ОПШТИНСКА ЛИГА БАЧКА ПАЛАНКА Контрама до победе

Бачка (Д) - Тврђава 2:4 (1:2)
lopta1

ДЕСПОТОВО: Игралиште Бачке, гледалаца 100, судија Малешевић (Бачка Паланка). Стрелци: Секуруш и Сантрач за Бачку, Агбаба, Вујиновић, Петровић и Аџић за Трвђаву.

БАЧКА:  Пагач, Фабри (Бајац), Лакић, Петровић (Марковић), Ј. Будић, Милић (Бабић), Зелен, Томић, Капетанов (Шимун), Сантрач (Гајић), Секеруш.

ТВРЂАВА: Немет, Бундало, Ковачевић, Вучић, Андрић, Агбаба, Стојчић (Штрбац), Вујиновић (Чичевски), Петровић (Милиновић), Аџић (Давидов), Билобрк (Кончар).

Док се резултат ломио јер су домаћини играли добро гости су  извели две контре што им је било довољно за коначни тријумф.

Кривањ - Бачка (БП) 8:2 (3:2)

СЕЛЕНЧА: Игралиште Кривња, гледалаца 100, судија Јокић (Бач). Стрелци: Карачоњи у 5. и 60, Павлов у 21, 42, 50. и 61, Ристић у 56. и Добош у 68. за Кривањ, а Павловић у 29. и Ахметовић у 37. минуту за Бачку.Жути картони: Добош, Хашка (Кривањ), Б. Лукач, Келенц (Бачка).

КРИВАЊ: Нађ, Хашка (Јововић), Цвијић, Карачоњи, Павлов, Добош, Спасић, Добош, Мучај (Ристић), Радомировић (Гајдош), Кочонда, Кончар (Бујак).

БАЧКА: Петковић, Комосор, Н. Ђуришић, Б. Лукач, Б. Бјелош, Келенц, Ахметовић, Д. Бјелош, Карановић (Козић), Павловић (Нештицки), Пашин (Лазић).

Домаћи нападачи су пропустили још неколико лепих прилика. Мада, су и гости имали неке своје шансе.Павлов је постигао четири гола, и био је права напаст за гостујућу одбрану.

Д. Јововић

Славија (П) - Бачки Хајдук 8:0 (4:0)

ПИВНИЦЕ: Игралиште  Славије, гледалаца 100, судија Малић (Бачка Паланка). Стрелци: Кирти у 2. и 4. Белехардски у 8. и 27, Самарџић у 49, Данилов у 57, Чобрда у 65. и Кухта у 72. минуту. Жути картони: Зацкалицки (Славија), Трифкановић, Ишиковић, Емић (Бачки Хајдук).

СЛАВИЈА: Зелић (Давид Шустер), Белехрадски, Кухта, Блажек (Брња), Обрадовић, Зацкалицки, Винковић (Данилов), Самарџић, Чобрда (Радојчић), Грња, Кирти (Белањи).

БАЧКИ ХАЈДУК: Њењић, Хаџић, Трифкановић, Бојић, И. Јановић, Шећеров, Марјанов (Пеулић), Емић, Милован Грубјешић, Ишиковић, Милош Грубјешић .

Домаћини су играли леп, занимљив и ефикасан фудбал. Посебно су истакли двоструки стрелци Кирти и Белехардски.

М. Паја - Д. Крунић

Младост (МБ) - Борац (В) 5:0 (2:0)

МАЛИ БАЧ: Игралиште Младости, гледалаца 100, судија Бојанић (Бачка Паланка).Стрелци: Милетић у 17, Добре у 29, Агбаба у 63. и 90. и Немет у 74. минуту.Жути картони: Бабић, Станковић, Дорошки (Младост),М. Арбутовић, Лекић (Борац).

МЛАДОСТ: Хлебец, Девић (У. Девић), Ковачевић, Н. Ђукић, С. Ђукић, Дорошки, Бабић, Милетић, Станковић (Немет), Добре, Агбаба (Косовац).

БОРАЦ: Ђурица, Дејан Шмитран, Н. Арбутовић, О. Међедовић, Требовац, Дарко Шмитран, М. Арбутовић, Лекић, Фабри, Покрајац (Нинковић), Микушлев (Коменић).

Домаћи стрелци су могли постићи још неколико погодака.

Н. Ђукић

Кулпин - Орлови 3:1 (1:0)

КУЛПИН: Игралиште Кулпина, гледалаца 100, судија Дражић (Бачка Паланка). СтрелцИ: Мрђен у 16. и 60. и Ожват у 75. за Кулпин, Вигњевић у 59. минуту за Орлове. Жути картони: Мрђан, Занфировић (Кулпин), Малетин (Орлови).

КУЛПИН: Утржан (Шекез), Спевак, Валентик, Игић, Мрђан, Занфировић, Николић (Ожват), Миклуц, Јевремовић, Танкосић, Кајтез.

ОРЛОВИ: Клисарић, Мишков (Конкољ), Бенка, Ђурић, Бељин (Узуров), Ерак, Ковачевић (Вигњевић), Антонић, Алексић (Јајчевић), Малетин.

Домаћини су срећно славили. Гостујући стрелци су имали четири шансе, у првих 20 минута, али, су били увек за мало непецизни. И када су домаћини повели са 2:1, гости су пропустили две велике прилике, одмах после тога су били кажњени.

М. Антонић

Маглић - Нештин 3:0 (1:0)

МАГЛИЋ: Игралиште Маглића, гледалаца 100, судија Радун (Бачка Паланка). Стрелци: Јокић у 45, Ербез у 49. и Адамовић у 56. минуту за Нештин. Жути картони: Пуделка, Гњатовић, Вукмировић (Нештин).Црвени картон: Вукмировић (Нештин).

МАГЛИЋ: Гајић, Илић (Тадић), О. Стјепановић (Крајновић), Јокић, Прерадовић, Челић, Адамовић (Спасић), Убипарип, Н. Стјепановић (Жижић), Милановић, Ербез.

НЕШТИН: Сич, Валентик, С. Божин, Гњатовић, Пуделка, С. Ћулибрк, Л. Божин, Увачек, Моравац,  Вукмировић, Вујовић.

Маглићани су лако славили против доста добрих Нештинаца. А, резултат, је могао бити и другачији, да су домаћи стрелци били прецизнији.

Н. Стојисављевић

Соко - Славија (Б) 8:1 (4:0)

НОВА ГАЈДОБРА: Игралиште Сокола, гледалаца 100, судија Дражић (Бачка Паланка). Стрелци: М. Адамовић четрири, Дангубић три и Тасовац за Соко, а Секулић за Славију. Жути картони: Тасовац (Соко), Петковић (Славија).

СОКО: Црнчевић, Борковић, Нешковић (Миљевић), Ратковић (Дангубић, Стојановић (Лучић), Гушић, Тасовац (Родић), В. Тривуновић, М. Адамовић, Смајић, М. Тривуновић.

СЛАВИЈА: Девић, Такач, Стефановић, Л. Дрча, Наумов, Скеја, Секулић, З. Јовановић, Петковић (Петровић), Смољански (Бјелогрлић), Б. Хорват (Радојчић), Б. Јовановић (Кутина).