ОЛ Рума: Међед изједначио на крају

После грешке одбране домаћих В. Цвијановић је лако матирао Крпана.
fudbal, pixabay

Хртковци - Полет 1:1 (0:0)

ХРТКОВЦИ: Игралиште Хртковаца, гледалаца 150, судија Николић (Рума). Стрелци: Међед у 90. за Хртковце, а В. Цвијановић у 78. минуту за Полет. Жути картони: Перић (Хртковци), Шкара, Гемери (Полет).

ХРТКОВЦИ: Крпан, Међед, Максимовић, Тодоровић, Манојловић, Кукић, Глумчевић, Рудић (Дејан Савић), Рајда (Перић), Душан Савић, Димитријевић.

ПОЛЕТ: Ликић. Р. Цвијановић, Шкара (Млађеновић), Бежановић, Гемери, В. Цвијановић, Благојевић, Стевановић (Н. Петровић), Новаковић (Марковић), Дамјановић (Живић), Милетић.

У 90. минуту Међед је искористио центаршут и главом спровео лопту у небрањени део мреже.

А. Вичик

Јединство (К) - Доњи Петровци 2:6 (2:1)

КРАЉЕВЦИ: Игралиште Јединства, гледалаца 100, судија Митровић (Добринци). Стрелци: Павловић у 5. и Д. Чести у 7. за Јединство, а В. Опарушић у 31, Сладоја у 46, Недић у 48. и Зекановић у 68, 70. и 73. минуту за Доње Петровце.

ЈЕДИНСТВО: Павловић, Јовановић, Станковић, Родић, Јовић, Михајловић, Томић, А. Честић, Босиљкић, Д. Честић.

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Томић, В. Опарушић, Зекановић, Динић, Диклић, Д. Јовановић, Сладоја, Недић, Н. Јовановић, Вукајловић (Гењатовић), Шаша (Кукић).

Иако су домаћи играли са десет играча, у првом полувремену њихови стрелци су се испромашивали, а брзо су и повели са 2:0. Тек у наставку, изванредна игра гостију резултирала је убедљивом победом.

В. Михајловић

Фрушкогорац - Борац (С) 2:0 (0:0)

МАЛИ РАДИНЦИ: Игралиште Фрушкогорца, гледалаца 100, судија Узелац (Рума). Стрелци: Антонић у 54. (из пенала) и М. Топић у 76. минуту. Жути картон: Самарyија (Фрушкогорац), Јанковић, Драгичевић (Борац). Црвени картон: Цвјетковић (Фрушкогорац).

ФРУШКОГОРАЦ: Кадар, Цвјетковић, Антонић, Кљајић, Граовац, Зец, М. Топић, Пањак, Ристић, А. Топић, Самарyија.

БОРАЦ: Зељајић, Богнар, Шивољски, Максић, Ристић, Ж. Нешковић, Јанковић, Ратковић, Торњански, Драгичевић, Стричевић.

Престрого досуђени једанаестерац за домаћине, и гол из пенала Антонића, донео је резултатску превагу. М. Топић је само потврдио домаћу победу.

Д. Нинковић

Резултати:

КРАЉЕВЦИ: Јединство - Доњи Петровци 2:6, МАЛИ РАДИНЦИ: Фрушкогорац - Борац (С) 2:0, ХРТКОВЦИ: Хртковци - Полет 1:1.