ОЛ Кикинда–Житиште: Одлука у наставку

Играчи Пролетера из Међе, почели су утакмицу са девет играча али су се брзо комплетирали.
fudbal, pixabay

Рохам - Пролетер (М) 3:2  (1:0)

НОВА ЦРЊА: Игралиште Рохама , судија: Д. Мијатовић (Житиште). Стрелци:Карачоњи у 7.  и 54.  и А. Живковић у 73. за Рохам, а Младеновић у 60. и Радиновић у 65 минуту за Пролетер. Жути картони: Бобан, А. Живковић (Рохам), Грујичић и Младеновић (Пролетер)

РОХАМ: Јовин 8 ,Лајош 7,5  ,Нађ  7 (Стојановић 7),Тодор 8 ,Челекетић 7 (Ходи 7,5 ), А. Живковић 8 (Медић 7,5) ,Керекеш 7,5 , Балог 7,5 (Бобан 7) ,Панић 8, Карачоњи 9 , Хорват  7,5 (Чапо 7,5 ) .

ПРОЛЕТЕР: Танасић 7,5 , А. Живков 7, Грујичић 6,5 (Фарди 6), Радиновић 8 , Трипић 7,5, Вујовић 8, Борош 6, Г. Живков 7, Младеновић 7,5, Мршић 7,  Становић 8 (Станковић 6,5) .

Међутим, бројчану надмоћ домаћи су ипак искористили. Почетком другог дела домаћи су постигли  и други погодак,али су играчи Пролетра за само пет минута успели да изједначе. Гол одлуке постигао је Александар Живковић који је у  гужви био најконцентрисанији.

Тереквеш - Напредак (Ч) 1:2 (0:1)

ХЕТИН: Игралиште Тереквеша, судија: Умићевић (Житиште). Стрелци: М. Тривуновић у 58. за Тереквеш ,а  Бичанин у 33. и Клиска у 65. минуту за Напредак. Жути картони: Вираг (Тереквеш), а Вујиновић , Б. Глигић и Тадић (Напредак).

ТЕРЕКВЕШ: Бунијевац 7, Сабо 6,5, Рафа 6,5 (Вираг 7,5), Рацков 6 , Хеђеши 6,5 (Молнар 6 , Љ. Тривуновић 7, С. Тривуновић.6,5 (Лудајић 6) , Животин 7, М. Тривуновић 8 (Обрадовић 7,5), Раданов 7,5, Марковић 7.

НАПРЕДАК: Тодоровић 8, Б. Глигић 8, Влајић 7,5,Тадић 7,5, С. Савић,. 7,5 (Кнежевић 7,5) Бичанин 8,5, Вујиновић 7,5, Клиска 7,5, (М. Глигић 7,5),  Гарић 7,5 (Костић 7), Стојановић 7,5.

Гости из Честерега су били бољи,повели су преко Бичанина, али су домаћи успели да изједначе.  Гол одлуке постигао је Клиска.

Омладинац - Напредак (БТ) 2:0 (2:0)

РАВНИ ТОПОЛОВАЦ: Игралиште Омладинца, судија: Гајин (Кикинда), стрелци: Yемаиловски у 13. и Рајлић у 36. минуту. Жути картон: Салма (Омладинац).

ОМЛАДИНАЦ: Кордић 8, Пудар 7,5 (Банацан 7), Даљевић 7,5,  Петровић 7, И. Салма 7,5 (В. Салма 7), Надаждин 7,5, Рајлић 8 (Стајић 7),  ,Тривуновић 7,5 (Зекировић 7), Капур 8,Сакал 7,5.

НАПРЕДАК: Грбић 5, Зец 5, Ханђа 5,5, Шврака 6, Тинтор 5,5, Вујин 5 (Каналаш 6), Ач 5,5, И. Фехер 7, Мирков 7, Станковић 7,5, Ибан Иван 6,5.

Играчи Омладинца из Равног Тополовца већ у првом полувремену решили су питање победника.

Припремио: П. Станић

Резултати:

Омладинац - Напредак (БТ) 2:0, Тереквеш - Напредак (Ч) 1:2, Рохам - Пролетер 3:2.