МО Срем – Запад: Лацковић промашио пенал, па решио меч

Лацковић је у 5. минуту промашио пенал, али је после вођства домаћина са два гола преокренуо резултат.
fudbal, pixabay

Борац (ВР) - ЛСК 2:4 (1:2)

ВЕРЛИКИ РАДИНЦИ: Игралиште Борца, гледалаца 150, судија Миљеновић (Рума). Стрелци: Сантрач у 26. и Николић у 54. за Борац, а Лацковић у 28. и 44, Малиновић у 77. (из пенала) и Савић у 81. минуту за ЛСК. Жути картони: Лукић, Петровић (Борац), Лацковић (ЛСК).Црвени картон: Плавшић (Борац).

БОРАЦ: Ерцег 8, Маглић 7, Лукић 7 (Граовац), Илић 7, Трајковић 7, С. Николић 7, Церовац 7 (Лазић), Плавшић 7, Козомора 7 (Перић), Сантрач 7, Петровић 7.

ЛСК: Овшек 7, Радуловић 7, Савић 7, Лацковић 8, М. Малиновић 7, Опарушић 7, Чоњагић 7 (Петковић), Сладојевић 7, Давогић 7 (Зарић), Грбић 7 (Шћурк), Вајић 7 (Рибић 7).

Одлука о коначном победнику решена је у последњих 15 минута. У том раздобљу Плавшић је зарадио и други жути картон, морао да напусти игру, а то су Лаћарци искористили и дошли до победе.

Б. Лаћарац

Напредак - Обилић 1:1 (0:0)

ВАШИЦА: Игралиште Напретка, гледалаца 150, судија Вучетић (Сремска Митровица). Стрелци: Бибић у 81. за Напредак, а М. Зец у 47. минуту за Обилић. Жути картон: Станојчић (Напредак).

НАПРЕДАК: Добројевић 7, В. Петровић 7 (Кртинић), Брекић 7 (Малетић 7), П. Петровић 7, Станојчић 7 (Новаковић 7), А. Младеновић 7 (Кртинић 7), Чавић 7, Ђачанин 7, Кулачанин 7 (Ивковић), Бибић 8, Њежић 7.

ОБИЛИЋ: Мркоњић 7, Девић 7, Павловић 7, Милосављевић 7 (Шућак 7), С. Воиновић 7 (Гачић), А. Зец 7,  Дробњак 7 (Џуња 7), Васић 7, М. Зец 8, М. Петровић 7, Медић 7.

Вашичани су у наставку показали снагу и на крају поравнали резултат и одиграли и четврту утакмицу нерешено у првенству.

Ј. Јастребић

СК - Зека Буљубаша 2:2 (1:1)

БЕШЕНОВО: Игралиште БСК-а, гледалаца 150, судија Чекичевић (Моровић).Стрелци: Ж. Ћирић у 20. и Совиљ у 46. за БСК, Пармаковић у 44. и 83. минуту за Зеку Буљубашу. Жути картон: Б. Ћирић, Врањковић (БСК), М. Беговић (Зека Буљубаша).

БСК: Шовлљански 6, Т. Племић 8, Стевић 7, Врањковић 7, Д. Племић 7, Босанчић 6 (Милетић), Совиљ 7, Н. Милановић 6, Зељквић 7 (З. Милановић), Ж. Ћирић 7 (Недимовић).

ЗЕКА БУЉУБАША: Саватић 5, Беловуковић 7, Д. Миловановић 7, М. Беговић 7, У. Беговић 7, Белић 7, Пармаковић 8, Б. Крстић 7 (Стојановић), Скорупан 7 (Боровац), Банчевић 7 (Требовац), Копуновић 7 (Мартиновић).

Домаћини су кренули ангажовано, али, плод такве игре је био само један гол. А било је још неколико баш добрих шанси. Када то није искоришћено, гости су у наставку преузели све у своје руке. Били су бољи ривал, па на крају реми је и најправичнији крај овог меча.

М. Илић

Бикић - Јединство (Р) 1:0 (1:0)

БИКИЋ ДО: Игралиште Бикића, гледалаца 150, судија Тодоровић (Салаш Ноћајски). Стрелац: Шумаруна у 44.  минуту. Жути картони: Козељац, Павић, Јовичилић, Сарић, Арбић (Бикић), Ашћерић, Маћешић, Илић (Јединство).

