МО лига Срем – запад: Кукуљевчани силни у наставку

Ривали су одиграли одличну утакмицу и  нимало се нису штедели. Уз то играло се квалитетно.
Екипа Фрушкогорца из Манђелоса

Обилић - Слога (Ч) 4:1 (1:1)

КУКУЈЕВЦИ: Игралиште Обилића, судија Селаковић (Лаћарак). Стрелци: Д. Јанковић у 44. и 70, Ј. Микић у 50. и Дробњак у 87. за Обилић, Лакић у 43. минуту за Слогу.Жути картони: Шућак, Поважан, Дробњак (Обилић), Малић (Слога).

ОБИЛИЋ: Медаковић, Шућак, Илибашић, Недић, Поповић (Р. Микић), Дробњак, Ј. Микић, Болић (Поважан), М. Зец, Д. Јанковић (Р. Јанковић, Милосављевић), Субић (А. Зец).

СЛОГА: Пејаковић, Славко Кекић, Милић, Тимотијевић (Благојевић), Малић, Цвјетић, Лакић, Зец (Арамбашић), Драгановић, Слободан Кекић, Савић.

Повели су гости, а домаћини су поравнали резултат и потом промашили чак три веома добре прилике. Ипак, у другом полувремену, Ј. Микић, Д. Јанковић и Дробњак су се уписали у листу стрелаца.

С. Марић

Бикић - Слобода 1:0 (1:0)

БИКИЋ: Игралиште Бикића, судија С. Петровић (Сремска Митровица).Стрелац: Д.Момчиловић у 40. минуту (из пенала).Жути картони: Недић (Бикић), Томић, Тот, Топић, Жегарац (Слобода).Црвени картони: Недић (Бикић), Томић (Слобода).

БИКИЋ: Стојадиновић 7, Ђурђевић 8, Васић 8, Босанац 7, Баштић 7, Девић 8, Д. Момчиловић 7, Бајрами 8, Недић 9, Милетић 7 (Кљајић), Добрић 7 (Радмановац).

СЛОБОДА: Ивановић 9, Милановић 6, Познан 6, Шулаја 7, А. Томић 7, Топић 6, Змијанац 7, Ђаковић 7,  Чанаџија 6 (Тот), Жегарац 7, Б. Ристановић 7 (Игрић).

Бикићани су славили с пенала.Један гостујући играч је у свом казненом простору лопту играо руком.

Б. Басрак

Зека Буљубаша - Сремац (Ј) 4:1 (2:0)

РАВЊЕ: Игралиште  Зеке Буљубаше, судија Борођи (Сремска Митровица). Стрелци: Ђонлић у 10, М. Мартиновић у 12. и 65. и Влајнић у 83. за Зеку Буљубашу, а Б. Даничић у 69. минуту (из пенала) за Сремац.

ЗЕКА БУЉУБАША: Јефтић, Беговић, Н. Павловић, Белић (Влајнић), Крстић, Д. Мартиновић, Ђонлић, Турудић, М. Мартиновић, Беловуковић, Кукић.

СРЕМАЦ: Михајло Гвока, Јвановић, Гвозденовић, Крчић, Н. Гвока, Урошевић, Михаљић, Петровић, Благојевић, Бранислав Даничић, Симовљевић.

Равњанци су заслужено славили, а било је шанси и за убедљивији резултат. Гости су преслаб ривал за разигране домаћине.

М. Станковић

Ердевик - Трговачки 1:0 (0:0)

ЕРДЕВИК: Стадион Слоге, судија Р. Петровић (Сремска Митровица).Стрелац: Стамболија у 80. минуту. Жути картон: Н. Николић (Трговачки).

ЕРДЕВИК: Мергл, Рајић, Вукадиновић (Тргић), Јелчић, Мариновић, Штрбац, Пап, Радић (Стамболија), Марчок (Радаковић), Радић, Цветковић, Шолаја.

ТРГОВАЧКИ: Спасојевић, Н. Николић, Алић, Трифуновић, Станић, Јаковљевић, Аћимовић, Матаруга, Ђокић, С. Николић (Крнетић), Дрча (Ерак).  Стамболија је постигао изванредан гол с 16 метара, и тако свом тиму донео прву победу у првенстрву.

М. Станивуковић

Граничар (А) - Фрушкогорац 0:2 (0:1)

АДАШЕВЦИ: Игралчиште  Граничара, судија Неговановић (Сремска Митровица).Стрелци: Лужајић у 22. и Панић у 71. минуту. Жути картони: Васиљевић, Шибалић (Граничар), Лужајић (Фрушкогорац).

