Општинска лига Бачка Паланка: Празне мреже у Маглићу

Домаћи нападачи су пропустили неколико прилика.
fudbal, pixabay

Маглић - Славија (П) 0:0

МАГЛИЋ: Игралиште Маглића, гледалаца 100, судија Дражић (Бачка Паланка). Жути картони: Васић, Михајлов, Н. Стјепановић, Јокић, (Маглић), Самарџић, Грња (Славија).

МАГЛИЋ: Радишић, Челић (Спасић), Васић, О. Стјепановиоћ, Јокић, Прерадовић, Адамовић (Михајлов), Илић, Сурла (Матијевић), Н. Стјепановић, Милановић.

СЛАВИЈА: Зелић, Белехрадски, Обрадовић, Зацкалицки, Денис Шустер, Данилов (Кунћта), Зарић, Самарџић (Белањи), Чобрда (Чутило), Грња, Кирти (Баћанов).

Н. Стојисављевић

Трврђава - Орлови 5:0 (3:0)

БАЧ: Игралиште Тврђаве, гледалаца 100, судија Малић (Бачка Паланка). Стрелци: Стојчић у 4, Петровић у 30, Агбаба у 37, Вучић у 51. и Аџић у 82. минуту.

ТВРЂАВА: Немет, Бундало, Ковачевић, Вучић, Шомоши, Андрић, Ћосић, Агбаба, Стојчић, Вујиновић (Аџић), Петровић.

ОРЛОВИ: Клисарић, Мишков (Ђурић), Конкољ (Стоисављевић), Малетин, Аврамовић, Јајчевић, Ерак, Вигњевић (Батез), Антонић (Новаковић), Ковачевић.

Бачани су забележили сигурну победу.

М. Антонић

Славија (Б) - Кулпин 2:2 (2:2)

БОЂАНИ: Игралиште Славије, гледалаца 100, судија Лакић (Бачка Паланка). Стрелци: Секулић у 15. и М. Драча у 38. за Славију,  Ожват у 19. и  Николић у 40. минуту за Кулпин.Жути картон: М. Драча (Славија).

СЛАВИЈА: Дуспара, Такач, Стефановић (З. Јовановић), Радојчић, Л. Драча, Скеја (Кутина), Секулић, Петковић (Бабић), М. Драча, Б. Јовановић, Смољанић (Хорват).

КУЛПИН: Утржен, Тривак, Маковник, Павел, Игић, Марковић, Мрђан, Занфировић, Зеленак, Николић, Ожват.

Домаћи стрелци  нису били довољно прецизни, али и овако освојили су велики бод.

А. Хорват

Нештин - Бачка (Д) 1:2 (0:1)

НЕШТИН: Игралиште Нештина, гледалаца 100, судија Шево (Челарево). Стрелци: Гњатовић у 90. за Нештин, а Шимун у 45. и Сантрач у 90. минуту за Бачку.Жути картони: Моравац, Василић, Бакош, Л. Божин (Нештин), Секуруш, Шимун, Сантрач (Бачка).

НЕШТИН: Петковић, Валентик, Сич, Гњатовић, Пуделка, С. Ћулибрк (С. Божин), Л. Божин, Увачек, Моравац, Вукмировић (Бакош), Вујовић (Василић).

БАЧКА: Пагач, Фабри, Лакић, Петровић, Ј. Будић, Милић, Шимун (Зелен), Капетанов (Гајић), Томић, Сантрач (Бабић), Секуруш.

Нештинци, су, у првом полувремену прокоцкали две шансе. .Онда су у финишу полувремена примили гол после грешке одбране.Тако су примили гол и у финишу утакмице.

Н. Василић

Борац (В) - Бачки хајдук 2:2 (0:1)

ВИЗИЋ: Игралиште Борца, гледалаца 100, судија Станишић (Бачка Паланка). Стрелци: Дарко Шмитран у 69. и М. Арбутовић у 86. за Борац, Д. Николић у 42. и 72. минуту за Бачки Хајдук.Жути картони: Ђурица, Н. Међедовић (Борац), М. Јановић, И. Јановић, М. Николић, Дринић (Бачки Хајдук).

БОРАЦ: Ђурица, Грозница, Н. Арбутовић, Живановић, Требовац, Дарко Шмитран (М. Арбутовић), Фабри (Дејан Шмитран), Стојанов (Јеленић), Покрајац, Б. Арбутовић, Н. Међедовић.

БАЧКИ ХАЈДУК: Њењић, М. Јановић, Т. Николић, Бојић, И. Јановић, Трифковић, М. Николић, Дринић (Аџић), Д. Николић, Ишиковић (Д. Живановић), О. Живановић (Малешић).

Визићани су освојили важан бод, а са мало среће могли су и славити.

Л. Коменић

Кривањ - Соко 0:2 (0:1)

СЕЛЕНЧА: Игралиште Кривња, гледалаца 100, судија Радун (Бачка Паланка). Стрелци: Родић у 79. и В. Тривуновић у 90. минуту.Жути картони: Кончар, Хашко, Добош, Цвијић (Кривањ), М. Адамовић, Главендић, Лучић (Соко).

КРИВАЊ: Нађ, А. Стрехски, Хашко, Цвијић, Алекси, Карачоњи (Кончар), Павлов (Добош), Спасић (Ристић), Мучај, Радомировић, Кочонда.

СОКО: Црнчевић, Борковић, Нешковић, Драговић, Стојановић, Гушић, М. Адамовић, Ђурица, В. Тривуновић, С. Адамовић (Родић, Лучић), М. Тривуновић.

Д. Јововић

Бачка (БП) - Младост (МБ) 2:1 (0:0)

БАЧКА ПАЛАНКА: Игралиште Бачке, гледалаца 100, судија Илинчић (Бач). Стрелци: Комосор у 55. и Павловић у 63. за Бачку, Н. Ђукић у 90. минуту за Младост.Жути картони: Б. Бјелош, Ђуричић, Илић (Бачка), Бабић, Добре (Младост).

БАЧКА: Андрејић, Комосор, Ђуричић, Б. Лукач, Б. Бјелош, Петковић, Ахметовић, Д. Бјелош (Келенц), Нештицки (В. Ђуричић), Јовицки, Павловић (Илић).

МЛАДОСТ: Медић, Немет, Н. Ђукић, С. Ђукић, Загорчић, Дорошки, Бабић, Милетић (Хлебец), Станковић, Добре, Агбаба (Косовац).

Леп гол постгао је Комосар.Шутирао је с 20 метара, лопта је прво ударила у стативу па потом отишла у противничку мрежу.

Л. Козић

Резултати:

МАГЛИЋ: Маглић - Славија (П) 0:0, СЕЛЕНЧА: Кривањ - Соко 0:2 БАЧКА ПАЛАНКА: Бачка - Младост (МБ) 2:1, НЕШТИН: Нештин - Бачка (Д) 1:2, БОЂАНИ: Славија - Кулпин 2:2, ВИЗИЋ: Борац - Бачки Хајдук 2:2, БАЧ: Трвђава - Орлови 5:0.