Општинска лига Ириг, Инђија-Стара Пазова: Нови тренер, нова игра

Војводина - Слога (К) 7:1 (4:0)
fudbal

НЕРАДИН: Игралиште Војводине, гледалаца 100, судија Даљевић (Стара Пазова). Стрелци: Н.  Еркановић у 13, 21, 41.  (из пенала) и 73, Ј.  Еркановић у 16, Војновић у 67.  и Грубјешић у 82.  за Војводину, Беадер у 63.  минуту за Слогу.

ВОЈВОДИНА: Лекић, Поткоњак, Таглиавиа, Ристић, Грубјешић, Бјеливоц, Н.  Еркановић (Бјиливук), Ј.  Еркановић (Аврамовић), Војновић (Николић), Шкорић (Бенежан), Митић (Савић).

СЛОГА (К): Тарбук, Немања Ребић, Вучетић, Кокотовић, Ј.  Ђорђевић, Јанковић, Дунчић, Кнежевић, Кокотовић, Лабан, Беадер, Небојша Ребић.

Под вођством Николе Лазаревића, новог тренера, играчи Војводине су бриљирали.

М.  Стевановић

Борац (Ј) - Планинац 2:2 (0:1)

ЈАРКОВЦИ: Игралиште Борца, гледалаца 100, судија Лужајић (Инђија). Стрелци: Вујачић у 56.  и 86.  за Борац, а Басара у  27.  и Видаковић у 89.  минуту за Планинац.  Жути картон: Бомештар (Борац).

БОРАЦ: Горановић, Димитријевић, Тркуља (Срјемац), Пилиповић, Бомештар, Радуловић, Јовановић (Вујачић), Пиљевић, Недић, Наранџић, Купрешанин.

ПЛАНИНАЦ: Сабадош, Милановић, Живанчевић, Петровић, Илић, Жугић (Д.  Ристановић), Степанов, Поповић, Павлићевић (Видаковић), Басара (Ловрић), Аврамовић (И.  Бирињи).

И поред тога што су домаћини имали више шанси, у првом полувремену, гости су били сналажљивији.  Ипак на крају меч је после праве буре у финишу завршен без одлуке.

И.  Смиљанић

Цар Урош - Дунав 1:0 (0:0)

ЈАЗАК: Игралиште Цар Уроша, гледалаца 100, судија Суyум (Инђија). Стрелац: Утвић у 53.  минуту. Жути картони: Младеновић (Цар Урош), Тарбук (Дунав).

ЦАР УРОШ: Грубански 8, Познан 8, Гостовић 9, Бакаи 8, Утвић 9, Јуришић 8, Љ.  Бојић 8, Врховац 8, Кресојевић 9 (Тешић 8), Паповић 9, Младеновић 8.

ДУНАВ: Тарбук 8, Станчић 7, Вученовић 7 (Зељуг 6), Кованић 7, Огар 6, Минић 7, Ленхард 7, Калезић 7, Јовановић 7 (Срјемац 6), Попадић 6, Мрђа 6.

У доста занимљивој игри, славили су играчи Цра Уроша.

Љ.  Бојић

Слога (М) - 27.  октобар 2:0 (0:0)

МАРАДИК: Игралиште Слоге, гледалаца 80, судија Спремић (Ириг). Стрелци: Вокић у 81.  и 86.  минуту. Жути картони: Котоленко, Мујић, Радошевић (Слога).

СЛОГА: Милошевић 9, Татић 8, Савић 8 (Котоленко), Лончар 6 (Миливојевић), Мујић 7, Кусић 7, Миленковић 6 (Милин), Вокић 8, Крављача 7, Радошевић 7.

27.  ОКТОБАР: Сабо 7, гемери 6, Стончик 6, В.  Радојчић 7, Мадацки 7, Вујевић 8 (Тривуновић), Греч 8, Д.  Радојчић 7 (Михајлик), Божић 6, Вуковић 6, Георгијевић 6.

Била је то веома занимљива утакмица, чак одлична за овај ранг такмичења.  Виђено је безброј изванредних акција, два лепа гола.  Вокић је први гол постигао главом после центаршута, а други после продора, заобишао је и голмана и погодио мрежу.

З.  Давидовски

НЕРАДИН: Војводина - Слога (К) 7:1, МАРАДИК: Слога - 27.октобар 2:0, ЈАЗАК: Цар Урош - Дунав 2:1, ЈАРКОВЦИ: Борац - Планинац 2:2.

1. Војводина      4      4      0      0      19:9  12

2. Дунав    4      2      1      1      11:9  7

3. Цар Урош       4      2      1      1      8:8    7

4. Планинац       4      1      3      0      11:9  6

5. Слога (М)       4      2      0      2      10:8  6

6. 27. октобар    4      1      0      3      5:9    3

7. Слога (К)       4      0      2      2      7:17  2

8. Борац (Ј)       4      0      1      3      7:10  1