ОПШТИНСКА ЛИГА БАЧКА ПАЛАНКА: Орлови надиграли фаворита

Орлови - Бачка (Д) 2:1 (1:0)
fudbal

КАРАЂОРЂЕВО: Игралиште Орлова, гледалаца 100, судија Јањић (Нови Сад).Стрелци: Проле у 43. и 66. за Орлове, а Марковић у 76. минуту за Бачку. Жути картони: Ђурић, Ковачевић, Вигњевић, Антонић, Кајтез (Орлови).Црвени картон: Томић (Бачка).

ОРЛОВИ: Клисарић, Мишков Конкољ (Бенка), Ђурић, Малетин (Узуров), Проле, Ерак, Вигњевић, Антонић, Ковачевић, Кајтез (Аврамовић).

БАЧКА: Пагач, Ј. Будић, Бајац, Милић, Фабри, Шимун, Петровић (Марковић), Секуруш (Гајић), Томић, Капетанов (Бабић), Сантрач.

Млађани домаћини надиграли апсолутног фаворита и заслужено славили. Проле је постигао оба гола на асистенцију Антонића после веома уиграних акција. Орлови су имали још четири шансе, али, су били увек за мало непецизни.

М. Антонић

Бачка (БП) - Славија (П) 0:0

БАЧКА ПАЛАНКА: Стадион Бачке, гледалаца 100, судија Јакић (Бач).Жути картони: Н. Ђуричић, Б. Лукач, Јовицки (Бачка).

БАЧКА: Хашка, Комосор, Н. Ђуришић, Б. Лукач (В. Карпов), Б. Бјелош, Ахметовић (Д. Бјелош), Нештицки (Лазић), Јовицки, Попадић, В. Ђуришић.

СЛАВИЈА: Зелић, Кухта, Балажек, Радојчић (Бенка), Зацкалицки (Белоњи), Белехрадски, Данилов, Винковић, Кирти, Грња, Чобрда.

Домаћа одбрана је издржала све нападе гостију.

Л. Козић

Бачки Хајдук - Кулпин 3:2 (1:1)

БАЧКО НОВО СЕЛО: Игралиште Бачког хајдука, гледалаца 100, судија Девић (Бачка Паланка).Стрелци: Малишић у 14, М. Николић у 68. и О. Живановић у 74. за Бачки Хајдук,   а Валентик у 45. и Мрђан у 78. минуту (из пенала) за Кулпин. Жути картони: Бојић, И. Јановић, Јоле, Карић на клупи (Бачки Хајдук), Спевак, Танкосић (Кулпин).Црвени картон: Д. Николић (Бачки Хајдук).

БАЧКИ ХАЈДУК: Њењић, Милош, Грубјешић, Трифкановић, Бојић, И. Јановић, Милован Грубјешић, М. Николић, Малишић (Пеулић), Јоле (Емић), О. Живановић, Д. Николић.

КУЛПИН: Миклуц, Кривак, Млкавник, Спевак, Валентик, Игић, Мрђан, Занфировић, Николић, Ожват (Шекез), Танкосић.

Домаћини су играли леп и занимљив и фудбал. И поред три постигнута гола могли су још који пут да затресу мрежу Миклуца.

М. Малешић

Тврђава - Младост (МБ) 5:0 (3:0)

БАЧ: Игралиште  Тврђаве, гледалаца 100, судија Малић (Бачка Паланка).Стрелци: Вучић у 15. и 17, Андрић у 23. и 60. и Бундало у 63. минуту. Жути картони: Стојчић (Тврђава), Добре (Младост).

ТВРЂАВА: Немет, Бундало, Вујиновић, Вучић, Шомоши (Билобрк), Андрић, Ћосић (Чичевски), Агбаба, Штрбац (Ковачевић), Петровић, Аџић (Стојчић).

