МОЛ Срем: Месари надиграли Вишњићане

Био је то занимљив и допадљив меч. Права фудбалска представа у којој домаћи фудбалери  у потпуности надиграли супарнике.
Mitros Sremska Mitrovica

Митрос - Хајдук (В) 3:1 (1:0)

СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Стадион Митроса, гледалаца 50, судија Грозданић (Огар). Стрелци: С. Симјановски у 42. и Вукотић у 50. и 90. за Митрос, а Грбатинић у 60. минуту за Хајдук.

МИТРОС: Мошић 7, Матаруга 8, Сантовац 7 (Маглић 8), Панић 8, Аћимовић 8, Вукотић 8, Малиновић 8, Шуман 7 (Вученовић 8), Каролић 7, Мирков 8, С. Симјановски 9 (Ђукић 7).

ХАЈДУК: Митровић 7, Болић 7, Арбић 7, Антуновић 7, Гавриловић 7, Станковић 7 (Томашевић), Кљајић 6, Ветеха 8, Њежић 7 (Кузмановски), Перић 7 (Грбатинић 7), Радовановић 7.

Месари су били одлични у току целе утакмице, а и гости, су играли добро, онолико колико, су им домаћини допуштали.Стеван Симјановски је начео мрежу гостију из шута с 25 метара. Био је прави прецизни пројектил.

Р. Петковић

Младост (Б) - Фрушка гора 0:7 (0:2)

БУЂАНОВЦИ: Стадион Младости, гледалаца 100, судија Колyић (Никинци).Стрелци: Мијајловић у 3, 50, 76.и 86, Мушицки у 40. и 55. и Цвјетичанин у 83. минуту. Жути картон: Гвока (Младост).

МЛАДОСТ: Симић 6, Божичковић 6, В. Југовић 6, Бенежан 6 (Лукић), Д. Симић 6, Гвока 6, Лилић 7, Милетић 8, Кривошић 6, Љубинковић 7, Честић 6.

ФРУШКА ГОРА: Мандић 7, Кнежевић 8, Матић 7, Трнић 7 (Влајсевић 6), Мушицки 8, Мијајловић 8, Тешић 7, Боровић 7, Маринковић 7 (Цвјетичанин), Марковић 6 (Божић), Самарџија 7. Домаћини нису ималили снаге да парирају јаким Румљанима. На крају домаћини могу бити и задовољни што је крајњи резултат само 0:7.

С. Гаврановић

Шумар - Бикић До 0:2 (0:0)

ОГАР: Игралиште Шумара, гледалаца 50, судија Катић (Рума).Стрелац: Добрић у 60. и 81. минуту.  Жути картон: Ђокић (Шумар).

ШУМАР: Петковић 6, Врачевић 7 (Трумић 7), Ђокић 6, Д. Вукић 7, Јанковић 6, Теодоровић 7, Миличевић 7 (Цвјетиновић), Радовановић 7, Обрадовић 6, Ћопић 8 (Деспотовић 7), Бабић 7.

БИКИЋ ДО: Братић 7, Алексић 7, Тепшић 7, Чобановић 7, Басрак 8, Павић 8 (Радмановац), Солаковић 7, Недић 7, М. Субић 7 (С. Субић), Бајрами 7 (Мрваљевић), Добрић 9.

Домаћини су и добро прошли. Гости су се поштено испромашивали.Само је Дејан Добрић из две контре, био, бржи од домаће, одбране, тако, да сва три бода заслужено, ипак, иду у Бикић До.

Ј. Ромањак

Обилић - Крушедол 1:0 (0.0)

КУКУЈЕВЦИ: Стадион Обилића, гледалаца 250, судија Бошковић (Салаш Ноћајски). Стрелац: А. Зец у 86. минуту.  Жути картон: Поткоњак (Крушедол).

ОБИЛИЋ: Медаковић, Рудић, Илибашић, Медић, Поповић, Болић, Бертић, Меничаноин, А. Зец, Стефановић (Басташић), Радивојшић (М. Зец).

КРУШЕДОЛ: Тувеyић, Поткоњак, Марчетић, Јовановић, Пејић, Радуловић, Марчетић, Гостојић,  З. Клајић, Тешић, Еркановић, Моравек, Плећаш (Вукојевић).

