ОЛ Бачка Паланка: Нештинци без баража

Нештинци су пропустили шансу да играју у баражу за попуну Подручне лиге Сомбор.
lopta2

Нештин - Бачка (БП) 0:2 (0:1)

НЕШТИН: Игралиште Нештина, судија Бојанић (Бачка Паланка). Стрелци: Ахметовић у 9. и Лучић у 80.  минуту. Жути картони: Гњатовић, М. Валентик (Нештин), Б. Лукач, Лучић (Бачка).

НЕШТИН: Јакшић, М. Валентик, Радић, С. Ђулибрк, Гњатовић, Бакош, Вукмировић, Л. Божин, С. Валентик, Вујовић (Василић), С. Божин.

БАЧКА: Јарић, В. Карпов, Балиновић, Б. Лукач, Малетин, Б. Бјелош (Лучић), Ахметовић, Д. Бјелош, Гостовић, Павловић, Јајчевић.

Гости су брзо повели, а домаћини су после тога стално нападали, стварали шансе, и промашивали их.Тако су распршени снови о вишем рангу.

Н. Василић

Борац (В) - Орлови 0:4 (0:1)

ВИЗИЋ: Игралиште Борца, судија Малић (Бачка Паланка).Стрелци: Проле у 3. и 80, Томић у 62. и Аврамовић у 75. минуту.Жути картони: Дарко Шмитран, Лекић (Борац), Ковачевић (Орлови).

БОРАЦ: Петковић, Миклушев, Н. Арбутовић, Миљевић, Грозница, Требовац, Дарко Шмитран, Лекић, (М. Арбутовић), Фабри (Дејан Шмитран), О. Међедовић, Покрајац.

ОРЛОВИ: Клисарић, Марчета, Копања, Ђурић, Савић, Ковачевић, Проле, Гајдобрански, Аврамовић, Томић, Антонић.

Орлови су држали све конце игре у својим рукама против много искуснијих домаћина.Визићани су два пута погодили пречку  и  стативу, и неколико пута су излазили испред голмана Клисарића, али мрежу гостију нису могли погодити. Зато је Проле сместио у домћу мрежу две лопте.

Л. Коменић

Славија - Бачка (Д) 0:7 (0:3)

БОЂАНИ: Игралиште Славије, судија Ђурић (Бачка Паланка). Стрелци: Макар у 17, Шимун у 26, 58, 66. и 85, Гајић у 38. и И. Николић у 74. минуту. Жути картони: З. Јовановић, В. Хорват (Славија).

СЛАВИЈА: Дуспара, Такач, Стефановић, Л. Дрча, В. Хорват, Секулић, Б. Хорват, З. Јовановић, Смољански, Петровић.

БАЧКА: Пагач, И. Николић, Бајац, Лакић, Ј. Будић (М. Будић), Марковић, Шимун, Гајић, Секулић, Макар, Зелен, Капетанов.

Домаћини су наступили са само десет играча, а гости су могли славити и много убедљивије. Имали су још безброј повољних шанси.

А. Хорват

Младост - Бачки Хајдук 3:0 (прекинуто у 26. минуту)

МАЛИ БАЧ: Игралиште Младости, судија Лалић (Бачка Паланка). Стрелци: Дорошки у 15. и 19. и Косовац у 23. минуту.

МЛАДОСТ: Медић, С. Ђукић, Н. Ђукић, Дорошки, Бабић, Штрбац, Милетић, Косовац, Ушчумлић, Добре, Агбаба.

БАЧКИ ХАЈДУК: Њењић, Т. Николић, Д. Живановић, Пеулић, Дринић, М. Јановић, М. Николић.

Гости наступили са само седам играча.У 26. минуту повредио се М. Јановић, па је сусрет морао да буде прекинут.

Н. Ђукић

Пролетер - Соко 0:3 (0:0)

КАРАЂОРЂЕВО: Игралиште Пролетера, судија Поповић (Бачка Паланка).Стрелци: Тасовац у 53, Стојановић у 69. и Ђурић у 73. минуту.

ПРОЛЕТЕР: Ерор, Андрејић, Херготић, Кончар, Келенц, З. Пелемиш, Стојанов, Калаба, Р. Пелимиш, Батез, Малиновић.

СОКО: Црнчевић, Брковић, Нешковић, Драговић, Д. Ратковић, Стојановић, Тасовац, Гушић (Родић),  Борић, Ђурица, Ђурич.

Да су гостујући стрелци били мало прецизнији, резултат је могао бити и за неколико голова већи.

Р. Анђелић

Наша звезда - Кривањ 5:2 (1:1)

СИЛБАШ: Игралиште Наше звезде, судија Милешевић (Бачка Паланка). Стрелци: Чубрило у 20, Лаћарак у 59, Писарев у 70. и 90. и П. Владислав у 83. за Нашу звезду, Цехмајстер у 3. и Кочонда у 55. минуту (из пенала) за Кривањ. Жути картони: М. Владислав, Писарев, Пилиповић (Наша звезда), М. Стрехски (Кривањ).

НАША ЗВЕЗДА:  Митровић, Поткоњак (Мирков), Јовицки, Инђић, Бабић, П. Владислав, Пилиповић (Торић), Лаћарак, Писарев, Чубрило (Мајсторовић), М. Владислав.

КРИВАЊ: Нађ, Мучај, Јововић, А. Стрехски, Павлов, Цехмајстер, Кочонда (Бујак), Добош, М. Стрехски, Карачоњи, Салијевић.

Иако, су гости повели, већ у 3. минуту, домаћини су играли борбено и чак су пропустили и неколико повољних прилика.Тако, да је резултат могао бити још убедљивији.

М. Будић

Резултати:

ВИЗИЋ: Борац - Орлови 0:4, МАЛИ БАЧ: Младост - Бачки Хајдук 3:0 (прекинуто у 26. минуту), СИЛБАШ: Наша звезда - Кривањ 5:2, БОЂАНИ: Славија - Бачка (Д) 0:7, КАРАЂОРЂЕВО: Пролетер - Соко 0:3, НЕШТИН: Нештин - Бачка 45 0:2.