МО лига Срем: Пећинчани први у полусезони

Пећинчани су почели, добро, да играју, и били су бољи ривал, и на крају првог полувремена већ су водли са 2:0.
FK Fruskogorac Mandjelos

Шумар - Доњи Срем 1:3 (0:2)

ОГАР: Стадион Шумара, гледалаца 100, судија Радивојевић (Бачинци).Стрелци: Радовановић у 61.за Шумар, Н. Митровић у 10.и Марковић у 23.и 79. минуту за Доњи Срем. Жути картони: Врачевић, Трумић (Шумар), Стојиљковић (Доњи Срем).

ШУМАР: Петковић 7, Миличевић 6, Врачевић 7 (Цвјетиновић), Трумић 6, Ђокић 6 (Депотовић), Обрадовић 6, Вукић 6, Радованбовић 7, Зујић 7 (Спасојевоић), Ћопић 7, Бабић 6.

ДОЊИ СРЕМ: Јелача 7, Љубојевић 7 (Радивојевић), Стојиљковић 8, Перишић 7, Н. Митровић 7, Штетић 8, Весић 7, Обреновић 7, Ристивојевић 7 (Радовановић 7), Новић 7, Марковић 7 (Великић).

Први гол гости су постигли после јаког шута Штетића. Голман домаћих Петковић једва је одбио лопту, а на њу је натрачао Н. Митровић и само је вратио у мрежу домаћина.Марковић је удвостручио вођство после одличне акције својих саиграча.

У наставку, домаћин је играо, много ангажованије, покушао је, да макар поравна резултат.Али је успео само, да постигне гол преко Радовановића. Онда је на сцену гостију поново ступио Марковић, и, опет је само завршио голом, акцију својих саиграча.

М. Радојчић

Фрушкогорац - Зека Буљубаша 0:3 (0:0)

МАНЂЕЛОС: Стадион Фрушкогорца, гледалаца 50, судија Дујић (Сремска Митровица).Стрелци: М. Митровић у 60. и Витас у 88. и 90. минуту (из пенала). Жути картони: Ђукић, И. Ђорић (Фрушкогорац), М. Мартиновић (Зека Буљубаша).Црвени картони: Н. Трнић, М. Кочић (Фрушкогорац).

ФРУШКОГОРАЦ: Вуковић 5, Н. Гајић 5, М. Недић 5, Бараксадић 5, Кочић 5, И. Ђорић 5, Н. Трнић 5, Ђ. Крстић 5, Ђукић 5, Андреј Младеновић 5, Г. Недић 5.

ЗЕКА БУЉУБАША: Јефтић 7, М. Беговић 7, Павловић 6, Белић 6, Јовановић 7, Д. Мартиновић 6, Галетић 7, Милан Копуновић 7, М. Мартиновић 7, Николић 7 (Витас 8), Турудић 7 (Станковић).

Главни судија Дујић је био у центру пажње, и не само са делењем судијске правде, за време утакмице, већ и пре почретка утакмице, потцењујући ривале. А, ривали, су играли фер, а Дујић је поделио три жута картона и чак два црвена картона доделио је домаћинима. У првом полувремену, домаћини, су имали неке прилике, а у наставку игра се  одвијала, пред голом домаћина, када су се у листу стрелаца уписали.М. Мартиновић и два пута Витас.

В. Цвјетић

Митрос - Граничар (О) 4:3 (4:0)

СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Игралиште  Митроса, гледалаца 50, судија Радић (Ириг). Стрелци: Макитановић у 17. и 28. и Грбић у 25. и  34. за Митрос, а Гмизић у 48. и 53.и С. Михајловић у 78. ,минуту за Граничар.

МИТРОС: Никшић 7, Матаруга 8, Сантовац 7, С. Стојановић 7, Аћимовић 8, Мирков 8 (Марковић 7), Грбић 8 (Маглић 7), Малиновић 8 (Николић 7), Плавшић 8, Вукотић 8.

