ОЛ Инђија-С. Пазова-Ириг: Ривичани ефикасни на старту

Домаћини добри целу утакмицу, а посебно су били ефикасни.
fudbal

Планинац - Слога (К) 5:0 (1:0)

РИВИЦА: Игралиште  Планинца, гледалаца 50, судија Меничанин (Врдник).Стрелци: Миљковић два, Никилић, Шабић и Б. Пајић.Жути картон: Живанчевић (Планинац).

ПЛАНИНАЦ: Иванушић, Шабић, Живанчевић, Ђукић, Чернуш, Миљковић, Деспи (Б. Пајић), Степанов, Поповић, Дудаковић (Пантелић), Николић (Жугић).

СЛОГА: Д. Јовановић, Деспић, Николић, Данчетовић, Лешић, Лазић, Гавровски, Никетић, Дукић (Саша Јовановић), Котоленко (Стефан Јовановић), Стошић (Миловановић).

Како и не би када се разиграју Миљковић и другови.

И. Смиљанић

27. октобар - Борац (Ј) 0:5 (0:3)

ШАТРИНЦИ: Игралиште 27. октобра, гледалаца 50, судија Ђурић (Инђија).Стрелци: Наранyић у 6. и 19, Радоњјић у 28, Шимуновачки у 53. и Пенев у 77. минуту. Жути картони: Варга, Сабо (27. октобар), Пенев (Борац).

27. ОКТОБАР: Сабо, В. Јухас, С. Јухас, Радојчић, Станковић, Михајлик, Фекете (Варга), Ипач, Стончик, И. Бирињи, Самарyија.

БОРАЦ: Видановић, Пенев, Грба, Срјемац, Варда, Радоњић, Гаковић,Радуловић, Шимуновачки, Наранџић, Пиљевић.

У динамичној и борбеној утакмици, играчи Борца били су много бољи тим.

Ј. Јухас

Фрушкогорац - Војводина 3:2 (2:1)

КРЧЕДИН: Игралиште Фрушкогорца, гледалаца 50, судија Радић (Ириг).Стрелци: Живић у 2, Д. Вучић у 31.и  Д. Филиповић у 50. за Фрушкогорац, а Таглиавиа у 22. и Вукојевић у 86. минуту за Војводину. Жути картони: Чортан, Петровић (Фрушкогорац), Митић (Војводина).Црвени картони: Ранитовић (Фрушкогорац), Бјеливук (Војводина).

ФРУШКОГОРАЦ: Ранитовић, Чортан, Крнета, Дробац, Д. Филиповић, Петровић, Живић (Месаровић), Тртица  (Раденковић), Вујичић, Д. Вучић (С. Вучић), Ливаја.

ВОЈВОДИНА: Радивојевић, Георгијевић, Бенежан, Вукојевић, Ристић, Таглиавиа, Ћирић, Радивојевић, Бјеливук, Радојчић, Митић (Аврамовић).

Домаћини су се више трудили,  играли борбеније, а гости су баш играли слабо. А да су домаћи стрелци били  мало прецизнији гости би  примили  још који гол.

С. Ранитовић

Резултати:

КРЧЕДИН: Фрушкогорац - Војводина 3:2, РИВИЦА: Планинац - Слога (К) 5:0, ШАТРИНЦИ: 27. октобар - Борац (Ј) 0:5.Слога из Марадика је била слободна.