Општинска лига Бачка Паланка: Расположени Деспотовчани

Бачка (Д) - Младост 5:1 (2:0)
fudbal lopta

ДЕСПОТОВО: Игралиште Бачке, судија Дудок (Гложани). Стрелци: Лукић у 10, Секеруш у 32, Зелин у 55, Малацко у 64. и Шимун у 78. за Бачку, а Ћулибрк у 59. за Младост.

БАЧКА: Вученовић, Будић (Парошки) Марковић, Зелин, Ђакови, Милић, Капетанов, Лукић, Секеруш, Малацко, Шимун (М. Лукић).

МЛАДОСТ: Недић, Ковачевић, Фин, Бабић, Н. Ђукић, С. Ђукић, Стефановић, Ћулибрк, Дорошки,  Станковић (Ушчумилић), Загорчић.

Била је то више борбена игра, а, резултат на крају је био реалан.А, у победничкој екипи, најбољи појединац био је неухватљиви Зелин. Био је нерешива енигма за гостујућу одбрану, и добар асистент за своје саиграче.

Г. Ћулибрк

Бачка 1945 - Славија 6:0 (2:0)

БАЧКА ПАЛАНКА: Стадион Стари град, судија Малић (Бачка Паланка). Стрелци:  Ахметовић, Павловић у у 42, 50, 71. и 83. и Штајн у 75. минути. Црвени картон: Јовановић (Славија).

БАЧКА 1945: Јарићић, Никић, Балиновић, Лукач, Б. Бјелош, Гостовић, Ахметовић, Д. Бјелош,  Мишков, В. Карпов, Павловић (Штајн).

СЛАВИЈА: Драча, Дуспара, Секулић, Делић, Кутина, Наумов, Обреновић, Васиљевић, Јовановић, Нађ, Чупорт.

Домаћини су играли одлично, стварали шансе, а коначан резултат могао је бити још убедљивији.

В. Карпов

Нештин - Пролетер 5:0 (3:0)

НЕШТИН: Игралиште Нештина, судија Бојанић (Бачка Паланка). Стрелци: Валентик у 12. и 74, Божин у 16, Вукмировић у 28. и Ћулибрк у 80. минуту.

НЕШТИН: Јакшић, Савић, Буделко, Ћулибрк, Фабри, Вукмировић, Моравац, Сич, Валентик, Василић, Божин.Играли су још Шмит, Вујовић и Гњатовић.

ПРОЛЕТЕР: Јелача, Херботић, Кончар, Шешум, Калаба (Батез) Лазаревић (Стојанов), Коленц, Пелениош (Пелениш), Попадић, Кајтез, Максимовић.

Играло се фер и коректно. Гости из Карађорђева, док су имали снаге, донекле су и могли парирати разриграним и распуцаним домаћинима.

Н. Василић

Бачки хајдук - Орлови 2:0 (1:0)

БАЧКО НОВО СЕЛО: Игралиште Бачког Хајдука, суђа Јекић (Бач). Стрелци: Радић у 3. и Грубјешић у 80. минуту. Црвени картон: Довичин (Орлови).

БАЧКИ ХАЈДУК: Њењић, М. Јановић, Хаyић, Петровић, И. Јановић, Бајић, Николић, Дринић, О. Живановић, Бадивук, Радић.Играли су још: Д. Живановић и Грубјешић.

ОРЛОВИ: Д. Гашић, Бршадинац, Бенка (Довичин), Малетин (Малешић), М. Гашић, Пролић (Пролић), Јајчевић, Аврамовић, Антонић, Бундало.Играли су још Ђелич, Уздров, Лазин.

Утакмица интересантна, али на моменте и веома борбена.Радић је постигао гол из одбитка, а Грубјешић после брзе контре.

Резултати

БАЧКО НОВО СЕЛО: Бачки хајдук - Орлови 2:0, СЕЛЕНЧА: Кривањ - Борац 4:2, ДЕСПОТОВО: Бачка - Младост 5:1,  НОВА ГАЈДОБРА: Соко - Наша звезда 3-:4, БАЧКА ПАЛАНКА: Бачка 1945.- Славија 6:0, НЕШТИН: Нештин-Пролетер 5:0.