МО лига Срем-Исток: Крчединци разиграни  у наставку

У доста занимљивој игри Крчединци су извојевали победу али тек у другом полувремену.
lopta2

Фрушкогорац - Рудар 3:0 (0:0)

КРЧЕДИН: Игралиште Фрушкогорца, гледалаца 150, судија Шљепица (Нови Бановци). Стрелци: Крстовић у 61. и 85. и Ђорђевић у 87. минуту.

ФРУШКОГОРАЦ: М. Вучић, Месаровић, Димитријевић (Добријевић), Јованов, Пашић (Ђорђевић), Тртица, Катић (Љутовац), Крстовић, Чалић (Маринковић), Филиповић, Медић.

РУДАР: М. Гвока, Грчић (Нинковић), Ракић, Видовић, Вулетић, Поповић, Лужајић, Вишњовски, Орешковић, Дубравац (Гаврић), Богданов.

С .Ранитовић

ЧСК - Полет (НК) 2:3 (0:2)

ЧОРТАНОВЦИ: Игралиште ЧСК-а, гледалаца 150, судија Кавгић (Рума). Стрелци: Стаменковић у 58. и Поповић у 60. за ЧСК, М. Савић у 22.и 34. и Митровић у 55. минуту за Полет.Жути картони: Шпоња, П. Суботин (ЧСК), Митровиоћ, М. Савић (Полет).

ЧСК:  Тувегзић, Пејић, Д. Суботин, Поповић, Милосављевић (Вуковић), Шпоња (Терзић), Стаменковић, Драгичевић, Матош, Ланг (П. Суботин), Ковачевић.

ПОЛЕТ: Башић (Пашић), Шаровић, Ђ. Лукић, Митровић, Костић, Радосављевић, С. Савић (Јовић), Р. Кесић,  Ђорђевић, Лазић, М. Савић.

И поред тога што су се домаћини поштено борили нису могли да издрже. Гости боље физички припремљени, на крају су славили. Слаби судија Кавгић, поништио је чист гол домаћинима, и није свирао пенал, (опет чист) за домаћине.

А. Станчев

Напредак (Ж) - Сремац (Д) 10:0 (4:0)

ЖАРКОВАЦ: Игралиште Напретка, гледалаца 150, судија Рапајић (Инђија).Стрелци: Мијаиловић у 5. и 39,. Козлина у 20, Рокса у 23, 62. и 64, Анђелић у 47, 49. и 54. и Шарац у 70. минуту.

НАПРЕДАК: Крнић, Стојчевић, Козлина, Ђурђевић (Шарац), Мијаиловић, Анђелић (Деврња), Божић, Рокса,  Кнежевић,  Степановић (В. Кордолуп), Топић.

СРЕМАЦ: Бошковић, Олујић, З. Ашћерић, Бељин, Савић, Јованчић, Остојић, Михајловић, Костић, Латковић, Честић (Грујић).

Гости у првом делу одолевали, али су ипак примили ;етири гола. У наставку, само је један тим играо.

Н. Крнић

Младост (Б) - Камени 3:0 (2:0)

БУЂАНОВЦИ: Игралиште Младости, гледалаца 110, судија Ипач (Марадик). Стрелци: Кнежевић у 32, Кривошија у 40. и Југовић у 73. минуту.Жути картон: Ђурђевић (Младост).

МЛАДОСТ: Милошевић, Стјепановић, Дукић, Ђурђевић, Васиљевић, Златанић, Цветиновић, Д. Кривошија, Секулић, Кнежевић, В. Југовић.

КАМЕНИ: Ивановић, Вујичић, Добриковић, Милеуснић, Јовановић, Балабан, Радојчић, Павловић, Добрић, Цвејић, Милутиновић.

У доста занимљивом, мечу, домаћини су били нешто конкретнији.Постигли су три гола и могли су доћи до још убедљивије победе, да су стрелци били мало прецизнији.

