Митровић стрелац за Фулам у победи против Лидса

ЛИДС: Фудбалери Фулама победили су данас у гостима екипу Лидса 3:2 у мечу 13. кола енглеске Премијер лиге.
m

Домаћи фудбалери повели су голом Родрига у 20. минуту, а изједначење гостима донео је српски репрезентативац Александар Митровић у 26. минуту.

То је био девети гол српског нападача ове сезоне у Премијер лиги. Митровић је замењен у 93. минуту.

Голове за лондонски клуб постигли су још Боби Рајд у 74. и Вилијан у 84. минуту. Крусенсио Самервил ублажио је пораз Лидса у 92. минуту.

Фулам је седми на табели са 18 бодова, док је Лидс 18. са девет.

Фулам ће у наредном колу на свом терену дочекати Евертон, док ће Лидс гостовати Ливерпулу.

У осталим данашњим утакмицама 13. кола Премијер лиге постигнути су следећи резултати: Астон Вила - Брентфорд 4:0, Саутемптон - Арсенал 1:1 и Вулверхемптон - Лестер 0:4.