МО – Срем: Милетић донео победу

Домаћини, су заслужили,  да освоје сва три бода, јер су имали изванредне шансе.И поред тога што су остали са десет играча већ у 11.минуту.
Bikic Do

Бикић До–Напредак (Ж) 1:0 (0:0)

БИКИЋ ДО: Стадион Бикић Дола, гледалаца 150, судија Павловић (Огар).Стрелац: Милетић у 89. минуту. Жути картони: Радмановац, Чобановић, Недић, Момчиловић, Братић (Бикић До), Секулић, М. Савић, С. Савић, Деврња, Миљковић, Бузаш (Нашпредак).Црвени картон. Тепшић (Бикић До).

БИКИЋ ДО: Братић 8, Недић 8, Тепшић -, Чобановић 8, Кљајић 8, Павић 8, Момчиловић 8 (Кладушић 8), Субић 8, Радмановац 8 (Маливук 8), Милетић 9, Добрић 9.

НАПРЕДАК: Крнић 7, Миљковић 7, Секулић 7, М. Савић 8 (Божић), С. Савић 7 (Гемери), Деврња 6, Докмановић 7, Вучетић 7 (Вишњић), Трнић 7, Бузаш 7, Топић 7.

Иначе, на утакмици је било баш свашта. Неколико пута је меч је прекинут, а главни судија Павловић, није хтео да настави утакмицу, уколико полиција, не обезбеди сусрет. И поред свега тога у самом финишу Милетић с 25 метара шутирао лопту левом ногом и лопта је завршила у самим рашљама.

Б. Басрак

Фрушкогорац - Граничар (О) 2:1 (1:0)

МАНЂЕЛОС: Стадион Фрушкогорца, гледалаца 100, судија Тодоровић (Инђија).Стрелци: Душан Грабић у 20.и Н. Гајић у 90.за Фрушкогорац, а Гмизић у 63. минуту за Граничар. Жути картони: Ђуричић (Фрушкогорац), Јовановић (Граничар).Црвени картон: Драгољуб Грабић (Фрушкогорац), Кнежевић (Граничар).

ФРУШКОГОРАЦ: Теодоровић 7, Бабић 7, Вукојевић 7, Јошић 7, Петровић 7, Душан Грабић 7, Драгољуб Грабић 7 (Ђ. Крстић 7), Ђуричић 7, Мачкић 7, М. Гајић 7, Ђукић 7 (Н. Гајић 8).

ГРАНИЧАР: Самарyић 6, С. Михајловић 6, Кнежевић 6, Петковић 6 (Јовановић), М. Живановић 6, М. Михајловић 6, Гмизић 7, Бајић 6, Н. Живановић 6 (Орловић), Лисулов 7, Лазић 7 (Типшин). Први део утакмице, припао, је домаћину, а у наставку гости су играли као препорођени.Али, јунак утакмице, био је млађани Никила Гајић, који је само неколико секунди пре завршетка меча изненадио гостујућу одбрану и голмана Самарyића.Стигао је лопту пре свих и просто је угурао лопту у мрежу.

В. Цвјетић

Митрос - Слога (В) 2:0 (2:0)

СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Стадион  Митроса, гледалаца 150, судија Радивојевић (Бачинци).Стрелци: С. Симјановски у 32.и Панић у 38. минуту. Жути картони: Мирковић, Грбић, С. Симјановски (Митрос), Гемери, Вукомановић (Слога).

МИТРОС: Мршић 7, Н. Стојановић 7 (Мирков 7), Панић 8, Трубић 7, Грбић 8, Малиновић 8 (Вукотић), С. Симјановски 8, Бабић 8, Матаруга 8, Николић 7, Мирковић 7 (Крстић 7).

СЛОГА: Мачак 6, Бранковић 6, Савић 6, Павловић 6, Јовић 6, Гемери 6, Вукомановић 6, Витас 6, Зељковић 6, Петровић 6 (Љубинковић), Мудрић 6 (Мијатовић).

Веома чврста утакмица, у којој су домаћини славили заслужено и то изванредним головима Симјановског, који је повратну лопту захватио на 25 метара левом ногом и такозваном „кифлом“ је сместио у противничку мрежу.А, Панић је набачену лопту прихватио главом, само је мало додирнуо, и она је завршила у мрежи, уствари био је највиши у букету играча, па и од самог голмана Мачка.

Р. Петковић

Обилић - Доњи Срем 1:2 (0:1)

КУКУЈЕВЦИ: Игралиште Обилића, гледалаца 50, судија Блажон (Рума).Стрелци: Зец у 50. за Обилић, а Љубојевић у 32. и Н. Митровић у 56.минуту за Доњи Срем. Жути картон: Рудић (Обилић).

ОБИЛИЋ: Медаковић, Рудић (М. Зец), Илибашић, Медић, Љиљак Блажановић, Радивојшић (Стефановић), Болић  (А. Зец), Меничанин, Бертић, Дробњак.

ДОЊИ СРЕМ: Јелача, Новић, Дроњак, Весић, Ристивојевић, Перишић (Стојиљковић), Обреновић (Марковић), Радивојевић, Н. Митровић, Савковић, Љубојевић.

И, поред добре и занимљиве игре ривала, вредно је, поменути, да су гости осватрили нову победу-заслужену. А, домаћини, могу да жале што нису макар освојили бод.

М. Б.

Шумар - Слога (Ч) 5:1 (2:1)

ОГАР: Стадион Шумара, гледалаца 100, судија Стојковић (Добринци).Стрелци: Г. Миличевић у 7. и 74, Г. Врачевић у 35. и 65. и Ћопић у 64.за Шумар, а Миљановић у 18. минуту за Слогу. Жути картони: Г. Миличевић, Зујић, Обрадовић, З. Миличевић (Шумар), Богосављевић, Тимотијевић (Слога).

