ОФЛ Житиште–Нова Црња: Куманчани јесењи прваци

Победом у Међи, Куманчани су освојили титулу јесењег првака, први пут у свој историји дугој 90 година.
2. oktobar

Пролетер - 2. октобар 0:5 (0:1)

МЕЂА: Игралиште Пролетера. Гледалаца 50. Стрелци: Вијоглавин у 45. и 55. минуту, Милосављен у 50. (из једанаестерца), Тешић у 61. и Оyић у 80. минуту. Жути картони: А. Живков и П. Грујичић (Пролетер).

ПРОЛЕТЕР: Вујовић, А. Живков, Малинић, Радиновић, Младеновић, Г. Живков, П. Грујичић (Марков), М. Грујичић, Мршић, Станковић (Милановић), Поповић.

2. ОКТОБАР: Радосављев, Ђорђевић (Риго), Оyић, Мијатов, Вијоглавин, Лазић (Бозокин), Тешић (Вребалов), Милосављев, Секулић, Б. Тиквењац, Станчић.

Изабраници Оливера Тиквењца су сигурном игром све време контролисали утакмицу, а отпор домаћина савладали су у другом полувремену.

Истакао се двоструки стрелац Дејан Вијоглавин, али и сви остали су заслужни што ће Куманчани зимовати на челу табеле.

М. Б.

1.октобар - Напредак (Ч) 1:3, Рохам - Бега 3:5, Омладинац - Наредак (Б) 2:7, Будућност - Делија 0:9, Пролетер - 2. октобар 0:5, Тереквеш - Борац 3:0.