ОЛ Рума, Ириг, Инђија – Стара Пазова: Грабовчани у вишем рангу

Гости су допутовали са намером да освоје бодове.  И то су и остварили.
fudbal, pixabay

Фрушкогорац - Граничар (Г) 0:1 (0:1)

МАЛИ РАДИНЦИ: Игралиште  Фрушкогорца, судија Вејић (Буђановци).  Стрелац: Таборовић у 22.  минуту.  Жути картони: Милетић, Поповић, Дакић, Бакић (Фрушкогорац), Новаковић, Ристивојевић, Миловановић, Црнковић (Граничар).  Црвени картони: Граовац, Миоковић (Фрушкогорац).

ФРУШКОГОРАЦ: Грубић 6, Поповић 6, Ристић 6, Малетић 6, Павловић 7 (М.  Кнежевић 6), Граовац 6,  Зец 7 (Б.  Кнежевић), Пањак 7, Дакић 7 (Топић), Бакић 6 (Радвањ), Миоковић 6.

ГРАНИЧАР: Мијалчић 8, Црнковић 8 (Стевић 8), Миловановић 9 (Ђурђевић 8), Новаковић 8,  Вукашиновић 8, Кардаш 8, Ђорђић 9 (Буковац 8), Tаборовић 9,5, М.  Самарџић 8, С.  Јовановић 8 (Лазић 8),  Ристивојевић 8.

Тако су Грабовчани коло пре краја првенства већ у вишем рангу.  А, гол одлуке постигао је Таборoвић из вољеј ударца с 17 метара.

Д.  Ристивојевић

27.  октобар - Полет 0:7 (0:5)

ШАТРИНЦИ: Игралиште 27.  октобра, судија Хемун (Инђија).  Стрелци: Гемери у 8, 20.  и 44, Стевановић у 9, Марковић у 35.  (из пенала) и Н.  Петровић у 52.  и 88.  минуту.

27. ОКТОБАР: Сабо (Репаш), С.  Јухас, О.  Радојчић, В.  Радојчић, Марковић, К.  Бирињи, И.  Бирињи,  Сегеди (Бузаш), Греч, Д.  Радојчић (Варга), Фекете.

ПОЛЕТ: Вељовић, Живић, Милетић, Лозанчић, Цвијановић, Васић, Н.  Петровић, Марић (Видић), Гемери (Косановић), Стевановић (Јандрић), Марковић (Нешковић).

У доста занимљивој игри, фаворизовани гости су убедљиво славили. Тома Греч је могао постићи почасни гол за домаћине, али је лопту са пенала послао у стативу.

Ј.  Јухас - Н.  Петровић

Доњи Петровци - Слога 3:2 (2:2) (прекинуто у 70.  минуту)

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Игралиште Доњих Петроваца, судија Николић (Рума). Жути картони:(Доње Петровце), (Слога).

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Томић, Зекановић, Динић, Диклић, Вујовић, Н.  Опарушић (Д.  Јовановић), Сладоја (Кукић), Шаша, Јекић, Н.  Јовановић, Станисављевић.

СЛОГА (М): Перић, Татић, Котоленко, Савић, Вокић, Кусић, Живанчевић, Брковић, М.  Милошевић, Лазаревић, Сибинкић.

У 70.  минуту гости из Марадика су напустили терен незадовољни суђењем.  Ипак, домаћини са новим тренером Кристивојем Јовановићем, до прекида били бољи ривал и заслужено су водили.

К.  К.  Ј.

Борац (Ј) - Борац (С) 5:1 (2:0)

ЈАРКОВЦИ: Игралиште Борца, судија: Бркић (Инђија). Стрелци: Јовановић у 22, Новаковић у 30, Пиљевић у 52, Наранџић у 63.  и Недић у 67.  за домаће, Лукић у 80.  минуту за госте.  Жути картони: Д.  Јанковић, Ђаковић, Нинковић (гости).

БОРАЦ (Ј): Горановић, Тучић, Пиљевић, Гаковић, Димитријевић, Радуловић, Јовановић, Новаковић, Недић, Наранџић, Миљуш.

БОРАЦ (С): Томашевић, Л.  Јанковић, Д.  Јанковић, Нешковић, Нинковић, Видовић, Љиљак, Ђаковић (Стричевић), Милић (Лукић), Раткович, Кресојевић.

Најслабији актер ове утакмице био је судија Бркић. Једноставно од првог минута био је несигуран у делењу правде.  А, играчи домаћег Борца, заслужено су, славили.

Д.  Нинковић

Војводина - Цар Урош 1:3 (1:1)

НЕРАДИН: Игралиште Војводине, судија Јовановић (Грабовци). Стрелци: Бјеливук у 4.  за Војводину, а Врховац у 12, Јуришић у 60.  и Утвић у 83.  минуту за Цар Урош. Жути картони: Шкорић (Војводина), Врховац, Кнежевић (Цар Урош).

ВОЈВОДИНА: Јовичић 6, Стојшић 7 (Иванић 6), Стојшић 6, Ристић 7, Папић 6 (Б.  Бизумић 6), Николић 7, Бјеливук 7, Грубјешић 8, Милојковић 6, Стојановић 6, Геогијевић 7, Шкорић 6.

ЦАР УРОШ: Рдошевић 7, Гостовић 7, Кнежевић 7, Врховац 8, Јуришић 7, Љ.  Бојић 7, Опачић 7, Тешић 7, Паповић 7, Ракита 7 (Утвић 7), Младеновић 7.

Играчи Војводине имали су лепих прилика, да чак поравнају резултат  али нису успели да реализују ни једну шансу. Потом су гости промашили пенал.  Паповић је лопту послао у пречку, а одбијену лопту од пречке дочекао је Утвић и послао у мрежу.

Слога (К) - Планинац 7:1 (6:0)

КРЊЕШЕВЦИ: Игралиште Слоге, судија Мандић (Инђија). Стрелац: Богуновић у 10, Лабан у 13, 19.  и 31, Попадић у 25, Кокотовић у 44.  и Лазић у 65.  за Слогу, Бадсара у 74.  минуту за Планинац. Жути картон: Илић (Планинац).

СЛОГА: Катић 7, Немања Ребић 7, Ј.  Ђорђевић 6, Јовановић 6 (Џаферовић), Дунчић 6, Кнежевић 7, Попадић 8 (Бурсаћ 7), Лабан 9 (Небојша Ребић 7), Лазић 7, Кокотовић 7, Богуновић 7.

ПЛАНИНАЦ: Марковић 5, Петровић 5, Живанчевић 5, Ђукић 6, Митровић 6, Жугић 6 (Ловрић 6), Степанов 6 (Басара 7), Илић 5, Поповић 6, Николић 6 (Ћосић 6), Аврамовић 6.

Била је то веома занимљива утакмица. Све до последењег судијиног звиждука, играчи Слоге су  нападали, створили шанси а на крају су постигли седам голова.

Д.  Трифуновић

Резултати:

КРЊЕШЕВЦИ: Слога - Планинац 7:1, ШАТРИНЦИ: 27.октобар - Полет 0:7, НЕРАДИН: Војводина - Цар Урош 1:3, ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Доњи Петровци - Слога (М) 3:2 (прекинуто 70. минуту), ЈАРКОВЦИ: Борац - Борац (С) 5:1, МАЛИ РАДИНЦИ: Фрушкогорац - Граничар (Г) 0:1. Јединство из Краљеваца је било слободно.