картони: Остојић, Томић, С.  Лазаревић, Шолаја, Исаковић (Јединство), Радошевић, Кусић (Слога).

ЈЕДИНСТВО: Јокић 8, Г. Станковић 8, Бељин 8, Томић 9, Остојић 8, Зељајић 8, (Исаковић), Нешковић 8, Шолаја 8 (Богдановић), Вилотић 8, С. Лазаревић 8, М. Н. Лазаревић 8 (Танасковић).

СЛОГА: Милошевић 7, Мишчевић 7, Радошевић 8, Детелин 8, Милошевић 7 (Фајин), Новаковић 7, Кусић 8, Ипач 7, Ратковић 7, Ђокић 8, Лазаревић 7.

Домаћини играли чврсто у одбрани и на контре. А, Драган Томић је био права енигма за гостујућу одбрану, уз то је постигао и два гола.

В.  Михајловић

Слога (К) - Фрушкогорац 6:1 (2:0) (прекинуто у 70.  минуту)

КРЊЕШЕВЦИ: Игралиште Слоге, судија Арамбашић (Рума).  Стрелци: Несторовић у 7, 47. и 68, Окулић у 35. и Ранисављевић у 53.  и 57. за Слогу, а Зец у 55. минуту за Фрушкогорац. Жути картон: Антонић (Фрушкогорац). Црвени картон: Антонић (Фрушкогорац).

СЛОГА: Митровић, Деспи, Ранисављевић, Симоновић, Окулић, Кундак, Гламочак, Несторовић, Лазић, Богуновић, Махо.

ФРУШКОГОРАЦ: Кнежевић, Поповић, Антонић, Б.  Граовац, Бајић, Дакић, Гојковић, Зец, Бакић, Радвањ, Самарџија.

Гости нису могли пружити достојан отпор далеко бољим домаћинима. А, домаћини су могли славити још и убедљивије. Имали су за то доста шанси. Онда је Антонић неспортски реагаовао када је добио жути картон. Избио је картон из руке судији и и повукао га за дрес, па је зарадио и црвени картон, а судија истог момента је и прекинуо утакмицу.

Д.  Трифуновић

27.  октобар - Борац (Ј) 3:0 (2:0)

ШАТРИНЦИ: Игралиште 27. октобра, судија Ћирић (Инђија). Стрелци: Митрић у 22. и 42. и И. Бирињи у 56. минуту.

27. ОКТОБАР: Сабо (Павин), Михајлик, И.  Бирињи, Радојчић (Варга), Станковић, Јовић (С.  Јухас), Митровић, В.  Јухас, Пушић, Марковић, Митрић.

БОРАЦ: Горановић, Димитријевић, Радоњић, Гаковић, Дробац, Милић, Бомештар, Туцић (Бељић), Наранџић, Шимуновачки, Миљуш (Трба).

Домаћини су имали безброј прилика, а постигли су само три поготка. Овако гости могу бити задовољни коначним резултатом. Други гол Митрића је за школске уџбенике. Био је то лоб ударца са 16 метара. Бирињи је постигао изванредан гол из слободног ударца с 20 метара, по земљи поред самог живог зида и уз саму стативу.

Ј.  Јухас

Војводина - Доњи Петровци 1:1 (0:1)

НЕРАДИН: Игралиште Војводине, судија Лепак (Инђија). Стрелци: Талировић у 55. (из пенала) за Војводину, а Сладоја у 39. минуту за Доње Петровце. Жути картон: Опарушић (Доњи Петровци).

ВОЈВОДИНА: Јовичић, Калушевић, Бенежан, Радинаревић, Ристић, Георгијевић, Николић, Талировић, Грубјешић, Стојановић.

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Томић, Видовић, Динић, Диклић, Вујовић, Сладоја, Опарушић, Мудрић, Јовановић, Деврња, Сечански.

Потпуна доминација играча Војводине у току целе утакмице. Али, постигли су само гол и то из пенала, а промашили бар још три -  четири изванредне шансе. Тако да гости могу бити и задовољни коначним резултатом.

М.  Стевановић

НЕРАДИН: Војводина - Доњи Петровци 1:1, ШАТРИНЦИ: 27.октобар -Борац (Ј) 3:0, КРЊЕШЕВЦИ: Слога - Фрушкогорац 6:1 (прекинуто у 70. минуту), НИКИНЦИ: Полет - Граничар (Г) 1:0, ЈАЗАК: Цар Урош - Борац (С) 4:2, КРАЉЕВЦИ: Јединство - Слога (М) 3:1. Планинац из Ривице је био слободан.

1. Јединство (К) 6      5      1      0      21:6  16

2. Полет    6      5      0      1      14:9  15

3. Војводина      6      3      3      0      20:5  12

4. Цар Урош       6      4      1      1      30:10        13

5. Граничар (Г)  5      3      1      1      15:4  10

6. Д. Петровци   5      3      1      1      11:5  10

7. Слога (М)       6      2      1      3      8:11  7

8. Фрушкогорац 5      2      0      3      15:12        6