МО лига Срем: Крушедолци ипак у баражу

Жарковчани, су играли добро, створили доста шанси, али гости, су, у наставку заиграли много боље.
Obilić Kukujevci

Напредак (Ж) - Крушедол 1:2 (1:1)

ЖАРКОВАЦ: Игралиште Напретка, гледалаца 200, судија Бањанин (Моровић).Стрелци: Милан Бузаш у 35. за Напредак, а Марчетић у 8. и Клајић у 84. минуту за Крушедол. Жути картони: Крнић, Гемери, Топић, Вишњић (Напредак), Миланов (Крушедол).

НАПРЕДАК: Крнић 8, Вишњић 7, Секулић 8, Божић 8, Гемери 8, В. Југовић 7, Деврња 7, Вучетић 7, Милан Бузаш 8 (Н. Вишњић), Вујевић 8, Топић 7.

КРУШЕДОЛ: Тувеџић 8, Ћук 7, Миланов 7, Гостојић 7, Клајић 8, Моравек 7, Плећаш 8, Јовановић 7, Радуловић 8, Цурковић 7, Марчетић 7.

И гол Клајића донео је Крушедолцима, освајање четвртог места и бараж за попуну Сремске лиге.Тако су гости направили историјски резултат.

Н. Крнић

БСК - Бикић До 3:1 (2:0)

БЕШЕНОВО: Игралиште БСК-а, гледалаца 150, судија Стојковић (Добринци). Стрелци: Драго Максимовић у 13, Цвјетић у 29.и Ж. Ћирић у 55.за БСК, Милетић у 66. минуту за Бикић До. Жути картони: М. Лакетић, Ивковић (БСК), Јовичилић, Бајрами (Бикић До).

БСК: Шовљански 8, Ивковић 8 (А. Племић 7), Душан Максимовић 8, Мрвчин 8, М. Лакетић 8, Смајловић 8 (Милетић 8), Д. Племић 8, Драго Максимовић 9, Цвјетић 8, Б. Ћирић 8, Митровић 8 (Ж. Ћирић 8).

БИКИЋ ДО: Братић 7, Недић 7 (Селаковић 7), Кладушић 7, Јовичилић 7, Басрак 7, Павић 7, Бајрами 7, Кљајић 7 (Маливук 7), Милетић 8, Папуга 7 (Секулић 7).

Утакмица у којој су домаћини били много бољи ривал, али ни гости из Бикић Дола нису играли слабо. Напротив играли су целу утакмицу отворено.Драго Максимовић је савладао голмана Братића из изванредног шута с 25 метара.

М. Илић

Слога (Ч) - Фрушка гора 2:4 (1:1)

ЧАЛМА: Игралиштзе Слоге, гледалаца 50, судија Бошковић (Салаш Ноћајски).Стрелци: Мајсторовић у 19. и Слободан Кекић у 76. за Слогу,  а Марјановић у 8. и 76, Тешић у 80. и Вуковић у 90. минуту за Фрушку гору.Жути картони: Каранфиловић, Грубјешић, Влаисављевић (Фрушка гора). Црвени картон: Зељковић (Слога).

СЛОГА: Зељковић, Драгановић (Топић), Славко Кекић, Цвјетић, Миљановић, Богосављевић, Арамбашић, Зец, Слободан Кекић, Секулић, Мајсторовић.

ФРУШКА ГОРА: Мандић (Гојковић), Матић, Каранфиловић (Влаисављевић), Грубјешић, Марјановић, Мушицки, Вуковић, Тешић, Цветићанин, Самарџија (Бежановић), Вејновић.

Обе екипе играле добро, а домаћин играо борбено и повео са 2:1, а онда гости постигли лако два гола после почетрничких грешака домаће одбране, преокренули резултат, и на крају остварили још једну победу.

Г. Малешевић

Слога (В) - Обилић 0:1 (0:0)

ВОГАЊ: Игралиште Слоге, гледалаца 50, судија Суџум (Инђија).Стрелац: Радивојшић у 64.минуту.

СЛОГА: Босанчић (Мачак), Бранковић, Милановић, Јовић (Вукмановић), Бјелобрк, Гемери, Љубинковић, Вујић (Сабо), Мудрић, Ристановић, Пуповац.

ОБИЛИЋ: Медаковић, Милосављевић, Н. Илибашић, Медић, Поповић, Чавић, Ради-

војшић, Стефановић,  Меничанин, Блажановић (Ковачевић), М. Зец.

Веома добра и занимљива утакмица.У првом полувремену домаћини су могли да воде.Али, наставак је у потуности припао гостима.Из једне успеле контре постигли су и победоносни гол.

Г. Васић

Доњи Срем - Шумар 4:0 (1:0)

ПЕЋИНЦИ: Игралиште Сувача, гледалаца 300, судија Блажон (Рума).Стрелци: Марковић у 19, Н. Митровић у 50.и 72. и Савковић у 63. минуту. Жути картони: Новић (Доњи Срем), Н. Цвјетиновић (Шумар).

