МО лига Срем – запад: Жељко Ђорић одлучио победника

Веома добра и занимљива утакмица. Права првенствена.
f

Фрушкогорац - Словен 1:0 (0:0)

МАНЂЕЛОС: Игралиште Фрушкогорца, гледалаца 100, судија Мијановић (Адашевци).Стрелац: Ж. Ђорић у 79. минуту. Жути картони: Вукојевић, Ж. Ђорић, Душан Грабић, Трнић (Фрушкогорац), Бирињи (Словен).

ФРУШКОГОРАЦ: Ерцег 7, Н. Гајић 7 (Кочић), Вукојевић 7, Трнић 7, И. Ђорић 7, Душан Грабић 8, Р. Крстић 7 (Тодић), Ж. Ђорић 8 (Мачкић), М. Гајић 7, Панић 7 (М. Недић), Ђуричић (Драгољуб Грабић).

СЛОВЕН: Васовић 7, Бјелобрк 6, Бирињи 7, Калајџић 6, Јовић 7, Самарџић 6, Батало 6, Батањски 6, Бероња 7 (Ерор), Адамовић 6, Топић 7 (Влајин).

И поред тога што су гости у првом полувремену били бољи ривал, у наставку су домаћини по шансама могили доћи до убедљивијег резултата. Победоносни гол постигао је Жељко Ђорић из слободног ударца с 20 метара.

В. Цвјетић

Слобода - Фрушка гора 0:3 (0:1)

ШАШИНЦИ: Игралиште Слободе, гледалаца 70, судија Зечевић (Шид).Стрелци: Лошић у 29. и 68. и Рокса у 80. минуту. Жути картони: Антонић, Маленковић (Слобода), Тешић, Цветићанин (Фрушка гора).

СЛОБОДА: Милановић 8, С. Томић 6, Шулаја 7, Тепшић 7, Антонић 7, Маленковић 7, Недељковић 7, Ж. Томић 7 (Тот), Змијанац 7, Жегарац 7 (Алинчић), Радојчић 7 (Савић).

ФРУШКА ГОРА: Мандић 8, Кнежевић 7, Стоисављевић 7, Ђапић 7, Мијајловић 7, Рокса 8 (Поповић), Тешић 7 (Вејновић 7), Лошић 8 (Јањић), Дејановић 7, Цветићанин 7, Самарyија 7 (Савић).

Утакмица, у којој су гости славили високим резултатом, уз катастрофално суђење.

Д. Змијанац

Једнота - Бикић 1:1 (0:1)

ШИД: Игралиште Једноте, гледалаца 100, судија Владић (Шид). Стрелци: Ђурђевић у 78.за Једноту, а Добрић у 18. минуту за Бикић. Жути картони: Н. Котарлић, Петровић (Једнота), Девић, Јовичилић (Бикић).

ЈЕДНОТА: Стојадиновић, Ђурђевић, Шипка, Шумаруна (Полуга), Хрчек, Петровић, Н. Котарлић (Радоњић), Думитровић (Колошњај), Милутиновић, Поповић, Шолаја.

БИКИЋ: Клисурић, Д. Момчиловић, Тепшић, Девић, Басрак (Кљајић), Павић, Кнежевић, Јовичилић (Мајхер), Недић, Милетић, Добрић (Пекић).

Обе екипе играле добро посебно домаћини, али тек у наставку, када су на крају заслужено поравнали резултат. Шиђани су у наставку игре, изненадили добром игром, али нису успели да и реализују још неколико шанси.

Е. Хрчек

Трговачки - Слога (В) 1:2 (1:1)

СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Стадион Срема, гледалаца 50, судија Кончар (Ердевик).Стрелци: Дрча у 44. за Трговачки, а Цвијановић у 15. и А. Марковић у 66. минуту за Слогу. Жути картони: Вуковић, Николић (Трговачки), Мијатовић (Слога).

ТРГОВАЧКИ: Вуковић, Недић, Аљић, Н. Николић (Станић), Тривковић (Бегановић), Мијатовић, Малешевић, Петровић (Ђурић), Крстић, Дрча, Галетић.

СЛОГА: Дер, Јоргић (А. Марковић), Гемери, Бранковић, Вукомановић, Цвијановић, Станић (Сабо), Пуповац (Бежановић), Д. Марковић, Ристић, Мијатовић.

