МО лига Срем – Запад: Срећа прати лидера

Домаћини су имали бод у рукама после поготка Витас из скраћеног корнера.
lopta1

Змај - Фрушкогорац 1:2 (0:0)

НОЋАЈ: Игралиште Змаја, судија Филиповић (Сремска Митровица).Стрелци: Витас у 86. за Змај, а Вукојевић у 76. и Панић у 93. минуту за Фрушкогорац. Жути картони: Илић, Јеликић, (Змај), М. Трнић, Вукојевић, Ивановић (Фрушкогорац).

ЗМАЈ: Кљајић 7, Ђурчић 7 (Тојић), В. Симеуновић 7, Јовановић 7, Јесретић 7 (Савић), М. Пармаковић 7, Зацкалицки 7 (Ђурић), Витас 7, Чупић 7, Јеликић 7, Илић 7.

ФРУШКОГОРАЦ: Угљешић 7, Жижић 7 (Вукојевић 8), Ивановић 7 (Лукић), М. Трнић 7, И. Ђорић 7, Душан Грабић 7, Н. Трнић 7, Ж. Ђорић 7, Панић 8, Р. Крстић 7, Ђуричић 7.

Ипак, срећа је овога пута била, на страни лидера. У последњим секундама надокнаде Панић је искоиристио смушеност у домаћој одбрани и  постигао победоносни гол за свој тим.

М. Туфегџић

Граничар (А) - Слога (Ч) 2:1 (2:0)

АДАШЕВЦИ: Садион Граничара, судија Борођи (Сремска Митровица).Стрелци: Радмановић у 36. (из пенала) и Вујић у 40. за Граничар, аСлавко Кекић у 78. минуту за Слогу. Жути картони: Малић, Трлајић, Нешковић (Граничар), Арамбашић (Слога).

ГРАНИЧАР: Стојановић 7, Д. Васиљевић 7 (А. Васиљевић 7), Малић 7, Личанин 7, Бојанић 7, Радмановић 7, Нешковић 7, Вујић 7, Шибалић 7, Скакавац 7.

СЛОГА: Арамбашић 6, Станивуковић 6, Пејаковић 7, Славко Кекић 7, Моцоња 7, Богосављевић 7, Мрђан 7, Зец 7, Благојевић 7, Слободан Кекић 7, Цвијетић 7 (Лакић).

Ривали су одиграли одличну утакмицу. Домаћини су постигли веома лепе голове после брзих и течних акција.Имали су играчи Граничара још неколико повољних шанси да удвоструче резултат, али стрелци су затајили.

Б. Илић

Ердевик - Фрушка гора 2:1 (1:0)

ЕРДЕВИК: Стадион Слоге, судија Грбатинић (Адашевци).Стрелци: Јелчиић у 40. и Цветковић у 62. за Ердевик, а Тешић у 51. минуту за Фрушку гору.Жути картони: Бабић (Ердевик), Обеновић, Ђапић (Фрушка гора).

ЕРДЕВИК:  Мергл, Бабић, Вукадиновић, Ганић, Јелчић, Јовановић (Мариновић), Штрбац, Пап (Тргић), Ширадовић, Тодоровић, Цветковић (Васић).

ФРУШКА ГОРА: Мандић, Обреновић, Тешић, Д. Бежановић, Перић, Савић, Миловановић (Недић), Савић, Небригић, Рокса, Ђапић, Каранфиловић, Видаковић.

Тек у финишу  првог полувремена, Ердевичани су успели да матирају голмана Мандића.Јелчић је  из слободног ударца с 20 метара матирао Мандића .У наставку, прво су обућари поравнали резултат, али упорни домаћини, су успели да постигну погодак. Стрелац је био Цветковић, после контре.

М. Станивуковић

Зека Буљубаша - Сремац (Б) 3:1 (1:1)

РАВЊЕ: Игралиште  Зеке Буљубаше, судија Пејаковић (Чалма).Стрелци: Беловуковић у 45. (из пенала) и Кукић у 57. и 67. за Зеку Буљубашу, а Леваја у 5. минуту за Сремац.Жути картони: Кукић, Банчевић (Зека Буљубаша), Савић, Чалић (Сремац).

ЗЕКА БУЉУБАША: Симић, Д. Мартиновић, Н. Павловић, Белић, Крстић, М. Беговић, Банчевић,У. Беговић, Кукић, (Романдић), Турудић (Станковић), Беловуковић (Самарџић).

СРЕМАЦ: Коларевић, Ристић, Вранов, Остојић, Чавић, Савић, Леваја, З. Смајић, М. Мијатровић, Чалић, Папуга (Босанац).

Играчи Зеке Буљубаше нису искористили све своје шансе, и  гости могу бити задовољни коначним резултатом. Кукић је постигао изванредне поготке после израђених акција. Имао је још неколико лепих прилика да се упише у листу стрелаца. Гости су брзо повели и то је било све од њих.