ДОЊИ СРЕМ: М. Митровић, Перишић, Н. Митровић, Љубојевић, Весић, Дроњак (Обреновић), Новић, Радивојевић, Ристивојевић (Савковић), Радовановић (Великић), Марковић.

ШУМАР: Петковић, Н. Цвјетиновић, Д. Вукић, Ђокић, Врачевић, З. Миличевић, Теодоровић, Обрадовић, Бабић, Зујић, П. Цвјетиновић.

Марковић, Н. Митровић два пута и Савковић су само оверили и потврдили да је њихов тим био најбољи у овој такмичарској сезони.И да је Доњи Срем заслужено ушао у Сремсу лигу.

М. Гмизић

Граничар (О) - Митрос 3:1 (0:0)

ОБРЕЖ: Игралиште Граничара, гледалаца 100, судија Предојевић (Нови Бановци). Стрелци: Дражић у 52. и М. Михајловић у 54. и 66. за Граничар, а Симјановски у 63. минуту за Митрос.

ГРАНИЧАР: Јовичић 8, С. Михајловић 8, Чавић 8, Николић 8, С. Јовановић 8, Дражић 8, Гмизић 8, Живановић 8, М. Михајловић 8 (Кнежевић 7), Балабан 8, Лазић 8.

МИТРОС: Субановић 7 (Мршић 7), Сантовац 7, Панић 7, Трубић 7, Мирков 7, Матаруга 7, Симјановски 7, Вукотић 7, Аћимовић 7, Маглић 7, Николић 7, Крстић 7.

Фудбалери Граничара, да су  били мало прецизнији, могли су славити и већим резултатом.Од гостију се много више очекивало. Играли су добро у пољу, пред голом домаћина нешто слабије.Милош Михајловић је два пута изврсним шутевима са 18 метара матирао младог голмана гостију Субановића.

Д. Орловић

Младост (Б) - Хајдук (В) 2:1 (2:1)

БУЂАНОВЦИ: Стадион Младости, гледалаца 100, судија Васић (Ириг).Стрелци: Чикић у 34. и А. Симић у 41. за Младост, а Ковачевић у 28. минуту за Хајдук.

МЛАДОСТ: Стевић 7, Д. Кривошија 7, Салиховић 6, Д. Симић 7, Љуштинић 7 (Кошутић 6), Чикић 6 (Кривошић 6), А. Симић 7, Бакић 6 (Југовић 5), Корашић 6, Матијевић 6, З.Кривошија 7.

ХАЈДУК: Митровић 7, Ковачевић 7, Ђорђевић 6, Стојаковић 7, Њежић 6, Грујичић 7, В. Гавриловић 7, Дамјановић 6, Станковић 6, Перић 7 (Савић 6), Радовановић  6 (Томашевић 6).

Нису гости били баш лош ривал, али су домаћини заслужено уписали победу. Играли су борбенији фудбал и то је одлучило на крају победника.

Б. Гвока

Зека Буљубаша - Фрушкогорац 1:1 (0:1)

РАВЊЕ: Игралиште Зеке Буљубаше, гледалаца 50, судија Релић (Мартинци).Стрелци: М. Мартиновић у 76. за Зеку Буљубашу, а М. Гајић у 20. минуту за Фрушкогорац. Жути картони: И. Ђорић, Душан Грабић (Фрушкогорац).

ЗЕКА БУЉУБАША: Јефтић 8, Беговић 7 (Добо 6), Павловић 8, Тодоровић 8, Симеуновић 7, Милан Копуновић 8, Д. Мартиновић 7, Јовановић 7, Симић 7, Николић 8, Н. Станковић 7 (М. Мартиновић 8).

ФРУШКОГОРАЦ: Теодоровић 8, Петровић 7, М. Недић 7 (Н. Гајић 7), И. Ђорић 8, Трнић 7, Душан Грабић 8, Д. Крстић 7 (Г. Недић 7), М. Гајић 8, Ђ. Крстић 7, Драгољуб Грабић 8, Јошић 7.

Права првенствена утакмица.Чврства и борбена игра ривала.А, у гостујућем тиму, није било слабог места у току првог полувремена. У наставку, домаћин је био нешто бољи ривал, и плод такве је поравнање резултата.

Ж. Релић

БУЂАНОВЦИ: Младост - Хајдук (В) 2:1, ЖАРКОВАЦ: Напредак -Крушедол 1:2, БЕШЕНОВО: БСК - Бикић До 3:1, ЧАЛМА: Слога - Фрушка гора 2:4, ПЕЋИНЦИ: Доњи Срем - Шумар 4:0, ВОГАЊ: Слога - Обилић 0:1, ОБРЕЖ: Граничар - Митрос 3:1, РАВЊЕ: Зека Буљубаша - Фрушкогорац 1:1.