ОЛ Бачка Паланка: Лидер сигуран у Селенчи

Заслужена победа гостију. Могли су и играчи Кривња, макар освојити бод.
fudbal

Кривањ - Наша звезда 0:3 (0:0)

СЕЛЕНЧА: Игралиште Кривња, судија Милетић (Бачка Паланка). Стрелци: Бабић у 50, Писарев у 72. и Лаћарак у 90. минуту (из пенала).Жути картони: Нађ, А, Стрехски, М. Стрехски, Алексић, Мучај (Кривањ), Пилиповић, П. Владислав (Наша звезда).

КРИВАЊ: Нађ, Алексић, Јововић, Кочонда (Јовановић), Мучај, Алекси, Павлов, Спасић, А. Стрехски, Карачоњи, М. Стрехски (Кочић).

НАША ЗВЕЗДА: Абаyија, М. Владислав, П. Владислав, Мајсторовић, Инђић, Поткоњак (Кепчија), Лаћарак, Данилов (Торић), Пилиповић (Јовицки), Писарев (Сталетовић), Спасић (Бабић).

Домаћи стрелци су се испромашивали. Чак су у првом полувремену промашили четири чиста зицера.

Д. Јововић

Бачка (Д) - Славија 11:0 (4:0)

ДЕСПОТОВО: Игралиште Бачке, судија Радун (Бачка Паланка). Стрелци: Капетанов у 5, Макар у 31, 75. и 86, Будић у 34. и Шимун у 36, 47, 50, 52, 55. и 70. минути.

БАЧКА: Вученовић, Лакић (Бајац), И. Николић, Будић, Ђаковић, Милић, Шимун, Гајић (Макар), Капетанов, Малацко (Лукић), Секеруш (Ђ. Николић).

СЛАВИЈА: Драча, Такач, Нађ, А. Катона, Девић, Дуспара, Секулић, Б. Хорват, З. Јовановић.

Гости из Бођана играли целу утакмицу са само девет играча.

Г. Ћулибрк

Бачки Хајдук - Младост 1:1 (0:1)

БАЧКО НОВО СЕЛО: Игралиште Бачког Хајдука, судија Бојанић (Бачка Паланка).Стрелци: Дринић у 67. за Бачки Хајдук, а Стефановић у 11. минуту за Младост. Жути картони: М. Јановић, Петровић (Бачки Хајдук), Бабић, С. Ђукић, Загорчић (Младост). Црвени картон: В. Радић (Бачки Хајдук).

БАЧКИ ХАЈДУК:  Њењић, Хаџић, М. Јановић, Петровић, Бојић, И. Јановић, Д. Николић, Дринић, Д. Живановић (Сегеди), Бадивук (В. Радић), Т. Николић (Ј. Николић).

МЛАДОСТ: Недић, Фин, Бабић, Н. Ђукић, С. Ђукић, Дорошки, Стефановић (Немет), Лукач, Станковић (Ушчумлић), Добре, Загорчић.

Домаћини су играли одлично, створили су много шанси, бар 20, а постигли свега један гол. Гости су из једне једине шансе постигли погодак  и однели бод.

М. Малишић

Соко - Пролетер 3:0 (прекинуто у 35. минуту)

НОВА ГАЈДОБРА: Игралиште  Сокола, судија Боснић (Бачка Паланка).Стрелци: Тривуновић, Тасовац и М. Адамовић.

СОКО: Црнчевић, Борковић, Нешковић, Ђурић, Стојановић (С. Ратковић), Тасовац (Д. Ратковић), М. Адамовић, Квржић (Гушић), Родић (Ђурица), Тривуновић, С. Адамовић.

ПРОЛЕТЕР: Андрејић, Келенц, Конкољ, Кајтез, Калаба, Лазаревић, Николић, Илић.

У 35. минуту гости су остали са само седам играча, а почели су утакмицу са осам, али се после трећег поготка домаћих један напрасно повредио,  па је судија морао да по фудбалским правилима да прекине утакмицу.

Р. Анђелић

Орлови - Борац (В) 2:1 (1:1)

КАРАЂОРЂЕВО: Игралиште  Орлова, судија Тошић (Бачка Паланка). Стрелци: Антонић у 29. и 67. за Орлове, а Лекић у 23. минуту за Борац. Жути картони: Чубрило (Орлови), О. Међедовић, Н. Међедовић (Борац).

ОРЛОВИ: Д. Гашић, Полић, Бенка, Бршадинац, Савић, Фодора, Малетин, Проле (Јајчевић), Чубрило, Томић (Узуров),  Антонић (Бундало).

БОРАЦ: Ђурица, Миклушев, Требовац, Н. Међедовић, О. Међедовић, Миљевић, Грозница, Шмитран (Николић), М. Арбутовић, Лекић (Јеленић), Канарић.

У лепој фудбалској игри, домаћини су били бољи ривал. Створили су много прилика, извели много лепих акција, и уз то постигли два поготка. Стрелац оба гола био је Недељко Антонић.

П. Бршадинац

Бачка (БП) - Нештин 0:3 (0:0)

БАЧКА ПАЛАНКА: Стадион Бачке, судија Девић (Бачка Паланка). Стрелци: Божин у 67. и 75. и Вујовић у 75. минуту. Жути картони: Соколовић (Бачка), Вукмировић (Нештин).

БАЧКА: Јарић, Гостовић (Балиновић), Б. Лукач, Живановић, Б. Бјелош, Мишков, Ахметовић, Кордолош, Соколовић, В. Карпов, Павловић.

НЕШТИН: В. Ћулибрк, М. Валентик, Савић, Гњатовић, Пуделка, С. Ћулибрк (Фабри), Божин, Вукмировић, С. Валентик, Василић (Вујовић), Моравац.

Изненађење у Бачкој Паланци.Фаворизовани домаћини су надиграни од Нештинаца. Играло се чврсто, оштро, али фер и коректно.

У наставку борбеном игром Нештици су постигли три гола, и освојили сва три бода. Гости су могли постићи и више од три гола, у наставку су имали шанси и за још убедљивију победу.

З. Карпов

Резултати:

КАРАЂОРЂЕВО: Орлови - Борац (В) 2:1, БАЧКО НОВО СЕЛО: Бачки Хајдук -Младост 1:1, СЕЛЕНЧА: Кривањ - Нова звезда 0:3, ДЕСПОТОВО: Бачка - Славија 11:0, НОВА ГАЈДОБРА: Соко - Пролетер 3:0 (прекинуто у 35. минуту), БАЧКА ПАЛАНКА: Бачка - Нештин 0:3.