Општинска лига Бачка Паланка: Лидер сигуран

Бачка - Наша звезда 1:3 (0:2)
fudbalska lopta

БАЧКА ПАЛАНКА: Стадион Бачке, судија Млетић (Бачка Паланка).Стрелци: Д. Бјелош у 62. за Бачку, а Чубрило у 6. и 8. и Писарев у 78. минуту за Нашу звезду.Жути картони: Б. Лукач, Б. Бјелош, Лучић, Маллетин (Бачка 45.), Лаћарак, Спасић, Грња, Бабић (Наша звезда).Црвени картон: Бенка (Бачка).

БАЧКА: Јарић, В. Карпов (Гостовић), Балиновић, Б. Лукач, Б. Бјелош, Малетин, Сталетовић (Штајн), Нађ (Лучић), Јајчевић (Мишков), Ахметовић (Д. Бјелош), Бенка.

НАША ЗВЕЗДА: Митровић, М. Владислав, Поткоњак (Мајсторовић), Инђић, Бабић, Данилов (Торић), Јовицки, Чубрило, Писарев (Спасић), Лаћарак, Грња.

Заслужена победа играча Наше звезде и тако потврдили, да су најбољи тим и у наставку првенства.

В. Карпов

Соко - Младост 5:0 (2:0)

НОВА ГАЈДОБРА: Игралиште Сокола, судија Малић (Бачка Паланка).Стрелци: Милекић у 14. (аутогол), Тасовац у 28. и 61, Нешковић у 64. и Борић у 71. минуту.Жути картони: М. Адамовић, Д. Ратковић (Соко), Милекић (Младост).

СОКО: Црнчевић, Борковић, Нешковић, Драговић, Стојановић (Гушић), Тасовац (Борић), Дангубић, Ђурица (Ћулибрк), Д. Ратковић, Ђурић.

МЛАДОСТ: Медић, С. Ђукић (Ковачевић), Бјелобрк, Н. Ђукић, Бабић, Дорошки, Штрбац (Девић), милекић, Станковић (Ушчумлић), Добре, Агбаба (Лукач).

Домаћини су могли славити и много убедљивије. Имали су безброј повољних шанси, али стрелци су потпуно затајили.

Р. Анђелић

Кривањ - Бачки Хајдук 6:0 (2:0)

СЕЛЕНЧА: Игралиште Кривња, судија Јакић (Бач).Стрелци: Павлов два, Алекси, Јованов, Кочонда и Мандић.

КРИВАЊ: Нађ, Мучај, Јововић, Алекси, Павлов, Драгић, Кочонда, Салијевић (Мандић), А. Стрехски, Спасић (Бујак), Јованов.

БАЧКИ ХАЈДУК: Њењић, В. Радић, Д. Радић, Петровић, Грубјешић, Бојић (М. Николић), Кекоц, Дринић, (Ј. Николић), Д. Живановић, Т. Николић, Д. Николић.

Играчи Кривња су играли одлично, створили су много шанси, а искористили су само шест.Павлов је постигао два ефектна гола, а могао је бар још три-четири.

Д. Јововић

Пролетер - Орлови (БП) 1:6 (1:4)

КАРАЂОРЂЕВО: Игралиште Пролетера судија Јовкић (Бачка Паланка).Стрелци: Малиновић у 12. за Пролетер, Томић у 14, Гајдобрански у 24, Ковачевић у 30, Копања у 35, Проле у 77.  и Узуров у 82. минуту за Орлове.Жути картони: Конкољ, Кајтез (Пролетер).Црвени картон: З. Пелимиш (Пролетер).

ПРОЛЕТЕР: Тица, Конкољ, Коленц, Калаба (Антонић), Шешум (Батез), З. Пелемиш, Херготић (Р. Пелимиш), Попадић, Стојанов, Кајтез (Пушкар), Малиновић.

ОРЛОВИ: Клисарић, Антонић (Дукић), Копања, Марковић, Савић, Мајкић, Проле, Гајдобрански, Аврамовић, Томић (Крстић), Ковачевић (Узуров).

И поред тога што су домаћини повели гости су одмах кренули агресивније, бобеније и на крају плод одличне игре је убедљива победа.

П. Бршадинац

Бачка (Д) - Борац (В) 6:1 (2:0)

ДЕСПОТОВО: Игралиште Бачке, судија Радун (Бачка Паланка). Стрелци: Капетанов у 12, Шимун у 20. и 60. и Секеруш у 47, 80. и 88. за Бачку, а Д. Шмитран у 90. минуту за Борац.

БАЧКА: Макар, Бајац, Лакић, Капетанов, Будић, Марковић, Гајић, И. Николић (Милић), Секуруш (Ђајић), Зелен, Шимун (Попин).

БОРАЦ: Драган Шмитран, покрајац, Н. Арбутовић, Миљевић, О. Међедовић, Требовац, Д. Шмитран, Фабри (Миклушев), М. Арбутовић, Грозница, Шикман.

У лепој фудбалској игри домаћини су били много бољи ривал.Створили су много прилика, извели много лепих акција, и уз то постигли и шест лепих голова. Мотор свих домаћих акција и најбољи појединац сусрета био је Дејан Зелен.

Г. Ћулибрк

Нештин - Славија 5:0 (5:0)

НЕШТИН: Игралиште  Нештина, судија Лалић (Бачка Паланка).Стрелци: Вујовић у 18, 19. и 34. и С. Валентик у 27. и 36. минуту за.Жути картон: Гњатовић (Нештин).

НЕШТИН: Јакшић, Радић, С. Божин, С. Валентик, Бакош, С. Ћулибрк, Моравац, Л. Божин (Вујасиновић), Вукмировић,  Вујовић, Гњатовић..

СЛАВИЈА: Л. Драча, Такач, Б. Хорват, Наумов, Девић, Дуспара, Секулић  (Рацков), М. Драча, З. Јованповић (В. Хорват), Гелогрлић, Петровић.  Против фаворизованих домаћина гост из Бођана није имао никакве шансе. Гости су били надиграни још у првом полувремену и према очекивању Нештин је остварио убедљиву победу.

Н. Василић

КАРАЂОРЂЕВО: Пролетер - Орлови (БП) 1:6, НЕШТИН: Нештин -Славија 5:0, БАЧКА ПАЛАНКА: Бачка -  Наша звезда 1:3, НОВА ГАЈДОБРА: Соко - Младост 5:0, ДЕСПОТОВО: Бачка - Борац (В) 6:1, СЕЛЕНЧА: Кривањ -Бачки Хајдук 6:0.

1. Наша звезда  13     12     1      0      59:11       37

2. Бачка (Д)      13     9      1      3       51:15      28

3. Нештин 13     9      1      3                39:20      28

4. Соко     13     8      2      3                31:11      26

5. Кривањ 13     8      1      4                32:20      25

6. Орлови  13     6      1      6                31:24      19

7. Бачки Хајдук         13     5      2      5       22:24      17

8. Младост        13     5      1      7       26:28      16