ГРАНИЧАР: Гледић, Васиљевић (Опојевлић), Бојанић, Грбатинић, Старчевић, В. Мијановић, Радмановић, А. Нешковић (Вурдеља), Н. Мијановић, Миличић (Шибалић), Трлајић.

ФРУШКОГОРАЦ: Угљешић, Ђукић, М. Трнић, Н. Трнић, Душан Грабић (Р. Крстић), Јошић, Ж. Ђорић, Лужајић, Мачкић, Панић, Ђуричић (Н. Гајић).

Права првенствена утакмица.Гости су одиграли одличну утакмицу, што је изненадило и домаћине, који су били уписали победу унапред .И још су домаћини и добро прошли, јер су гости пропустили још низ одличних прилика.

С. Мијановић

Једнота - Фрушка гора 0:11 (0:3)

ШИД: Игралиште Једноте, судија Стевић (Шид).Стрелци: Бежановић у 16, Момчиловић у 19, 70. и 82, Рокса у 33, 48. и 74, Цвијановић у 50. и 58, Тешић у 74, и Видаковић у 79. минуту.Жути картони: Небојша Јакшић, Хрчек (Једнота).

ЈЕДНОТА: Јанковић (Мајхер), Јовановић, Палуга, Петровић, Душан Медић, Дрљача, Небојша Јакшић, Никола Јакшић,  Колошњај, Хрчек, Гојковић.

ФРУШКА ГОРА: Мандић, Кнежевић (Каранфиловић), Ђурђевић, Тешић, Цвјетићанин, Бирињи, Бежановић, Миловановић, Цвијановић, Рокса, В. Савић (Видаковић).

Разиграни и распуцани обућари.

Е. Хрчек

Змај - Сремац (Б) 0:0

НОЋАЈ: Игралиште Змаја, судија Цвјетић (Чалма).Жути картони: Јесретић, М. Пармаковић (Змај), Ерор, Бибић (Сремац).

ЗМАЈ: Кљајић 7, Ђурић 6, Јесретић 7, Ђурчић 6, Чупић 7 (А. Сретеновић), Зацкалицки 7, Јовановић 7, Јесретић 7 (Божјаковић), М. Пармаковић 7 (Тојић), Виторовић 7, Јеликић 7, Илић 7 (М. Сретеновић).

СРЕМАЦ: Милановић 7, Шумаруна 6, Вранов 7, Чавић 7, Субић 7, З. Смајић 7, Н. Смајић 7, М. Мијатовић 6, С. Мијатовић 7 (Бибић), Ерор 6 (Остојић), Папуга 7.

Домаћини су играли у другом полувремену добар фудбал, и само је срећа спасла госте пораза, мада су Ноћајци и у првом полувремену били бољи ривал. Оштећени су бар за један пенал.

Б. Богдановић

Јединство (Р) - Граничар (К) 2:0 (0:0)

РУМА: Игралиште Јединства, судија Филиповић (Сремска Митровица). Стрелци: Маyарац у 54. и Рек у 90. минуту. Жути картони: Греч, Д. Вуковић (Јединство), Митровић, Симић (Граничар).

ЈЕДИНСТВО: Секулић, Мађешић, Јовић, Греч, Паунковић, Маринковић (Арчић), Милић), Маyарац, Мудрић, Ерор, Д. Вуковић (Стевановић), Илић (Рек).

ГРАНИЧАР: Христов, Зечевић (Миражић), Петрић, Симић, Митровић, Дејан Печеница, Стефановић, Каралић (Илић), Владисављевић (Белић), Вукадиновић, (Недимовић), Ракић.

Прво су гости имали прилике, и нису их искористили, а у контри Румљани су били спретни и тако дошли до победе.

З. Јовић

Резултати:

ЕРДЕВИК: Ердевик - Трговачки 1:0, БИКИЋ: Бикић - Слобода 1:0, КУКУЈЕВЦИ: Обилић - Слога (Ч) 4:1, ШИД: Једнота -  Фрушка гора 0:11, РУМА: Јединство - Граничар (К) 2:0, РАВЊЕ: Зека Буљубаша - Сремац (Ј) 4:1, НОЋАЈ: Змај -  Сремац (Б) 0:0, АДАШЕВЦИ: Граничар - Фрушкогорац 0:2.