У веома доброј игри гости су заслужено однели сва три бода, иако су домаћини стварали прилике, али лако их и промашивали.Још у првом полувремену могли су водити бар са једним голом разлике.

У наставку у јеку сталних напада домаћина и опседања гости су извели контру, постигли гол и дошли до победе.

С. Војновић

БСК - Зека Буљубаша 3:0 (0:0)

БЕШЕНОВО: Игралиштзе БСК-а, гледалаца 50, судија Ранковић (Јарак).Стрелци: Скорупан у 49. и 62. и Смајловић у 81. минуту. Жути картони: Д. Племић, Т. Племић, Ж. Ћирић (БСК), Симић, Ч. Миловановић (Зека Буљубаша). Црвени картон: Митровић (БСК).

БСК: П. Кованyић 8, Т. Племић 7, Мрвичин 8 (Ивковић 8), М. Лакетић 8 (Смајловић 8), Д. Племић 8,  Драгојевић 8 (Јакшић 8), Скорупан 9, Цвјетић 8 (А. Племић), Митровић 6, Ж. Ћирић 8, Б. Ћирић 7 (Бакић).

ЗЕКА БУЉУБАША: Христов 7 (Николић), Беловуковић 7, Копуновић 7, Н. Павловић 7, Белић 7, Д. Павловић 7, М. Мартиновић 7, Самарyић 7, Симић 7 (Д. Мартиновић 7), Ч. Миловановић 7, Миражић 7.

Права првенствена утакмица. Чврства и борбена игра ривала. И поред тога што су домаћини играли меч од 33. минута са десет играча, јер је Митровић добио црвени картон. У другом полувремену су просто растурили  госте из Равња, који су могли примити бар још неколико голова.

М. Илић

Обилић - Сремац (Б) 0:1 (0:0)

КУКУЈЕВЦИ: Игралиште Обилића, гледалаца 150, судија Релић (Мартинци).Стрелац: Мијатовић у 75. минуту. Жути картони: Илибашић, Р. Микић, Чавић, Блажановић (Обилић), Чавић, Ерор (Сремац).

ОБИЛИЋ: Медсаковић, Шућак, Илибашић (Стамболија), Јанковић, Ускоковић, Чавић, Дробњак (Бертић), Блажановић, А. Зец (Радивојшић), М. Зец, Р. Микић.

СРЕМАЦ: Милановић, Чавић, Алексић, Субић, Леваја, Н. Смајић, З. Смајић, Мијатовић, Владисављевић (Билић), Ерор, Јанковић.

У 90.минуту Јанковић је био у шанси да изједначи резултат, али су га гостујући играчи зауставили непрописно у свом  казненом простору. Хватали су га за рамена, али пенала није било.

С. Марић

Слога (Ч) - Граничар (А) 2:1 (0:0)

ЧАЛМА: Игралиште Слоге, гледалаца 100, судија Тодоровић (Сремска Митровица).Стрелци: Слободан Кекић у 73. и Секулић у 80. за Слогу, а Вујић у 70. минуту за Граничар. Жути картони: Слободан Кекић (Слога), Васиљевић, Мкиличић (Граничар).Црвени картон: Васиљевић (Граничар).

СЛОГА: Зељковић, Драгановић, Петковић, Славко Кекић, Цвјетић, Арамбашић, Слободан Кекић, Богосављевић, Моцоња, Зец (Миљеновић), Секулић.

ГРАНИЧАР: Козељац, Васиљевић, Трлајић, М. Мијановић, Радмановић, Вурдеља, Папуга, Старчевић, В. Мијановић, Вујић (Опојевлић), Миличић, Малић (Yинић).

Гости из Адашеваца само су повели, а затим су их домаћини надиграли, и освојили прва три бода у првенству.

Г. Малешевић

ШИД: Једнота - Бикић 1:1, КУКУЈЕВЦИ: Обилић - Сремац (Б) 0:1, БЕШЕНОВО: БСК - Зека Буљубаша 3:0, СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Трговачки -Слога (В) 1:2, ЧАЛМА: Слога - Граничар (А) 2:1, МАНЂЕЛОС: Фрушкогорац -Словен 1:0, ШАШИНЦИ: Слобода - Фрушка гора 0:3.