МО Срем: Петровчани корак  до Сремске лиге

У борбеној и динамичној утакмици, гости, су, остварили, очекивану, победу.
Fudbal

Слобода - Доњи Петровци 1:3 (1:1)

ШАШИНЦИ: Стадион Слободе, гледалаца 100, судија Радивојевић (Бачинци).Стрелци: Змијанац у 45. за Слободу, а Чворков у 30, Инајатовић у 62. и Шаша у 65. минуту за Доње Петровце.

СЛОБОДА: Гвока 7, Соларевић 6, Маленковић 6, Стрниша 8, Томић 6 (Алинчић 6), Д. Ристановић 7 (Радојчић 6), А. Алимановић 7 (Милутиновић 7),Змијанац 7, Жегарац 6, Ерић 6, Б. Ристановић 7.

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Радошевић 7, Путица 7, Бузаш 7, Јоргић 7, Диклић 7, Недимовић 7, Шаша 7,  Стојановић 7, Инајатовић 7, Чворков 8, Ковачевић 7.

Мада, су домаћи стрелци били, мало, и непрецизнини, поготово у другом полувремену, а и гости су, играли, онолико колико им било потребно.Ова победа, вероватно, гостима, доноси директан  пласман у Сремску лигу.

Б. Ристановић

Доњи Срем - Слога (Ч) 6:0 (2:0)

ПЕЋИНЦИ: Игралиште Сувача, гледалаца 100, судија Граовац (Рума).Стрелци: Митровић у 2.и 79, Љубојевић у 4, М. Илић у 55.и 64.и Чавић у 78.Жути картони: Љубојевић, Стојиљковић (Доњи Срем).

ДОЊИ СРЕМ: Јелача, Љубојевић, Стојиљковић, Весић, Митровић, Радовановић, Николић, Новић,  Радивојевић (Чавић), М. Илић (Ненадов), Ћопић (Кнежевић).

СЛОГА: М. Кекић, Плавшић, Антонић, Цвјетић, Арамбашић, Богосављевић, Моцоња, Мајсторовић, С. Кекић, Секулић, Миљеновић.

Домаћини, прејаки, а гости преслаби.Вредно је поменути гол Љубојевића из слободног ударца.Са 24 метра погодио је лоптом доњи леви угао гола гостију.

М. Гмизић

Фрушка гора - Напредак (Ж) 1:0 (1:0)

РУМА: Стадион Фрушке горе, гледалаца 400, судија Павловић (Огар).Стрелац: Анђелић у 21. минуту. Жути картони: Божић, Бежановић, Анђелић, Боровић, Грубјешић, Трнић (Фрушка гора), Топић, Стојић, Мадацки, Јовић, Секулић, Гемери, Вујевић (Напредак).

ФРУШКА ГОРА: Васовић 8, Кнежевић 8, Божић 8, Трнић 8, Дејановић 8, Мушицки 8 (Мијајловић), Анђелић 9, Боровић 8, Грубјешић 8, Бежановић 8 (Самарyија), Тешић 8 (Влајсевић).

НАПРЕДАК: Крнић 8, Г. Миљковић 7, Секулић 8, Мадацки 7, Јовић 7 (Гемери 6), Поповић 8, Топић 7, Катић 7, М. Божић 7, Вујевић 6, Стојић 7 (Бузаш).

Очеквало се да ће домаћин, сачувати  минимално вођство из првог полувремена. Тако је и било, јер гости, нису имали правог стрелца да се макар једном упише у листу стрелаца.На другој страни обућари су имали у својим редовима расположеног стрелца Анђелића, који, је доводио гостујућу одбрану до лудила.

Искористио је само један идеалан центаршут, дочекао, је лопту главом, и Крнић је био матиран.

Д. Чучин

Полет - Фрушкогорац 6:0 (1:0)

НОВИ КАРЛОВЦИ: Стадион Полета, гледалаца 100, судија Шљепица (Нови Бановци). Стрелци: Тодоровић у 27, 60. и 75, Драганић у 65, Калезић у 80. и Милић у 85. минуту. Жути картон: Драганић (Полет).

ПОЛЕТ: Поштић 7, Поповић 8, Пољак 7, Драганић 8, Делибос 7, Ружичић 9, Бакић 7, Иваниш 7 (Пејовић 6),  Јовић 7, Тодоровић 9 (Милић 8), Калезић 8 (Старац).

ФРУШКОГОРАЦ: Теодоровић 6, Драголуб Грабић 6, Вукојевић 6, И. Ђорић 6, Тодић 5, Душан Грабић 6, Н. Трнић 5, Ђукић 5, Гајић 5, Његић 5, М. Кусић 5.

У  Новим Карловцима, је одиграна добра првенствена утакмица.Домаћини су тек у наставку показали да су бољи ривал. И ко је лидер на табели и ко је нови сремсколигаш. Мрежу гостију начео је Тодоровић из веома течне акције.Он је само завршио акцију голом. Потом су гости, покушали, да преокрену резултат, али, безуспешно. Домаћини су играли чврсто у одбрани.Онда су домаћини  у другом полувремено извели још пет изванредних акција, и мрежа, доста доброг Теодоровића, се затресла још пет пута.

Б. Рађеновић

Брестач - Бикић До 1:4 (0:3)

БРЕСТАЧ: Стадион  Брестача, гледалаца 50, судија Ипач (Марадик).Стрелци: Марко Јовичић у 49. за Брестач, Павић у 11, Кљајић у 28, Добрић у 37. и Бајрами у 80. минуту за Бикић Дол. Жути картони: Свилар, Милорад Јовичић (Брестач), Косановићч (Бикић Дол).