Р. Кошутић

Хајдук (Ш) - Љуково  3:0 (2:0)

ШИМАНОВЦИ: Игралиште Хајдука, гледалаца 100, судија Павловић (Кленак).Стрелци: Васиљевић у 19. и Николић у 25. и 51. минуту. Жути картон: Видаков (Хајдук).

ХАЈДУК: Узелац, Предраговић, Бераковић, Николић, Видаков (Босанчић), Стојчевић, Ковачевић (Лучић), Васиљевић (Чавић), Савић (Лемајић), Петровић, Миловановић.

ЉУКОВО: Тепавац, Новаковић, Тривић, Грбавац, Стевић, Цветојевић, Станковић, Скорупан (Рајачић), Арсић (Радић), Апостоловски, Блануша (Живић).

Бивши сремсколигаш, је срећно прошао у Шимановцима. Домаћин, је могао славити још убедљивије.

А. Драгојевић

Полет (Н) - Цар Урош 3:2 (0:1)

НИКИНЦИ: Игралиште Полета, гледалаца 100, судија Павловић (Огар).Стрелци: В. Цвијановић у 57. и 79. и Стојановић у 77. за Полет, Поповић у 19. и Јањуш у 69. минуту за Цар Урош.Жути картони: Д. Милетић, Дамјановић, Перић, Стојановић, Љубашчик (Полет), Младеновић (Царе Урош).Црвени картон: Губрански (Цар Урош).

ПОЛЕТ: Вељовић 7, Д. Милетић 7, Стојановић 8, В. Цвијановић 8, Благојевић 7 (Н. Петровић 7), Јовановић 7 (Видић), Лубашчик 7 (Перић), Дамјановић 7 (Стевановић), Р. Цвијановић 7, Шофаузер 7, С. Милетић 7.

ЦАР УРОШ: Губрански 6, Гостовић 7, Поповић 7 (Јуришић), Јањуш 8, Керавица 7, Кресојевић 7, Вукмировић 6 (Грујић), Љ. Бојић 7, Гербец 7 (Ракита), Поткоњак 6, Младеновић 6 (Родић).

Већ у првом полувремену домаћини су могли остварити убедљив резултат.Али гости из Јазка су повели. Ко зна како би се утакмица завршила да  голман гостију Губрански није  направио кадиналну грешку, истрчао је ван 16 метара и лопту играо руком, па је зарадио црвени картон.

На голу, се није најбоље снашао Љ. Бојић, па су домаћини, преокренули резултат и на крају славили.

А. Петровић

Граничар (О) - Крушедол 0:1 (0:0)

ОБРЕЖ: Игралиште Граничара, гледалаца 150, судија Ђурић (Инђија).Стрелац: Куља у 74. минуту.Жути картони: Плавшић, Трумић (Граничар).

ГРАНИЧАР: Самарџић, С. Михајловић, И. Николић, Лазић, Праљић, Деврња, М. Михајловић, Дражић, Црнковић (Трумић), Живановић, Игњатовић (Плавшић).

КРУШЕДОЛ: Багаш, Петровић (Гемери), Јелковић, Дистл, Карас, З. Клајић, Н. Цурковић, Плећаш (Бабић), Јовановић, Радуловић (М. Цурковић), Куља.

Иако, су домаћини били много бољи ривал, забележили су пораз, једноставно нису успели да реализују прилике.

Д. Орловић

Резултати:

ШИМАНОВЦИ: Хајдук - Љуково 3:0, КРЧЕДИН: Фрушкогорац - Рудар 3:0, БУЂАНОВЦИ: Младост - Камени 3:0, ЧОРТАНОВЦИ: ЧСК - Полет (НК) 2:3, ЖАРКОВАЦ: Напредак - Сремац (Д) 10:0, НИКИНЦИ: Полет - Цар Урош 3:2, ОБРЕЖ: Граничар - Крушедол 0:1.