БИКИЋ: Козељац 8, Ђурђевић 8, Сарић 8 (Арбић 8), Шумаруна 9, Павић 8, Опојевлић 8, Јовчилић 8, Недић 8, Теглетија 8, Влаисављевић 8 (Радека 8), Миклош 8.

ЈЕДИНСТВО: Мандић 7, Маћешић 7, Јовић 7 (Аврамовић 7), Сремчевић 7 (Тркуља), Р. Ашћерић 8, Галијаш 7, Илић 7,  Ч. Миловановић 8, Крстић 8 (Адамовић 7), Момчиловић 7 (Пањак 7), Зец 7 (Бабић 7).

Један прекрасан шут Шумаруне с 16 метара решио је меч. У наставку домаћини су зналачки чували резултат.

Б. Басрак

Фрушка гора - Граничар (А) 0:4 (0:2)

РУМА: Игралиште Фрушке горе, гледалаца 100, судија Пантовић (Рума). Стрелци: Старчевић у 8. и 60. и Шуша у 45. и 47. минуту. Жути картон: Смиљанић (Граничар).

ФРУШКА ГОРА: Радивојевић 6, Перић 6, Јоксовић 6, Марковић 6, Д. Бежановић 6 (Н. Бежановић 6), Савић 6 (Ромић 6), Тешић 6, Цвјетићанин 6, Ђермановић 7 (Деврња 6), Самарџија 6

ГРАНИЧАР: Илић 7, В. Васиљевић 7 (Миличић 7), Смиљанић 7, Старчевић 7, Андришка 7, Нешковић 7, Малић 7, Мирчетић 7, Шуша 8, Мијановић 7 (Веиновић 7), Радмановић 7.

Обућари су издржали чак 8 минута. После тога све је било у знаку одличних и ефикасних гостију. Коначан резултат је могао бити и дупло већи.

Д. Чучин

Срем (СР) - Борац (Р) 5:2 (4:0)

СРЕМСКА РАЧА: Игралиште Срема, гледалаца 110, судија Поповић (Шуљам). Стрелци: Сремац у 25, Никола Вићентић у 28, Кривокапић у 32. и 76. и Радосављевић у 38, за Срем, а Вићентић у 46. и 52. минуту за Борац. Жути картони: Љ. Копрић (Срем), Вићентић, Д. Станић (Борац).

СРЕМ: Јандрић 7, Шумарски 7, Кривокапић 7, Сремац 7, Радосављевић 7, Зарић 7, Кљајић 7 (Бабић), Петровић 7 (М. Грубиша), Љ. Копрић 7, Никола Вићентић 7, Дринић 7.

БОРАЦ: Ивић 6, Ђорђић 6, Шуман 7, Зарић 7, Антонић 7, Јовановић 7, Сретеновић, Станчетић 7 (Огњеновић), Ђуканловић 7 (Сретеновић), Вићентић 7, Д. Станић 7, Михаиловић 6.

Рачани су били бољи већ у првом делу решили су све дилеме.

А. Голубовић

Змај - Ердевик 1:0 (1:0)

НОЋАЈ: Игралиште Змаја, гледалаца 150, судија Сучевић (Рума).Стрелци: Митровић у 45. минуту. Жути картони: Петровић, Заскалицки, Трифковић, Савић, Марјановић (Змај), Ненадовић, Радмановац (Ердевик).

ЗМАЈ: Кљајић 7, Петровић 7, Петрић 7, Синђић 7, Митровић 7, Савић 7, Марјановић 7, Тојић 7, Заскалиуцки 7, Ковачевић 7, Трифковић 7.

ЕРДЕВИК: Панић 7, Бабић 7, Владисављевић 7, Мергл 7, Штрбац 7, Ширадовић 7, Ненадовић 7, Радмановац 7, Марчок 7, Станивуковић 7 (Васић 7), Јанковић 7.

Тек у финишу првог дела домаћини су своју сталну надмоћност крунисали голом. Митровић је био стрелац. У наставку гости су покушали, да изједначе, али одбана домаћих то није дозволила.

М. Трифковић

Резултати:

ВАШИЦА: Напредак - Обилић 1:1, СРЕМСКА РАЧА: Срем - Борац (Р) 5:2, БИКИЋ ДО: Бикић - Јединство (Р) 1:0, ВЕЛИКИ РАДИНЦИ: Борац - ЛСК 2:4, РУМА: Фрушка гора - Граничар (А) 0:4, НОЋАЈ: Змај - Ердевик 1:0, БЕШЕНОВО: БСК - Зека Буљубаша 2:2.