МЛАДОСТ: Медић, М. Девић, Н. Ђукић, С. Ђукић, Дорошки, Бабић, Милетић (У. Девић), Ушћумлић (Ковачевић), Станковић, Добре, Немет, Агбаба.     Бачани су могли славити и убедљивије.

В. Генић

Борац (В) - Соко 1:0 (0:0)

ВИЗИЋ: Игралиште Борца, гледалаца 100, судија Дражић (Бачка Паланка).Стрелци: Б. Арбутовић у 47. минуту. Жути картони: О. Међедовић, Дејан Шмитран, Миклушев (Борац), Гушић, Тасовац (Соко).

БОРАЦ: Ђурица (Дејан Шмитран), Н. Арбутовић, О. Међедовић, Требовац, Дарко Шмитран, М. Арбутовић, Лекић, Фабри, Покрајац (Нинковић), Б. Арбутовић, Миклушев.

СОКО: Црнчервић, Миљевић, С. Адамовић, Драговић (Дангубић), Стојановић, Гушић, Тасовац, В. Тривуновић, М. Адамовић (Комад), Смајић (Ђурица), М. Тивуновић.

Победносни гол за домаћине постигао је Б. Арбутовић из слободног ударца с 40 метара.

Л. Коменић

Нештин - Кривањ 2:2 (1:1)

НЕШТИН: Игралиште Нештина, гледалаца 100, судија Бојанић (Бачка Паланка). Стрелци: Јуришић у 5.  Гњатовић у 14. (из пенала) за Нештин, а Павлов у 12. и 60. минуту за Кривањ. Жути картони:  Сич, Вујовић (Нештин), Добош (Кривањ).

НЕШТИН: Петаковић, Валентик, С. Божин, Гњатовић, Пуделка, С. Ћулибрк, Л. Божин (Вујасиновић), Увачек, Сич, Јуришић (Василић), Вујовић.

КРИВАЊ: Нађ, Хашка, Цвијић (Јововић), Карачоњи (А, Стрехски), Павлов, Спасић (Бујак), Добош, Мучај, Радомировић, Кочонда, Кончар. Домаћини су два пута водили и имали још неколико добрих прилика да славе. На крају меч је ипак завршен без одлуке.

Н. Василић

Славија (Б) - Маглић 0:7 (0:3)

БОЂАНИ: Игралиште Славије, гледалаца 100, судија Дражић (Бачка Паланка).Стрелци: Јокић у 1, Адамовић у 8, Жижић у 38. и 68, Убипарип у 73, Милановић у 83. и Ербез у 85. минуту.Жути картон: Наумов (Славија).

СЛАВИЈА: Новаковић (Девић), Такач, Л. Дрча, Наумов, Скеја, Петковић, Секулић, Б. Јовановић, Смољански, Б. Хорват (Радојчић), З. Јовановић.

МАГЛИЋ: Гајић, Илић, Тадић, О. Стјепановић (Крајновић), Јокић, Прерадовић, Адамовић (Матијевић),  Убипарип, Тадић, Жижић, Милановић, Ербез.

Гости су славили убедљиво.

А. Хорват

БАЧКА ПАЛАНКА: Бачка - Славија (П) 0:0, НЕШТИН: Нештин - Кривањ 2:2, БОЂАНИ: Славија - Маглић 0:7, ВИЗИЋ: Борац - Соко 1:0, БАЧ: Тврђава -Младост (МБ) 5:0, КАРАЂОРЂЕВО: Орлови - Бачка (Д) 2:1, БАЧКО НОВО СЕЛО: Бачки Хајдук - Кулпин 3:2.

1. Тврђава 7      7      0      0                 28:3      21

2. Маглић  7      5      1      1                 23:4      16

3. Соко     7      5      1      1                 21:4      16

4. Бачка (Д)      7      5      0      2      30:10       15

5. Орлови  7      4      0      3                 9:12      12

6. Кулпин  7      3      1      3                20:20      10

7. Бачки Хајдук 7      3      1      3      14:19       10

8. Млад. (МБ)    7      3      0      4      14:13       9