ГРАНИЧАР: Самарyић 6, Кнежевић 6, Јовановић 6, Гмизић 7, Миличевић 6, Лазић 6, М. Михајловић 6,  Живановић 6, С. Михајловић 7.

У првом полувремену играчи Митроса постигли су четири гола. Макитановић је постигао изванредне поготке из шутева с 16 и 18 метара, док је Грбић код првог гола преварио гостујућу одбрану, и лопту само ћушнуо у ћоше. А, имали, су домаћини, још, неколико прилика, али, били су за мало непрецизни.У  наставку, домаћини су се нагло опустили у игри, задовољни високим вођством, а, гости су кренули, иако су целу утакмицу играли са само девет играча, много ангажованије, домаћини нису могли више парирати,  много, бољим гостима. Гмизић се уписао у листу стрелаца два пута, а једном  С. Михајловић.

Р. Петковић

Обилић - Слога (В) 1:0 (0:0)

КУКУЈЕВЦИ: Стадион Обилића, гледалаца 50, судија Павловић (Огар).Стрелац: Стефановић у 87. минуту. Жути картони: Дробњак, Стефановић, А.Зец (Обилић), Бјелобрк, Босанчић, Вукмановић (Слога).

ОБИЛИЋ: Медаковић, Рудић (М. Зец), Илибашић, Медић, Ускоковић, Блажановић, Радивојшић (Стефановић), Болић  (А. Зец), Меничанин, Бертић, Дробњак.

СЛОГА: Печиљ (Босанчић), Бранковић, Бјелобрк, Јовић, Симић, Љубинковић, Вукмановић, Драгичевић, Бабић, Мијатовић, Мудрић.

И, поред добре и занимљиве игре ривала, вредно је, поменути победоносни гол домаћина, који је постигао Славиша Стефановић.Он је искористио изванредан центаршут.Дочекао је лопту главом и само је спровео у мрежу. Могли су играчи Обилића славити и много убедљивије, али лопта није, једноставно, хтела у мрежу гостију.

М. Болић

Фрушка гора - Слога (Ч) 1:1 (1:0)

РУМА: Игралиште Фрушке горе, гледалаца 50, судија Магдић (Инђија). Стрелци: Мушицки у 32. за Фрушку гору, а Славко Кекић у 69. минуту за Слогу. Жути картон: Цвјетић (Слога).

ФРУШКА ГОРА: Мандић, Влајсевић, Дејановић, Трнић, Самарyија (Оташевић), Мушицки, Мијајловић, Божић, Тешић, Боровић, Каранфиловић (Мишкулин).

СЛОГА: Зељковић, Пејаковић, Цвјетић, Тодић, Арамбашић, Драгановић, Зец, Раца, Славко Кекић,  Секулић, Миљановић.

Обућари, су још, једном разочарали.Јалово и слабо су играли, али и поред тога, имали су неколико лепих прилика, али стрелци су били за мало непрецизни. На другој страни, гости из Чалме, могли су освојити сва три бода. Пропустили су прилике изблизине. Уз то једном су погодили и стативу. А, капитен гостију Секулић, је правио дар мар у домаћој одбрани.Оба гола на утакмици су пала после идеалних центарушева.Стрелци су само подметнули главе и лопте су завршиле у противничким мрежама.

Д. Чучин

Бикић До - БСК 0:0

БИКИЋ ДО: Игралиште Бикић Дола, гледалаца 60, судија Љубинковић (Рума).Жути картони: Басрак, Јовичилић, Павић, Бајрами (Бикић До), Лукић, А. Племић, Теодоровић (БСК).Црвени картон: Ж. Ђорић (БСК).

БИКИЋ ДО: Братић 7, Алексић 7, Тепшић 7, Чобановић 7, Басрак 7, Павић 7, Момчиловић 7, Недић 7,  Бајрами 7, Јовичилић 7, Добрић 7.