У Кукујевцима виђен је борбен фудбал.Са, мало, шанси на обе стране.Више прилика имали су гости. А, домаћини су били сретнији у финишу утакмице.Једину грешку гостујуће одбране, Александаре Зец је претворио у гол, шут је био са неких шест метара.

М. Болић

Фрушкогорац - Напредак (Ж) 1:4 (0:1)

МАНЂЕЛОС: Игралиште Фрушкогорца, гледалаца 150, судија Павловић (Огар).Стрелци: Кочић у 73.за Фрушкогорац, а Божић у 42, Секулић у 50, Топић у 82.и Јакшић у 88. минуту за Напредак. Жути картони: Грабић, Вуковић, И. Ђорић, М. Гајић, Кочић (Фрушкогорац), Ристановић, Топић, Ковачевић, Секулић (Напредак).

ФРУШКОГОРАЦ: Вуковић 5, Д. Крстић 6, Ђукић 6, И. Ђорић 6, Александар Младеновић 6, Вукојевић 6, Зарић 5,  М. Гајић 5 (Кочић 7), Н. Трнић 6, Драгољуб Грабић 7, Ђ. Крстић 6 (Н. Гајић).

НАПРЕДАК: Крнић -, С. Вишњић 7, Вучетић 7, Секулић 7, Миљковић 7, А. Вишњић 7, Ковачевић 8, М. Савић 8 (Јакшић), Топић 8, Божић 8 (Н. Вишњић), Б. Ристановић 7.

Гости из Жарковца, су стрпљиво чекали грешке домаће одбране. И тако су дочекали четрири пута. И без већих мука савладали домаћине.

В. Цвјетић

Зека Буљубаша - БСК 1:2 (1:0)

РАВЊЕ: Игралиште Зеке Буљубаше, гледалаца 50, судија Селаковић (Лаћарак).Стрелци: Галетић у 25. за Зеку Буљубашу,  а Митровић у 47. и Ж. Ђорић у 53. минуту за БСК. Жути картони: Д. Племић, Мрвчин (БСК).

ЗЕКА БУЉУБАША: Јефтић, Павловић, М. Беговић, Белић, М. Јовановић, Тојић, М. Мартиновић (Николић),  Витас, Турудић, Галетић, Милан Копуновић ( Д. Јовановић).

БСК: Теодоровић, Т. Племић, Мрвчин (Кованyић), Виторовић, М. Лакетић (А. Лакетић),  Д. Племић (Ивковић), Митровић, Б. Ћирић 7, Ж. Ђорић, Лукић, Ж. Ћирић .

Скоро, рутинска победа гостију, над неспремним Равњанцима, који су ипак водили у првом полувремену. Могли, су, гости, славити, још, убедљивије, да су били мало прецизнији, пред голом голмана Јефтића.

Ж. Релић

Слога (В) - Доњи Срем 1:1 (0:1)

ВОГАЊ: Стадион Слоге, гледалаца 100, судија Шљепица (Нови Бановци).Стрелци: Симић у 75. за Слогу, а Н. Митровић у 15. минуиту за Доњи Срем.Жути картони: Вукомановић, Милановић (Слога), Штетић, Перишић, Љубојевић, Н. Митровић, Ристивојевић (Доњи Срем).

СЛОГА: Печиљ, Бранковић, Љубинковић, Бјелобрк, Јовић (Симић), Вучковић, Вукомановић, Цвијановић,  Недић, Мудрић (Миланановић), Бабић (Ерор).

ДОЊИ СРЕМ: М. Митровић, Љубојевић, Стојиљковић, Перишић, Н. Митровић, Штетић, Весић, Ристивојевић, Новић (Радовановић, Бероња, Марковић.

Играчи Слоге, успели су да освоје бод против фаворизованих гостију из Пећинаца. У другом полувремену били су чак и бољи ривал. Ипак, после велике борбе, на крају, коначан резултат је и најреалнији.

Г. Васић

БУЂАНОВЦИ: Младост - Фрушка гора 0:7, ОГАР: Шумар - Бикић До 0:2, КУКЈЕВЦИ: Обилић - Крушедол 1:0, СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Митрос -Хајдук (В) 3:1, МАНЂЕЛОС: Фрушкогорац - Напредак (Ж) 1:4, РАВЊЕ: Зека  Буљубаша - БСК 1:2, ОБРЕЖ: Граничар - Слога (Ч) 3:0 (гости нису дошли), ВОГАЊ: Слога - Доњи Срем 1:1.