М. Станковић

Обилић - Слобода 6:0 (3:0)

КУКУЈЕВЦИ: Игралиште Обилића, судија Миладиновић (Шид).Стрелци: Бертић у 5. и 13, М. Зец у 10, Д. Јанковић у 60. и 65. и А. Зец у 75. минуту.Жути картон: М. Зец (Обилић).

ОБИЛИЋ: Медаковић, Девић, Медић, Дробњак (Поповић), Басташић, Бертић, Болић, А. Зец (Станковић), Д. Јанковић, Ј. Микић, М. Зец.

СЛОБОДА: Овшек, Милановић, Тепшић, Антонић, Лаћарачки, Галетић, Томић, Петровић, Мијатовић, Б. Ристановић (Морак), Шулаја.

Слаба одбрана гостију дозволила је домаћим стрелцима да праве идеалне шансе. И од многобријних шанси домаћини су постигли само шест голова.

С. Марић

Бикић - Трговачки 1:0 (1:0)

БИКИЋ ДО: Игралиште Бикића, судија Јовановић (Рума).Стрелац: Добрић у 25. минуту. Жути картони: Г. Момчиловић, Васић (Бикић).

БИКИЋ: Козељац 7, Ђурђевић 8, Васић 7 (Госпојевић), Г. Момчиловић 8, Сарић 8,  Д. Момчиловић 8, Шумаруна 7, А. Гојковић 7, Милутиновић 7 (Д. Гојковић), Милетић 8, Добрић 8,5.

ТРГОВАЧКИ: Спасојевић 7, Стојаковић 6, С. Ђокић 6, Вученовић 7, Станић 6, Триван 6, Аћимовић 7, Бузаш 6, А. Ђокић 7 (Тот), С. Николић 7, Дрча 7.

Играо се динамичан и занимљив фудбал. Домаћини пропустилим четири-пет добрих прилика за убедљивију победу. Победоносни гол постигао је Добрић. Избио је сам испред голмана Спасојевића, и рутински га матирао.

Б. Басрак

Једнота - Граничар (К) 3:3 (3:1)

ШИД: Игралиште Једноте, судија Поповић (Шуљам). Стрелци: Благојевић у 15. и 44. и Секе у 38. за Једноту, Белић у 44, Стефановић у 60. и Миражић у 78. минуту за Граничар. Жути картони: Фаркаш, Томић (Једнота).

ЈЕДНОТА: Добројевић, Томић, Миљеновић, Дмимитровић, Тутић (Малетић), Секе, Пекић, Благојевић, Фаркаш (Загорец), Јовановић (Мачкић), Хрчек.

ГРАНИЧАР: Христов, Зечевић, Владисављевић, Петрић, Миражић, Врањковић, Стефановић (Ракић), Шојић (Дарко Печеница), Белић, Н. Симић (Каролић), Недимовић.

Фаворизовани гости из Кузмина тек су се у наставку разиграли и успели да изједначе резултат. У првом делу голобради младићи, играчи Једноте, потпуно су надиграли госта, и фалило им је само снаге па да направе и подвиг.

Е. Хрчек

Јединство (Р) - Сремац (Ј) 7:1 (5:0)

РУМА: Игралиште Јединства, судија Петровић (Шид). Стрелци: Јеж у 6, 23. и 41, Лошић у 12. и 39, Арачић у 63. и Ристић у 72. за Јединство, а Симовљевић у 50. минуту за Сремац. Жути картони: Сремчевић, Јовић (Јединство), Ристић, Цукић (Сремац).

ЈЕДИНСТВО: Кухар, Милић, Јовић, Момчиловић, Маринковић, Арачић (Ристић), Јеж, Мудрић (Маџарац), Лошић (Коларовић), Вуковић (Рек), Сремчевић (Ерор).

СРЕМАЦ: Михајло Гвока, Н. Даничић (Крчић), Гвозденовић, Б. Тешић, О. Тешић, Ристић, Симовљевић, Цукић, Петровић, М. Ђукнић (Васиљевић), Благојевић (Станојевић).

Гости из Јарка нису били равноправан ривал. Домаћи су лако напунили мрежу Михајла Гвока.

З. Јовић

Резултати:

ЕРДЕВИК: Ердевик - Фрушка гора 2:1, БИКИЋ ДО: Бикић - Трговачки 1:0, КУКУЈЕВЦИ: Обилић - Слобода 6:0, ШИД: Једнота - Граничар (К) 3:3. РУМА: Јединство - Сремац (Ј) 7:1, РАВЊЕ: Зека Буљубаша - Сремац (Б) 3:1, НОЋАЈ: Змај - Фрушкогорац 1:2, АДАШЕВЦИ: Граничар - Слога (Ч) 2:1.