БСК: Теодоровић 8, Ивковић 6, Мрвичин 6, М. Лакетић 7, Ж. Ђорић 7, Д. Племић 7, Виторовић 7, Цвјетић 7, Лукић 6 (А. Племић), Ж. Ћирић 6 (П. Кованџић), Б. Ћирић 7.

Домаћини, су заслужили, по игри, да освоје сва три бода, јер су имали изванредне шансе.Али, стрелци на челу са Александром Павићем више пута прокоцкали, или је и голман гостију Теодоровић, спречио оно најгоре.Нису домаћини искористили ни најстрожу казну. Момчиловић је за беле тачке тукао лопту високо преко пречке.

Б. Басрак

Хајдук (В) - Младост (Б) 7:0 (6:0)

(прекинуто у 50.минуту)

ВИШЊИЋЕВО: ИОгралиште Хајдука, гледалаца 100, судија Поповић (Шуљам).Стрелци: Станковић у 2, Личанин у 6, 29.и 44, Ветеха у 26, Марјановић у 34. и Њежић у 50. минуту.

ХАЈДУК: Митровић 8, Марковић 8, Антуновић 8, Хрчак 8, Ветеха 8, Станковић 8 (Јурошевић 8), Кљајић 8, Њежић 8, Личанин 9, Марјановић 8 (Драгић 8), Радовановић 8.

МЛАДОСТ: Вељовић 5, Кривошић 5, Божичковић 5, Брадарић 5, Гвока 5, Лазар Лукић 5, Лука Лукић 5, В. Југовић 5.

Домаћини су у првом полувремену били много бољи ривал. Постигли су шест голова, а имали, су још неколико прилика да потпуно дотуку ривала из Буђановаца, који је наступио са осам играча. У наставку играло се само још пет минута, онда, су се двојица гостујућих играча нагло повредила, па је судија, морао по правилима прекинути меч.

С. Томашевић

Крушедол - Напредак (Ж) 3:0 (2:0)

КРУШЕДОЛ: Стадион Крушедола, гледалаца 50, судија Р. Петровић (Сремска Митровица).Стрелци: Радуловић у 3.и 33.и Моравек у 55. Жути картони: М. Савић, Ристановић, Трнић (Напредак).

КРУШЕДОЛ: Тувеџић -, Поткоњак 8, Моравек 8, Пејић 8, Гостојић 8, Клајић 8 (Тешић 8), Еркановић 8, Плећаш 8, Ћук 8, Радуловић 9 (Јовановић 8), Марчетић 8 (Вукојевић 8).

НАПРЕДАК: Кнежевић 8, С. Вишњић 7, Вучетић 7, Трнић 7, Секулић 7, Ковачевић 6, М. Савић 6, С. Савић 7, Б. Ристановић 7 (Вујиновић), Јакшић 7 (Дробац).

Одлична утакмица у Крушедолу уз такође одлично суђење.А, Крушедолци, су били  много бољи ривал  у току целе утакмице, промашили су још низ шанси, па гости из Жарковца могу бити задовољни што су примили само три гола.Стевица Радуловић је два пута лопту послао у саме рашље гостујуће мреже.Први гол је постигао после центаршута главом, а други гол с 25 метара. А, Моравек је био стрелац са саме ивице 16 метара.

С. Радуловић

ВИШЊИЋЕВО: Хајдук - Младост (Б) 7:0 (прекинуто у 50. минуту), КРУШЕДОЛ: Крушедол - Напредак (Ж) 3:0, БИКИЋ ДО: Бикић До - БСК 0:0, РУМА: Фрушка гора - Слога (Ч) 1:1), ОГАР: Шумар - Доњи Срем 1:3, КУКУЈЕВЦИ: Обилић - Слога (В) 1:0, СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Митрос -Граничар (О) 4:3, МАНЂЕЛОС: Фрушкогорац - Зека Буљубаша 0:3.