ОФЛ Ириг – Инђија – Стара Пазова: Јазачани прорадили на крају

Цар Урош - Борац (Ј) 2:1 (0:1)
lopta

ЈАЗАК: Игралиште Цар Уроша, гледалаца 100, судија Спремић (Ириг). Стрелци: Врховац у 85. и Бакаи 88. за Цар Урош, с Недић у 21, минуту за Борац. Жути картони: Гостовић (Цар Урош), Наранџић (Борац).

ЦАР УРОШ: Грубански 7, Родић 7, Познан 8, Гостовић 8, Јуришић 7, Љ. Бојић 7, Врховац 9, Кресојевић 9, М. Бојић 7 (Попесков), Паповић 8 (Шмит 8), Младеновић 8 (Бакаи 8).

БОРАЦ: Горановић 7, Димитријевић 7, Тучић 7, Срјемац 7, Бомештар 7, Радуловић 7, Вујчић 7, Пиљевић 7, Недић 7, Наранџић 9 (Тркуља), Купрешанин 7.

И поред тога што су домаћини имали више шанси, у првом полувремену, гости су били сналажљивији и водили су све до 85. минута.онда су тек домаћи стрелци прорадили и у року неколико минута постигли два гола и освојили сва три бода.

Љ. Бојић

27. октобар - Планинац 2:4 (1:3)

ШАТРНЦИ: Игралиште  27.октобра, гледалаца 100, судија Суџум (Инђија). Стрелци: Д. Радојчић у 34. и 67. за 27. октобар, Д. Ристановић у 22. Аврамовић у 29. и 36. и Живанчевић у 90. минуту. Жути картони: Д. Радојчић, Марковић (27. октобар), Жугић, Поповић (Планинац).

27. ОКТОБАР: Сабо, Марковић (О. Радојчић), Тривуновић, Георгијевић, В. Радојчић, Мадацки, И. Бирињи (Репаш), Греч, Д. Радојчић, Божић, Вуковић.

ПЛАНИНАЦ: Сабадош, Милановић, Аврамовић, Басара, Поповић, Д. Ристановић, Степанов, Жугић, Илић (Ловрић), Петровић (Малешевић), Живанчевић.

У доста занимљивој игри, фаворизовани гости су на крају славили. Домаћини су у првом полувремену били скоро равноправан ривал. И чак су имали и доста шанси.

У наставку играо је само један тим - гостујући.

Ј. Јухас

Војводина - Слога (М) 4:3 (3:2)

НЕРАДИН: Игралиште Војводине, гледалаца 100, судија Дејан (Стара Пазова). Стрелци: Н. Еркановић у 2, Војновић у 9, Бјељајац у 33. и Стојановић у 47. за Војводину, а Милинковић у 15, Лазаревић у 17. и Лончар у 68. минуту за Слогу. Жути картони: Ристић, Ј. Еркановић (Војводина), Радошевић (Слога).

ВОЈВОДИНА: Јовичћ, Поткоњак, Шкорић, Ристић, Таглиавиа, Ј. Екановић (Бјеливук), Н. Еркановић, Бјељајац (Аврамовић), Војновић, Савић,Стојановић.

СЛОГА: Татић, Савић, Милин, Крављача, Вокић, Лончар, Кусић, Миленковић, Миливојевић, Лазаревић (Радошевић), Живанчевић.   Очекивана победа играча Војводине. Мада су и гости били добар ривал. Борили су се у току свих 90. минута.

З. Давидовски

Слога (К) - Дунав 4:4 (1:2)

КРЊЕШЕВЦИ: Игралиште Слоге, судија Шапоња (Нови Бановци). Стрелци: Лабан у 21, Попадић У 58. и 88. (оба из пенала) и Јанковић у 90. за Слогу, Бугарин у 34. (из пенала) и 64, Огар у 36. и Кованић у 73. минуту за Дунав.

СЛОГА: Тарбук 7, Антонијевић 6 Ј. Ђорђевић 7, Дунчић 6, Јанковић 8, Кнежевић 7, Попадић 7 (Мишановић 7), Гламочак 6 (Небојша Ребић), Лабан 8, Кокотовић 7, Немања Ребић 7.

ДУНАВ: Тарбук 7, Попадић 6, Мрђа 6, Станчић 6,. Шуковић 7 (Зељуг 7), Кованић 8, Огар 7, Вученовић 6, Ленхард 6 (Јовановић), Бугарин 8, Минић 7.

Била је то веома занимљива утакмица. Виђено је безброј изванредних акција, лепих голова и промашаја.Само по два пута Попадић и Бугарин, за госте, били су стрелци.

Д. Трифуновић

НЕРАДИН: Војводина - Слога (М) 4:3, КРЊЕШЕВЦИ: Слога - Дунав 4:4, ШАТРИНЦИ: 27. октобар - Планинац 2:4, ЈАЗАК: Цар Урош - Борац (Ј) 2:1.

1. Војводина      2      2      0      0      8:5    6

2. Дунав    2      1      1      0      8:6    4

3. Планинац       2      1      1      0      7:5    4

4. 27. октобар    2      1      0      1      4:5    3

5. Цар Урош       2      1      1      0      4:5    3

6. Слога (К)       2      0      2      0      7:7    2

7. Борац (Ј)       2      0      0      2      2:4    0

8. Слога (М)       2      0      0      2      5:8    0