МФЛ Житиште–Нова Црња: Киша голова на дербију

Делија - Напредак (БТ) 5:3 (1:1)

МОКРИН: Стадион Делије, гледалаца око 100, судија: Стојаковић (Житиште), стрелци: Голић у 15. 60. 62. и 80. Д. Симић у 83. за Делију, а Завишин у 23. и 79. и Голушин у 92. минуту за Напредак. Жути картони: Да. Миладинов, Де. Миладинов, Србљин, Тот (Делија), Бикић, Војновић (Напредак).

ДЕЛИЈА: Бадрљица, Ђукић, Тот, Вукобрат (Бошњаков), Де. Миладинов, Врачев (Живков), Да. Миладинов, Перишић, Д. Голић (Радак), Србин, Д. Симић.

НАПРЕДАК: Љутић, Винцан, Б. Завишин, Радосављев, Голушин, Војновић, Вујин (Тинтар), Ердег, Врбачки, Ковач, Блаженов, Бикић.

Општински дерби између водеће Делије и до сада непоражене екипе Напретка из Банатске Тополе обележио је праву кишу голова, укупно осам од чега пет у мрежи гостујућег голмана Љутића. У првом делу игре није било победника, а домаћин је повео голом Дејана Голића а гости изједначили голом Завишина. У наставку игре био је бољи наступ делијаша који су у 62. минуту водили са 3:1, а потом се гости приближили на гол разлике, али су домаћи постигли још два поготака до краја утакмице.

М. Секулић

Напредак (Ч) - Будућност 4:1, Пролетер - Омладинац 7:1, Тереквеш - Рохам 2:1, Борац - 1. октобар 4:7, 2. октобар - Бега 4:0, Делија - Напредак (Б) 5:3.

1. Делија           6      5      0      1      29:10        15

2. 2. октобар     6      5      0      1      17:10        15

3. 1.октобар      6      4      0      2      26:16        12

4. Напр. (БТ)     6      3      2      1      22:14        11

5. Напредак (Ч) 6      3      1      2      13:10        10

6. Тереквеш      6      3      1      2      17:15        10

7. Бега               6      2      1      3      16:16        7

8. Рохам            6      2      1      3      11:13        7