ОЛ Бачка Паланка: Домаћи промашили пенал

Утакмица интересантна, али на моменте и растрзана. Гости победили голом Стојчића са пенала.
fudbal

Пролетер  - Бачки Хајдук 0:1 (0:0)

КАРАЂОРЂЕВО: Игралиште Пролетера, судија:  Станишић (Бачка Паланка). Стрелац. Стојчић у 43.минуту (из пенала).Жути картони: Петковић, Батез, Конкољ, Калаба, Кајтез (Пролетер), Кекоц, Петровић, М. Јановић, Љ. Јарић (Бачки Хајдук).

ПРОЛЕТЕР: Јелача, Конкољ, Кончар, Калаба, Батез, Стајон ов, Попадић, Петковић, Кајтез, Живкови. Максимовић.Играли су још: Астолош, Антонић, Малиновић, Крнац, Херготић, Штрбац.

БАЧКИ ХАЈДУК: Љ. Јарић, М. Јановић, Трифконовић, Петровић, И. Јановић, Бајижћ, Ишчковић, Дринић, Стојчић, О. Живановић, Кекоц.Играли су још: Н. Јарић, Д. Живановић, Делић.

Мада су и домаћини имали пенал у 74. минуту, али нису га реализовали.

М. Малишић

Младост - Кривањ 1:0 (0:0)

МАЛИ БАЧ: Игралиште Младости, судија Крнета (Бачка Паланака).Стрелац: Ђукић у 49. минуту Жути картони: Добре,,Ковачевић, Дорошки, Кнежевић (Младост), Јововић, Цвијић (Кривањ).Црвени картон:. Кљајић (Младост).

МЛАДОСТ: Кљајић, Ковачевић, Цабука, Н. Ђукић, Загорчић, Кнежевић, Ћулибрк, Дорошки, Добре, Станковић, Ушчумлић.Играли су још: С. Ђукић, Градина, Бабић, Немет, Кецман.

КРИВАЊ: Нађ, Јововић, Павловић, Цвијић, Алексић, илованов, Зец, Кочонда, Сетахски, Карачоњи, Салијевић.Играли су још: Спасић, Владислав, Добаш.

Победника је одлучио изванредан шут Немање Ђукића с 25 метатра. Голман Нађ је немо посматрао како лопта фијуче изнад његове главе.

Н. Ђукић

Наша звезда - Бачка (Д) 1:1 (0:1)

СИЛБАШ: Игралиште Наше звезде, судија Мудринић (Бачка Паланка).Стрелци: Писарев у 64. за Нашу звезду, а Маровић у 5. минуту за Бачку. Жути картони: Турић, Владислав, М. Спасић, Бабић, Стојанов (Наша звезда), Марковић, Капетанов, Секеруш (Бачка).

НАША ЗВЕЗДА: М. Спасић 6, Турић 6, Кепчија 6, Владислав 6 (Пејак), Стојанов 6, Стехарски 7, Пилиповић 7, Данилов 6, Бабић 6, Писарев 7, Б. Спасић 6.

БАЧКА: Немет 5, Парошки 6, Марковић 7, Зелин 7, Ђаковић 7, Милић 6, Капетанов 6, Данилов 6 (Лакић 6), Секеруш 6, Малацко 6, Шимун 6.

Била је то више борбена игра, али на резултат. Повели су гости. После корнера Марковић је био највиши у букету играча и главом је послао лопту испод саме пречке. Домаћини су изједначили наког грешке голмана Немета. И спустио је лопту, притрчао је Писарев, и само ћушнуо лопту у мрежу.

Н. Манојловић

Соко - Орлови 0:1 (0:0)

НОВА ГАЈДОБРА: Игралиште Сокола, судија Ђурчић (Бачка Паланка).Стрелац: Лазин у 81.минуту. Жути картони: Драговић, Ћулибрк, Ђурић, Тасовац, Комад, В. Албијанић (Соко), Лучић, Бенка, Давичин, Д. Гашић, Малетин, Малешић (Орлови).

СОКО: Мирковић 8, Борковић 8, С. Ратковић 7, Драговић 7, Стојановић 6, Адамовић 7, Тасовац 7, Комад 8, В. Албијанић 6 (Пекалић), Д. Ратковић 7 (С. Албијанић), Ђурић 7.

ОРЛОВИ: Д. Гашић 8, Бенка 8, Давичин 7, Малетин 7, Малешић 7, Фодора 7, Антонић 7, Проле 7, Лучић 7, Јовоицкић 7, Нађ 8. Играли су још: Делић, Узуров, Лазин, М. Гашић, Бундало.

У првом полувремену домаћини су имали три екстра шансе да дођу у убељиво вођство, али стрелци су увек били непрецизни. И у другом полувремену домаћини су били бољи, али у самом финишу гости преузимају иницијативу и плод такве игре је гол.

Р.  Анђелић

Бачка (БП)- Будућност 1:2 (0:1)

БАЧКА ПАЛАНКА: Игралиште Старог града, судија Милешић (Бачка Паланка). Стрелци: Ахметовић у 89.за Бачку., а Чипкар у 30. и Царић у 66. минуту за Будућност. Жути картони: Валентик, Пуделка, Дражић, Ахметовић, Моравац, Сич (Бачка), Ђумић, Глишић, Паповић, Чипкар (Будућност).Црвени картон: Зоран Карпов, представник Бачке.

БАЧКА: Вученовић 8, Валентик 7, И. Лукач 7, Б. Лукач 8, Пуделка 8, Дражић 7, Ахметовић 7, Мишков 7, Моравац 8, В. Карпов 8, Сич 8.Играли су још: Штај, Балиновић, Шовен.

БУДУЋНОСТ: Пагач 8, Ђумић 6, Љубичић 7, Глишић 8, Хорват 7, Паповић 8, Хуђан 8, Молнар 7, Чипкар 8, Царић 8, Леђанац 8.Играли су још: Томић, Коћак, Јакуш.

И поред тога што су домаћини покушали баш све, играли одлично, стварали шансе,  то није било довољно да се савлада искусни противник.Гости су били бољи баш за један гол.

З. Карпов

КАРАЂОРЂЕВО: Пролетер - Бачки Хајдук 0:1, БАЧКА ПАЛАНКА: Бачка - Будућност 1:2, ПЛАВНА: Слога - Борац (није играно), НОВА ГАЈДОБРА: Соко -Орлови 0:1, МАЛИ БАЧ: Младост - Кривањ 1:0, СИЛБАШ: Наша звезда - Бачка (Д) 1:1.Слободан је био Нештин.