Општинска лига Бачка Паланка: Расположени Силбашани

Наша звезда - Бачки Хајдук 7:1 (2:1)
fudbal

СИЛБАШ: Игралиште Наше звезде, судија Крнета (Бачка Паланка). Стрелци: Данилов у 12, 55. и 65, Писарев у 45. и 50, Спасић у 59. и Сталетовић у 61. за Нашу звезду, И. Јановић у 43. минути за Бачки Хајдук. Жути картони: Данилов, Лаћарак (Наша звезда), Њењић, Дринић (Бачки Хајдук).

НАША ЗВЕЗДА: Абаџић, М. Владислав, П. Владислав, Поткоњак, Инђић (Торић), Данилов (Панић), Лаћарак (Јовицки), Пилиповић, Бабић, Писарев (Сталетовић), Спасић (Кепчија).

БАЧКИ ХАЈДУК:  Њењић, Хаџић, М. Јановић (Петровић), Бојић, И. Јановић, Д. Живановић, М. Николић, Дринић, Д. Николић, Бадивук, Т. Николић (Ј. Николић).

Домаћини су играли одлично, створили су много шанси, а постигли свега седам голова. Гости су још донекле, у првом полувремену и пружали некакав отпор, али у наставку домаћини су их просто прегазили.

М. Будић

Пролетер - Бачка (Д) 0:4 (0:1)

КАРАЂОРЂЕВО: Игралиште Пролетера, судија Девић (Бачка Паланка). Стрелци: Малацко, Милић и Капетанов.

ПРОЛЕТЕР: Андрејић, Келенц, Конкољ, Кајтез, Калаба, Лазаревић, Николић, Илић (Р. Пелениш), Поповић, Максимовић, Батез.

БАЧКА: Вученовић, Бајац, Будић, Капетанов, Ђаковић, Милић, Шимон, Малацко (Гајић), Лукић, (Макар), Зелен (Николић), Секеруш.

Била је то игра са пуно акција, посебно су се истицали гости.

Г. Ћулибрк

Нештин - Соко 1:0 (1:0)

НЕШТИН: Игралиште Нештина, судија Боснић (Бачка Паланка). Стрелац: С. Валентик у 40. минуту. Жути картони: Вукмировић, Моравац, М. Валентик (Нештин), С. Ратковић, М. Адамовић (Соко).

НЕШТИН: В. Ћулибрк, М. Валентик, Савић (Фабри), Гњатовић, Пуделка, С. Ћулибрк, Божин, Вукмировић, С. Валентик (Сич), Василић, Моравац.

СОКО: Црнчевић, Борковић, Нешковић, Ђурић, Стојановић (С. Ратковић), Тасовац (Д. Ратковић), М. Адамовић, Квржић (Гушић), Родић (Ђурица), Тривуновић, С. Адамовић.

Домаћини су пропустили доста повољних прилика, али ипак, су постигли ол преко С. Валентика.

Н. Василић

Младост - Борац (В) 3:0 (1:0)

МАЛИ БАЧ: Игралиште  Младости, судија Малић (Бачка Паланка). Стрелци: Станковић у 37, Загорчић у 79. и Стефановић у 84. минути. Жути картони: С. Ђукић (Младост), О. Међедовић, Н. Арбутовић (Борац).

МЛАДОСТ: Недић, Ковачевић, Бабић, Н. Ђукић, Ћулибрк, С. Ђукић (Лукач), Дорошки, Стефановић, Кецман (Немет), Станковић (Ушчимлић), Добре (Загорчић).

БОРАЦ: Ђурица, Требовац, О. Међедовић, Н. Арбутовић, Миљевић (Покрајац), Шикман, Шмитран (Николић), М. Арбутовић (Комненић), Лекић (Јеленић), Н. Међедовић (Керкез).

У лепој фудбалској игри домаћини су били бољи ривал. Створили су много прилика, извели много лепих акција, и уз то постигли три гола.

Н. Ђукић

БАЧКА ПАЛАНКА: Бачка - Орлови 1:4, НЕШТИН: Нештин - Соко 1:0, КАРАЂОРЂЕВО: Пролетер - Бачка (Д) 0:4, БОЂАНИ: Славија - Кривањ 0:2, СИЛБАШ: Наша звезда - Бачки Хајдук 7:1, МАЛИ БАЧ: Младост - Борац (В) 3:0.

1. Н. звезда       9      8      1      0      50:9  25

2. Бачка (Д)       9      6      1      2      31:12        19

3. Соко      9      5      2      2      20:11        17

4. Нештин  9      5      1      3      29:17        16

5. Кривањ 9      5      1      3      17:17        16

6. Младост 9      5      0      4      24:15        15

7. Бачки Хајдук 9      4      1      4      17:19        13

8. Бачка (БП).    9      3      2      4      20:17        11