Општинска лига Бачка Паланка: Орлови полетели, па атерирали

Младост - Орлови 3:2 (0:1)
fudbalska lopta

МАЛИ БАЧ: Игралиште Младости, судија Поповић (Бачка Паланка).Стрелци: Бабић у 60, Н. Ђукић у 63. и Дорошки у 67. за Младост,а  Гајдобрански у 22. и Антонић 51. минуту (из пенала) за Орлове. Жути картони: Н. Ђукић, Штрбац (Младост), Савић, Фодора, Весин (Орлови).

МЛАДОСТ: Медић, С. Ђукић (Ковачевић), Бјелобрк, Н. ЂуКић, Загорчић, Дорошки, Бабић, Штрбац, Милетић, Станковић (Добре), Ушчумлић (Косовац).

ОРЛОВИ: Клисарић, Марчета, Копања, Марковић, Савић, Ковачевић, Проле, Гајдобрански, Фодора (Весин), Дукић (Бршадинац), Антонић (Узуров).  Одлична игра младих Орлова, у првом полувремену, против много искуснијих домаћина.Тек, после вођства Орлова од 2:0, домаћин је кренуо на све или ништа и на крају успео да слави.Бабић је искористио дубинску лопту. Н. Ђукић је постао стрелац из шута с 20 метара, а Дорошки је савладао Клисарића са пет метара.

Н. Ђукић

Пролетер - Кривањ 0:4 (0:2)

КАРАЂОРЂЕВО: Игралиште Пролетера, судија Радун (Бачка Паланка).Стрелци: Цехмајстер у 6. и 80. и Павлов у 31. и 75. минуту.Жути картони: Кончар (Пролетер), Павлов, Добош (Кривањ).Црвени картон: Пушкар (Пролетер).

ПРОЛЕТЕР: Кончар, Стојанов, Батез, Келенц, Шешум (Попадић), Малиновић, Конкољ, Херготић, Р. Пелемиш, З. Пелимиш (Пушкар), Улијан.

КРИВАЊ: Нађ, Мучај, Јововић, А, Стрехски, Павлов, Цехмајстер (Драгић), Кочонда (Бујак), Добош, Јованов (Мандач), Карачоњи, М. Стрехски.

Гости су могли славити и много убедљивије.Имали су још безброј повољних шанси, чак, Драгић у 85. није искористио пенал.А, домаћини нису успели да направе ни једну једину шансу.

Д. Јововић

Бачка (БП) - Соко 1:2 (0:0)

БАЧКА ПАЛАНКА: Стадион Бачке, судија Дражић (Бачка Паланка).Стрелци: Нађ у 60. за Бачку, Ђурица у 53. и Нешковић у 73. минуту за Сокола.

БАЧКА: Јарић, Балиновић, Б. Лукач, Б. Бјелош, Малетин, Ахметовић (Штајн), Д. Бјелош (Гостовић), Гашић, Живановић (Сталетовић), Павловић (Нађ), Јајчевић.

СОКО: Црнчевић, Брковић, Нешковић, С. Ратковић, Стојановић, Гушић, М. Адамовић, Тасовац, С. Адамовић (Родић), Дангубић, Ћулибрк.

Јесте да су домаћини, играли одлично, створили су неколико добрих шанси, а, искористили су само једну, што није било довољно ни за бод. урица и Нешковић су постигли голове после контри.

В. Карпов

Наша звезда - Борац (В) 3:0 (2:0)

СИЛБАШ: Игралиште Нове звезде, судија Нађа Марић (Бачка Паланка).Стрелци: Писарев у 18, Торић у 20. и П. Владислав у 65. минуту.

НАША ЗВЕЗДА: Дукић, Торић, Поткоњак, Мирков (Мајсторовић), Инђић, Бабић, П. Владислав, Пилиповић, Јовицки, Писарев, Спасић (Чубрило).

БОРАЦ: Дејан Шмитран, Миклушев, Н. Арбутовић, Миљевић, О. Међедовић, Требовац, Покрајац (Керкез), Грозница, Николић, Фабри (М. Арбутовић), Н. Међедовић.

Писарев је заобишао голмана Дејана Шмитрана и погодио мрежу, потом је Торић искористио грешку гостију,а коначан резултат поставио је П. Владислав.

МАЛИ БАЧ: Младост - Орлови 3:2, СИЛБАШ: Нова звезда - Борац (В) 3:0, БОЂАНИ: Славија - Бачки Хајдук 0:4, КАРАЂОРЂЕВО: Пролетер - Кривањ 0:4, НЕШТИН: Нештин - Бачка (Д) 4:1 (прекинуто у 35.минуту), БАЧКА ПАЛАНКА: Бачка - Соко 1:2.

1. Наша звезда  19     18     1      0      83:13        55

2. Нештин 19     13     1      5      61:32        40

3. Соко     19     12     3      4      38:14        39

4. Кривањ 19     12     2      5      47:32        38

5. Бачка (Д)      19     11     1      7      61:24        34

6. Младост        19     9      1      9      49:42        28

7. Орлови  19     8      3      8      45:32        27

8. Бачка (БП)    19     7      3      9      36:38        24