МИЛОЈЕВИЋ ПОСЛЕ ПОБЕДЕ НАД ТСЦ-ом: "По ко зна који пут..."
Тренер Црвене звезде Владан Милојевић није био у потпуности задовољан, иако је његов тим преокренуо и славио победу на "ТСЦ арени" голом у надокнади.
Црвено-бели су губили од 42. минута услед грешке голмана Ивана Гутеше, али су преокренули головима Немање Радоњића у 76. и Тими Макс Елшника у 92. минуту.
"Знали смо, ТСЦ игра добро са новим тренером. Имају сасвим другачији принцип игре, са дубинским пасовима и брзим играчима. Пробали смо два играчи после дуже паузе, Ђурића и мали Веља (Вељко Милосављевић, прим.аут.). То нам је задавало доста мука, чак сам био скептичан за ову утакмицу. Нажалост, ми морамо да се спремамо јер имамо доста јаких и напорних утакмица", рекао је Милојевић после меча за "ТВ Аренаспорт".
Управо тај олако примљени гол је оставио горак укус у устима Звездиног тренера.
"По ко зна кој пут смо частили противника грачма. То је несвакидашње како ми то примамо. Али добра реакција, имали смо доста шанси. Имао их је и ТСЦ, јако су добра екипа и честитам им овом приликом. Честитам и нашим навијачима, атмосфера је била прелепа, терен феноменалан. Честитам и домаћинима на феноменалним условима за игру", подвукао је Звездин тренер.
везда, која је одавно обезбедила титулу првака, сад има 95 бодова на првом месту, док је ТСЦ седми са 44 и сад преко шампионата само чудом може до пласмана у квалификације за Лигу конференција.