Митровић изазвао дивљење: Сви славе, он теши голмана Брентфорда

ЛОНДОН: Српски нападач Александар Митровић изазвао је дивљење британских љубитеља фудбала својим гестом после финала плеј-офа Чемпионшипа, у коме је његов Фулам са 2:1 победио Брентфорд после продужетака и изборио повратак у Премијер лигу.
Aleksandar Mitrovic/Fonet

Док су играчи лондонске екипе славили велики успех, Митровић је пришао и тешио голмана супарничког тима, Шпанца Давида Рају.

Голман Брентфорда направио је велику грешку у 105. минуту, када је примио невероватан гол са више од 30 метара из слободног ударца, који је извео Џој Брајан.

На друштвеним мрежама појавиле су се фотографије геста српског репрезентативца, уз коментаре "За поштовање".

Митровић, који је у игру ушао у 91. минуту, био је асистент код другог гола Брајана у 117. минуту.