Општинска лига Бачка Паланка: Нештинци протутњали Кулпином

Кулпин - Нештин 0:4 (0:1)

КУЛПИН: Игралиште Кулпина, гледалаца 100, судија Шево (Челарево). Стрелци: Гњатовић у 29, Моравац у 55. и 70. и Вукмировић у 85. минуту.

КУЛПИН: Вученов, Привак, Маковник, Валентик, Игић, Николић, Ожват, Никлуц, Влајнић, Шекез (Занфировић), Кајтез (Маркић).

НЕШТИН: Петковић, Валентик, Сич, Гњатовић, Пуделка, С. Ћулибрк, С. Божин, Л. Божин, Моравац, Вукмировић (Бакош), Вујовић.

Нештинци, су као брзи воз протутњали Кулпином. И планирано су однели сва три бода. Домаћини преслаби и неборбени.

Н. Василић

Соко - Маглић 3:1 (1:1)

НОВА ГАЈДОБРА: Игралиште Сокола, гледалаца 100, судија Радун (Бачка Паланка). Стрелци: М. Тривуновић два и Стојановић за Соко, Прерадовић за Маглић.

СОКО: Црнчевић, Борковић (Нешковић), Стојановић, Драговић, М. Адамовић, Тасовац, Ђурица (Комад), В. Тривуновић, С. Адамовић (Миљевић), Родић, М. Тривуновић (Лучић).

МАГЛИЋ: Гајић, Васић, Прерадовић, Матијевић, Јокић, Адамовић, Спасић, Сурла, Жижић, Миловић, Трајовић (Минојлов).

Прво полувреме завршено је  без одлуке, али су домаћи били бољи и у наставку добру игру крунисали поготцима.

М. Савчић

Славија (П) - Тврђава 1:3 (0:2)

ПИВНИЦЕ: Игралиште Славије, гледалаца 100, судија Боснић (Бачка Паланка). Стрелци: Зарић у 71. за Славију, Стојчић у 10. и 48. и Вучић у 25. у минуту. Жути картони: Баћанов, Грња, Белањи (Славија), Вујиновић (Тврђава). Црвени картони: Давидов, Билобрк (Тврђава).

СЛАВИЈА: Давид Шустер, Баћанов, Обрадовић, Зацкалицки, Денис Шустер, Данилов, Кунћта, Самарyић, Чобрда, Грња (Белањи), Зарић.

ТВРЂАВА: Немет, Ковачевић, Вучић, Шомоши, Андрић, Агбаба, Стојчић, Вујиновић (Пајић), Давидов, Петровић (Милиновић), Билобрк.

Гости из Бача, су били веома расположени за игру. Иако су домаћини покушавали да брзим контрама угрозе поузданог Немета, на крају бољи ривал је славио.

М. Паја

Бачки хајдук - Славија (Б) 5:1 (3:0)

БАЧКО НОВО СЕЛО: Игфралиште Бачког хајдука, гледалаца 100, судија Јакић (Бач). Стрелци: Марјанов у 32. и Д. Николић у 43, 45, 62. и 85. за Бачки хајдук, а Скеја у 53. минуту за Славију. Жути картон: М. Драча (Славија).

БАЧКИ ХАЈДУК: Њењи, М. Јановић, Елић, Бојић, Милован Грубјешић, И. Јановић (Милош Грубјешић), Д. Николић, дринић (Д. Радић), Д. Живановић (В. Радић), Малешић, Марјанов (Карић).

СЛАВИЈА: Девић, Такач, З. Јовановић, Л. Драча, Скеја, Кутина, Петровић, Секулић, Петковић (Бјелогрлић), М. Драча (Б. Јовановић), бубоња (Д. Петровић), Смољанић (Хорват).

Да су домаћи стрелци били бар мало прецизнији гост би био савладан и двоцифреним резултатом.

М. Малешић

Орлови - Борац (В) 3:1 (2:1)

КАРАЂОРЂЕВО: Игралиште Орлова, гледалаца 100, судија Дражић (Нови Сад). Стрелци: Јајчевић у 10. и 17. и Антонић у 85. за Орлове, Дарко Шмитран у 30. минуту за Борац. Жути картони: Конкољ, Новаковић (Орлови), О. Међедовић (Борац).

ОРЛОВИ: Клисарић, Мишков (Бељин), Конкољ (Узуров), Савић, Бенка (Станисављевић), Малетин, Јајчевић (Новаковић), Ерак (Батез), Вигњевић, Антонић, Ковачевић.

БОРАЦ: Ђурица, Грозница, Н. Арбутовић, О. Међедовић, Требовац, Дарко Шмитран, М. Арбутовић, Лекић, Фабри, Стојанов, Н. Међедовић.

Нападачки фудбал младих орлова, се исплатио и домаћини су убедљиво славили. Коначни резултат је могао много већи.

М. Антонић

Младост (МБ) - Кривањ 4:0 (2:0)

МАЛИ БАЧ: Игралиште Младости, гледалаца 100, судија Илинчић (Нови Сад). Стрелци: Н. Ђукић, Бабић, Дорошки и Згорчић.

МЛАДОСТ: Медић, Младеновић, Н. Ђукић, С. Ђукић, Дорошки, Бабић, Згорчић, Милетић, Станковић, Добре (Немет), Агбаба (Косовац), Ковачевић (Хлебец).

КРИВАЊ: Нађ, А. Стрехски, Хашко, Цвијић, Алекси, Карачоњи, Кончар (Бујак), Добош (Ристић), риптак (Гајдаш), Радомировић, Кочонда.

Фаворизовани домаћини лако су славили против доста слабих гостију. А резултат је могао бити и убедљивији, да су домаћи стрелци били прецизнији из изгледних шанси.

Н. Ђурић

ПИВНИЦЕ: Славија - Трврђава1:3, КАРАЂОРЂЕВО: Орлови - Борац (В) 3:1, БАЧКО НОВО СЕЛО: Бачки Хајдук - Славија (Б) 4:0, КУЛПИН: Кулпин -Нештин 0:4, МАЛИ БАЧ: Младост - Кривањ 4:0, НОВА ГАЈДОБРА: Соко -Маглић 3:1, ДЕПОТОВО: Бачка - Бачка (БП) 10:1.

1. Бачка (Д)       2      2      0      0      14:2  6

2. Соко      2      2      0      0      7:1    6

3. Тврђава 2      2      0      0      7:1    6

4. Бачки Хајдук 2      2      0      0      9:4    6

5. Орлови  2      2      0      0      4:1    6

6. Нештин  2      1      0      1      7:4    3

7. Младост (МБ) 2      1      0      1      5:2    3

8. Маглић  2      1      0      1      3:4    3