ОФЛ Кикинда–Житиште: Радосављев одбранио пенал

Омладинац (РТ) - 2. октобар 1:3  (1:2)
fudbalska lopta

РАВНИ ТОПОЛОВАЦ: Игралиште: Херцеговина, гледалаца 200, судија: Никитовић (Торак), стрелци: Капур у 13. за Омладинац, а Расими у 42. Јанковић у 45. и Симоновић у 67. минуту за 2. октобар. Жути картони: Костић, Yемаиловски, Капур, Ћировски, Рајков, Банду, Кордић (Омладинац) ,а Јанковић (2. октобар).

ОМЛАДИНАЦ: Кордић 7, Зекировић 7,5, Банду 7, Игор Салма 7, Нада-ждин 6,5, Џемаиловски 7,5, Рајков 6,5 (Борикић 7 ), Ћировски 6,5, (Николић-Ристић 7), Дамјановић 6 (Виктор Салма 7), Капур 8 (Карагић 7,5), Костић 7.

ДРУГИ ОКТОБАР: Б. Радосављев 8,5, Ђорђевић 7,5, (Прапорски 7), Г.  Радосављев 7,5,  Симоновић 7,5, Љеваја 7, Јанковић 8, Лазић 7,5 (Виоглавин 7), Вендер 7, Милосављев 7,5, Расими 8, Бериша 7.  .

Повели су домаћи играчи већ у 13 минуту преко врло агилног Милоша Капура. Гости у финишу првог дела успели да преокрену резултат.

У наставку гости су диктирали темпо  и у у 67. минуту Синиша Симоновић  је посигао прелеп погодак. .У 73. минуту судија Никитовић је оправдано показао на белу тачку. Међутим, голман гостију Борислав Радосављев је успео да одбрани ударац с пеналтика.

П. Станић

ЈединствоРохам 9:1 (4:1)

НОВИ БЕЧЕЈ: Стадион крај Тисе, гледалаца 50. Судија: Ђурђев (Кикинда). Стрелци: Николић у 12, Малеш у 29, 35. (из једанаестерца) и 40, Докман у 50, 85. и 90, Матић у 65, Вребалов 68. за Јединство, а Хорват у 25. минуту за Рохам. Жути картони: Матић  (Јединство), Кавали (Рохам)

ЈЕДИНСТВО: Рајтаров (Марић), М. Пецарски (Латиновић), Докман, Матић, Станковић, Малеш, Н. Пецарски (Веселиновић), С. Николић (Коледин), Салиховић, Вребалов, Тот Чала

РОХАМ: Јовин, Живковић (Кавали), Стојановић, Бураи (Апро), Хорват (Ваштаг), Тодор (Ујвари), Живковић, Челекетић, Сучевић, Шари, Панић

1. октобар - Напредак (БТ) 3:2 (3:1)

СРПСКИ ИТЕБЕЈ: Игралиште 1. октобра, гледалаца 100,судија: Кнежевић (Банатско Карађорђево), срелци: Русимовић у 5. и 23. и Марковић у 9.за 1.октобар, а Филип Ач у 14 и Душан Павлов у 87. минуту за Напредак. Жути картони:Матић ,Вираг (1.октобар ).

ПРВИ ОКТОБАР: Кашлик 7,5, Николин 7, Поповић 7, Вираг 7, Марковић 7,5 , Чапо 7, Матић 7,5, Русимовић 8, Кинчеш 7,5, Шебешћан 7,5 , Марков 7.

НАПРЕДАК: Ердег 5,5, Ханђа 6,5, Тинтор 7, Ач 8, Вујин 7,5, Игор Фехер 7, Тамаши 6, Станковић 7,5, Каналаш 6, Павлов 7,5, Иван Фехер 7,5.

П. Станић

Тереквеш - Пролетер 2:1 (2:1)

ХЕТИН: Игралиште:Тереквеша, гледалаца100, судија: Гајин (Кикинда ). Стрелци: Мирко Тривуновић у 22. и Дејан Тривуновић у 26. за Тереквеш, а Дејан Мршић у 11. минуту за Пролетер. Жути картони: Дејан Тривуновић (Тереквеш), а Грујичић, Попадић, Мршић, Вујовић (Пролетер).

ТЕРЕКВЕШ: Зарин 7,5, В.Рафа 7, С.Тривуновић 7(Мике 7,5), Субу 7,5, Обрадовић 6,5 (Вираг 7,5), Д. Тривуновић 8, Љ.Тривуновић 7,5, Ајдарић 7,5,Хеђеши 7,М. Тривуновић 9 Молнар 7 ), Рељић 7(О. Рафа 6,5).

ПРОЛЕТЕР: Станковић 7,А. Живков 7,5, Грујичић 7, Радиновић 7, Трипић 7, Вујовић 8, Борош 7, Попадић 6,5, Г. Живков 7,5, Мршић 7,5.

Повели су гости преко Дејана Мршића. Међутим, Хетинци су за само четири минута преокренули резултат.

П. Ст.

Јединство (НБ) - Рохам 9:1, Тереквеш - Пролетер 2:1, Омладинац - 2. октобар 1:3, 1. октобар - Напредак 3:2. Слободан је био: СУ Подгрмеч.

1. 2. октобар     5      5      0      0              20:5  15

2. Јединство (НБ)       5      4      0      1      26:8  12

3. Тереквеш      5      4      0      1              10:6  12

4. Напредак      5      2      0      3             12:12 6

5. 1. октобар     4      2      0      2             13:14 6

6. Подгрмеч      4      2      0      2              4:9   6

7. Пролетер       4      1      0      3              6:11  3

8. Омладинац    4      0      0      4              6:18  0