ОПШТИНСКА ЛИГА БАЧКА ПАЛАНКА Аутоголом до победе

Кроз иглене уши провукли су се фудбалери Старог града.
fudbal lopta pix

Стари град - Бачки хајдук 4:3  (2:1)

БАЧКА ПАЛАНКА: Игралиште Старог града, гледалаца: 300, судија: М. Милешевић (Бачка Паланка) , стрелци: Чубрило у 42. Фамилић у 45. и у 86. и Бојић (аутогол)  у 90. за Стари град, а Ишиковић  (из једанаестерца)  у 7., Д. Николић у 48. и у 76. минуту за Бачки хајдук, жути картони: Смајић, Фамилић, Б. Бјелош (Стари град) , а И. Јановић (Бачки хајдук) , црвени картон: И. Јановић (Бачки хајдук)  у 85.минуту.

СТАРИ ГРАД: С. Мађар, Вигњевић, С. Малетин, Смајић (Рибарски), Валентик, Поша (Шкорић), Фамилић, Радовић (Ристић), Максић (С. Рађеновић) , Новаков (Б. Бјелош), Чубрило.

БАЧКИ ХАЈДУК: С. Петровић, М. Јановић, Ј. Владисав, И. Јановић, Ј. Штрбац, Бојић, М. Николић, Дринић, Д. Николић, Ишиковић, Д. Живановић.

Имали су изабраници тренера Лазара Козића веома озбиљног противника у Бачконовоселцима.

Ђ. Шт.

Борац (В) - Славија(П) 1:4 (0:0)

ВИЗИЋ: Игралиште Борца, гледалаца  100, судија: Карановић (Бачка Паланка), стрелци: Комад у 80. за Борац, а Покрајац у 59. (аутогол),  Секеруш у 69. Белањи у 85. и Салчак у 88. минуту за Славију. жути картони: Арбутовић, Д. Шмитран, Комад (Борац).

БОРАЦ:  Живановић, Покрајац, Туцкешић, Раданов, Арбутовић(Требавац), Лукач, Д. Шмитран, Комад, Дејан Шмитран( Марић), Фабри, Нинковић (Миклушев).

СЛАВИЈА: Д. Шустер, Збућновић (Белехрадски), Новаковић (Секеруш), Заскалицки, Куцхта, Грња (Салчак), Валихора (Сич), Забунов, Калко (Белањи), Бенка, ДенисШустер.

У тврдој правој првенственој утакмици ,гости су, тек у другом делу утакмице оправдали улогу фаворита.

Ђ. Штрбац

Табела и резултати:

Наша звезда - Младост (МБ) 5:2, Стари град - Бачки Хајдук 4:3, Борац  (В) - Славија 1:4, Бачка (Д) - Пролетер 2:2, Кривањ - Тврђава 4:1, Нештин - Маглић 2:1. Слободна је била Војводина.