ОЛ Ириг, Инђија – Стара Пазова: Ревија голова на слављу

Био је то неравноправан меч. У првом делу гости су још одолевали, али у наставку су потпуно стали.
fudbal

Планинац - Војводина 11:0 (2:0)

РИВИЦА: Игралиште Планинца, гледалаца 80, судија Белић (Ириг).Стрелци: Н. Еркановић у 29. и 45, Шовљански у 50, Дорословачки у 52, Басара у 55. и 57, Поповић у 61. и 83, Шабић у 67, Живанчевић у 79. и Петровић у 86. минуту. Жути картони: Рашковић, Мандић (Војводина).

ПЛАНИНАЦ: Кухар, Драгичевић, Живаневић, Петровић, Илић, Шовљански, Н. Еркановић, Ћирић, Поповић, Дорословачки (Шабић), Басара.

ВОЈВОДИНА: Марјановић, Мандић, Г. Лукић, А. Лукић, Војновић, Тривуновић, Јуришић, Аврамовић, Колопић, Рашковић, Васић.

На крају, ипак, славље, Ривичани су у вишем рангу.

М. Смиљанић

Дунав - Слога (К) 3:1 (1:0)

НОВИ СЛАНКАМЕН: Игралиште Дунава, гледалаца 150, судија Блануша (Инђија). Стрелци: Тепиш у 17. и Кораћевић у 70. и 80. за Дунав, а Фемић у 73. минуту за Слогу. Жути картон: Кораћевић (Дунав).

ДУНАВ: Тарбук, Мрђа, Вученовић, Тепшић, Кораћевић, Бугарин, Милутинов, Соклов, Попадић, Огар, Груловић.

СЛОГА: Јовановић, У. Кизић, Фемић, Лешић, Ристановић, Божић, Кукољ, М. Кизић, Великић, Шмит, Николић.

Играчи Слоге пружили су снажан отпор бољем домаћину све док су имали снаге, посебно у првом полувремену. Остали део утакмице био је у знаку домаћег тима.

Б. Вујаклија

Слога (М) - Борац (Ј) 4:0 (2:0)

МАРАДИК: Игралиште Слоге, гледалаца 110, судија Аврамовић (Ириг). Стрелци: Бајић у 25, Микулинац у 29. Живанчевић у 70. и Симетић у 73. минуту.

СЛОГА: Котарац, Миленковић, Брковић, Детелин, Бахјић,  Микулинац, Кусић, Јовановић, Новаковић, Живанчевић, Симетић.

БОРАЦ: Горановић, Димитријевић, Пиљевић, Радуловић, Срјемац, Ковачевић, Арсић, Лазаревић, Вулић, Јеж, Недимовић.

Наизглед, по крајњем резултату, домаћини су лако дошли до убедљиве победе. На терену је било другачије. Гости су прокоцкали много шанси и само су зато престрого кажњени.

М. Ј.

Табела и резултати:

НОВИ СЛАНКАМЕН: Дунав - Слога (К) 3:1, РИВИЦА: Планинац - Војводина 11:0, МАРАДИК: Слога - Борац (Ј) 4:0. 27.октобар из Шатринаца је био слободан.