БРЕСТАЧ: Бантић 6, Марко Јовичић 7, Ј. Јовичић 7 (Милорад Јовичић 6), Бошковић 7, В. Ковачевић 7, Петаковић 7, Глушац 7, Вучковић 7, Свилар 7, Новаковић 7, М. Ковачевић 7.

БИКИЋ ДО: Бугарски 7, Тепшић 7, Кладушић 7, Момчиловић 9, Мрваљевић 8, Павић 8, Кљајић 8, Бајрами 9, Субић 7 (Солаковић 7), Косановић 7 (Мијатовић 7), Добрић 8 (Курбалија 7).

И поред, тога, што су, домаћини покушали да пруже снажан отпор фаворизованим гостима, брзи гол гостију их је омео. Уствари гости су екипа која у сваком тренутку игре зна шта хоће и шта треба да уради.Иначе, треба напоменути, Марка Јовичића, стрелца за домаће. Он је постигао гол, играјући први пут нешто у тиму што никда до сада није играо - центарфора.

Д. Брацановић

Хајдук (В) - Митрос 3:1 (2:1)

ВИШЊИЋЕВО: Стадион Хајдука, гледалаца 200, судија Миња Митровић (Ердевик). Стрелци: Вејновић у 22, Јурошевић у 36. и Ђ. Хрчек у 70.за Хајдук,а  Малиновић у 16.за Митрос. Жути картон: Мирков (Митрос).

ХАЈДУК: Јовановић 8, Ђорђевић 7, Арбић 7, Антуновић 7, Петровић 8, С. Хрчек 7, Њежић 8, Вејновић 8, Јурошевић 7 (Станковић 7), Гверо 7 (Ђ.Хрчек 8), Перић 8 (Зарић 7).

МИТРОС: Мршић 8, Стојановић 8, Владисављевић 7, Панић 7, Аћимовић 8, Малиновић 8, Вукотић 7 (Макитановић 7), Лукић 7 (Маглић 7), Каролић 7, Мирков 7, Шуман 7.

Добра и допадљива утакмица.Леп гол постигао је Дуле Вејновић. Дочекао је лопту на десетак метара од мреже гостију, а онда је прецизним и јаким шутем сместио у саме рашље.

Р. Вејновић

Младост (Б) - Граничар (О) 4:3 (1:1)

БУЂАНОВЦИ: Игралиште Младости, гледалаца 100, судија Грбатинић (Адашевци).Стрелци: Прљић у 20, Марковић у 58.и З. Југовић у 67.и 73. за Младост, а  Живановић у 44.(из пенала), М. Д. Николић у 60.и С. Јовановић у 89. минуту за Граничар.

МЛАДОСТ: Делић 6, Божичковић 6, Обрадов 6, Радовић 7, Вукин 7, Видовић 6 (Лилић 6), Путник 6, Кривошић 6, Марковић 6, Прљић 6 (З. Југовић 7), Чикић 6 (Бакић 6).

ГРАНИЧАР: Самарџић 6, Чавић 6, Кнежевић 6, М. Д. Николић 6, Живановић 6, Наумов 6, Миличевић 6, Живић 6, С. Јовановић 6, Орловић 6, Лазић 6.

Када, млађани, домаћини, немају ни снаге, ни знања како се постиже гол, у састав домаћих улази искусни ветеран Зоран Југовић, и наравно, увек одлучује о победнику. И овога пута, је најзаслужнији, што је његов тим триујумфовао.Код резултата, 2:2, постигао је два гола, и тако довео свој тим на сам руб „баража“ за улазак у Сремску лигу.

Ј. Јовановић

Зека Буљубаша - Граничар (К) 3:3 (0:1)

РАВЊЕ: Стадион Зеке Буљубаше, гледалаца 100, судија Пејић (Лаћарак).Стрелци: Милан Копуновић у 50. и 55. и Павловић у 80. за Зеку Буљубашу, а Дејан Печеница у 5. (из пенала) и А. Симић у 64. и 80. минуту за Граничар. Жути картон: Грбић (Граничар).

ЗЕКА БУЉУБАША: Јефтић 8, Бакочевић 8, Данојлић 8 (Николић 8), М. Беговић 8 (Миловановић 8), Јовановић 9, Белић 8, Д. Мартиновић 7, Милисав Копуновић 8, Милан Копуновић 9, У. Беговић 8, Павловић 9.

ГРАНИЧАР: Васиљевић 8, Ракић 8, Грбић 8, Коњевић 8 (Белић 7), Митровић 8, Дејан Печеница 8, А. Симић 9, Зечевић 8, Владисављевић 8, Савић 8 (Василић 8), М. Симић 8.

Утакмица је била добра и квалитетна, али нажалост, обе екипе од јесени ће играти у Градској лиги Сремска Митровица - први разред.

Ж. Релић

НОВИ КАРЛОВЦИ: Полет - Фрушкогорац 6:0, БРЕСТАЧ: Брестач - Бикић Дол 1:4, БУЂАНОВЦИ: Младост - Граничар (О) 4:3, ШАШИНЦИ: Слобода - Доњи Петровци 1:3, РУМА: Фрушка гора - Напредак (Ж) 1:0, ПЕЋИНЦИ: Доњи Срем - Слога (Ч) 6:0, РАВЊЕ: Зека Буљубаша - Граничар (К) 3:3, ВИШЊИЋЕВО: Хајдук -Митрос 3:1.