ШУМАР: Петковић 7, З. Миличевић 7, Бабић 7, Д. Вукић 7, Врачевић 8 (Цвјетиновић), Ђокић 7, Обрадовић 7, М. Вукић 7, Радованбовић 7, Зујић 7 (Спасојевић), Г. Миличевић 8 (Ћопић 7).

СЛОГА:  Арамбашић 6, Славко Кекић 6, Миљановић 6, Тимотијевић 7, Цвјетић 7, Богосављевић 7, Мајсторовић 7, Зец 6, Слободан Кекић 6, Секулић 6 (В. Кекић), Топић 7 (Драгутиновић).

Чалманци су почели, добро, да играју, и били су бољи ривал, али, на крају првог полувремена већ су били посустали.Остали су и без снаге и кондиције.То су све искристили домаћини и пет својих шанси су претворили у голове.Горан Врачевић је постигао своје голове на ефектан начин.Први из слободног ударца с 25 метра а други из трка из прве је шутнуо лопту. Било је то око 20 метара.

М. Радојчић

Фрушка гора-БСК 2:1 (1:0)

РУМА: Стадион Фрушке горе, гледалаца 150, судија Мијановић (Адашевци).Стрелци: Вејновић у 36.(из пенала) и Лазаревић у 72. за Фрушку гору, Ивковић у 90. минуту за БСК. Жути картони: Божић, Дејановић, Вејновић, Мушицки, Вучковић (Фрушка гора), Максимовић, Д. Племић, Мрвчин, Шовљански (БСК).

ФРУШКА ГОРА: Мандић, Марјановић (Влајин), Дејановић, Вучковић, Мушицки (Лазаревић), Мијајловић, Тешић, Вуковић, Божић, Вејновић, Јањић (Самарџија).

БСК: Шовљански, Т. Племић, Ивковић, М. Лакетић (Милекић), Д. Племић, Максимовић, Цвјетић, Мрвчин, Б. Ћирић (Виторовић), Митровић, Ж. Ћирић.

Обућари, су заслужено славили. Мада су и гости из Бешенова, имали неколико лепих прилика, али стрелци су били за мало непрецизни. На другој страни, домаћини су искористили, две зреле шансе, када је срушен Мушицки, и када је имао прилику да постигне гол.Потом је Вејновић био сигуран са ппенала. Лазаревић је искористио једну течну акцију.Он је акцију само завршио голом.У последњим секундама игре гости су смањили резултат, када је Ивковић, искористио опуштање у домаћој одбрани.

Д. Чучин

Младост (Б)-Зека Буљубаша 1:2 (0:0)

ВИШЊИЋЕВО: Стадион Хајдука, гледалаца 100, судија Инђић (Инђија).Стрелци: Радовић у 51.за Младост, Симеуновић у 80.и Д. Мартиновић у 83.минуту за Зеку Буљубашу.Жути картон: Гвока (Младост).

МЛАДОСТ: Стевић 6, Д. Кривошија 7, Солаховић 6, Симић 7, Радовић 6, Илић 8,. Станковић 6, З. Кривошија 6, Гвока 6, Бакић 5 (Кривошић), Томић 7.

ЗЕКА БУЉУБАША: Јефтић 7, Д. Мартиновић 7, Павловић 6, Белић 7 (Тојић 7), Јовановић 6, Симеуновић 7, М. Мартиновић 7, Николић 6, Добо 7, Тодоровић 6, Копуновић 7 (Станковић 7).

Домаћини су у првом полувремену били много бољи ривал, али нису успели да постигну погодак. Ипак, млађани Радовић је успео одмах у наставку да матира Јефтића.Али, гости се нису предавали. И у самом финишу успрли су да постигну два гола, а имали, су још неколико прилика да потпуно додуку  домаћина.

Б. Гвока

Крушедол - Хајдук (В) 0:1 (0:0)

КРУШЕДОЛ: Стадион Крушедола, гледалаца 100, судија Катић (Рума).Стрелац: Грбатинић у 65. минуту. Жути картони: Вучетић, Тешић (Крушедол), Јанковић (Хајдук).

КРУШЕДОЛ: Тувеyић 8, Поткоњак 8, Вучетић 6 (Бизумић 7), Пејић 7, Миланов 7, Гостојић 7, Клајић 7, Тешић 6, Моравек 6, Плећаш 6 (Ћук 8), Цурковић 6 (Радуловић 6).

ХАЈДУК: Митровић -, Ковачевић 7, Драгић 7 (Антуновић 7), Марковић 7, Јанковић 7, Гавриловић 7, Грбатинић 8, Ветеха 9, Грујичић 7 (Дамјановић 7), Перић 7 (Станковић 7), Радовановић 7.

Одлична утакмица у Крушедолу уз такође одлично суђење. А, Крушедолци, су били  добар ривал  у току целе утакмице. Добро су парирали одличним гостима. Промашили су и неколико зрелих шанси, а гости, су постигли гол, не из баш, регуларне позиције.Стрелац Грбатинић је прво био у офсајд позицији, а потом, га је лопта погодила у руку и тако, од одбијене руке, лопта се, откотраља у мрежу.

С. Радуловић

БУЂАНОВЦИ: Младост - Зека Буљубаша 1:2, МАНЂЕЛОС: Фрушкогорац - Граничар (О) 2:1, СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Митрос - Слога (В) 2:0, КУКУЈЕВЦИ: Обилић - Доњи Срем 1:2, ОГАР: Шумар - Слога (Ч) 5:1, РУМА: Фрушка гора - БСК 2:1, БИКИЋ ДО: Бикић До - Напредак (Ж) 1:0, КРУШЕДОЛ: Крушедол - Хајдук (В) 0:1.