Новосађани играли, Јавор победио, Јавор-Војводина 2:1

Завршен меч Јавор Матис-Војводина, у 33. минуту Јавор голом Пишчевића дошао у вођство, Луковић у 60.минуту повећао вођство Ивањичана, Бојић смањио у 95. минуту
д

95` Бојић изванредним шутем смањио на 2:1, судија свира крај. Необичан меч, Војводина је све време водила игру, стварала шансе,а Јавор погодио из прекида и контре

91` Играће се пет минута надокнаде

90` Бојић из Војводине добио жути картон

89` Опсада Јаворовог гола

86` Велика шанса за Војводину, шутира Бралић Лазовић брани, Бојић потом шутира поред гола

86` Изузетно опасан шут Дринчића по земљи, Лазовић с  напором брани

85` Максимовић уместо Вукадиновића ушао у Војводини

83` Добра прилика за Јавор, Луковић после одузете лопте на средини брзо креће као голу Војводине, шутира тик изнад пречке

81` Младеновић из Војводине шутира преко гола, Човић је надскочио одбрану Ивањичана, вратило лопту главом, потом је следио ударац на гол

79` Бралић из Војводине добио жути картон, закачио је по лицу рушевића

77` Војводина непрекидно притиска Јавор, који се брани ту негде око казненог простора, у Јавору ушао Рушевић, изашао Танко

73` У Јавору ушао Оташевић, изашао Шћепановић

71` Дринчић одлично шутирао са неких двадесетак метара, лопта отишла преко пречке

64` Шанса за Јавор, Симић брани незгодан ударац и потом још једном скаче и узима лопту

63` У Јавору Младеновић заменио Николића, Младеновић је уведен због брзих контри

60` Брза контра Ивањичана, Лазовић доводи Јавор у вођство са 2:0

59` Велика шанса за Војводину, изузетно брза контра, неколико додавања, Бојић шутира, голман Јавора брани

53` Дринчић из слободног ударца преко гола,била је то лепа прилика, јер је пре тога Бојић фаулиран на свега 18 метара од гола Јавора

49` Луковић из Јавора добио жути картон због фаул над Бралићем

46` Почео други део утакмице, у Војводини ушли Ђорђевић, Стојковић и Гемовић

45` Крај првог дела утакмице. Војводина је потпуно доминирала, имала игру, господарила тереном, ређала шансе, Јавор је повео из прекида

43` Још једна шанса за Новосађане, Андрић центрирао, Човић сјајно скочио и шутирао главом пооред гола

41` Опасна контра Маричић из Јавора, вукао лопту преко 60 метара, шутирао и у последњем моменту изблокиран

37` Велика шанса за Војводину, Дринчић шутира голман Јавора одбија, Вукадиновић из близине промашује гол Јавора

33` Јавор после корнера повео са 1:0, Пишчевић надскочио одбрану Војводине и главом погодио мрежу

33` Звеканов добио опет дугу лопту, улетео у казени простор Војводине, Андрић сече ту лопту

31` Изненадна прилика за Јавор, дубока висока лопта, Танко шутира главом близу гола

28` Опет корнер за Новосађане, Дринчић заврће, још један корнер одбрана Јавора рашчишћава

26`Други корнер за Војводину,играчи Војводине шире руке тражећи фаул, судија не реагује

23` Домаћи први пут запретили, млак шут Симић лако брани

22` Јавор се ослободио притиска Војводине, први корнер за Ивањичане

18` Јавор потпуно безопасан, делује да ће се на овом мечу само бранити

14`Одлична размена пасова нападача Војводине, Андрић центрира са десне стране, Зукић хвата лопту из прве, она лети преко  пречке

13`Притисак Впојовдине и даље траје

10`Војводина је одмах у старту узелу игру у своје руке, у шеснаестертцу Јавора одбрана домаћих стално се љуља

8` Дринчић из слободњака лепо шутирао искоса голман Лазовић једва је извадио лопту из угла, опет шанса за Војводину

6` Човић из Војводине одлично шутирао са двадесетпет метара, лопта је добила жабицу, и прошла одмах поред стативе

ЈАВОР: Ђорђе Лазовић, Марко Јевремовић,Марко Јевтић,Недељко Пишчевић, Лазар Николић, Лука Луковић,Мирослав Маричић, Срђан Шћепановић, Филип Павишић, Вања Звеканов, Ибрахим Танко

ВОЈВОДИНА: Никола Симић, Младен Деветак, Синиша Саничанин, Немања Човић, Дејан Зукић, Никола Андрић, Никола Дринчић, Момчило  Мркаић, Петар Бојић, Славко Бралић, Миљан Вукадиновић